Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да подредим гаража си !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Да подредим гаража си !?

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Ей това е мойта кочина. Ама си я обичам. На моменти се чудя дали да не я направя на кафене, щото много гости. Ама пък от друга страна, ако е кафене-никой няма да влиза.
    Обяви го за музей на... и късай билетчета

    Коментар


    • #47
      До: Да подредим гаража си !?

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Ей това е мойта кочина. Ама си я обичам. На моменти се чудя дали да не я направя на кафене, щото много гости. Ама пък от друга страна, ако е кафене-никой няма да влиза.
      Тъй като гаражът е много добре зареден, по-добре го направи МОЛ.

      Коментар


      • #48
        До: Да подредим гаража си !?

        Искам да кажа , че в момента е подреден ! И то много
        До скоро освен това което виждате имаше и още една 4 тонна фреза ФУ251 и около 5-6 тона железа , малкото стругче несе виждаше от тях !
        Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

        Коментар


        • #49
          До: Да подредим гаража си !?

          ФУ-321.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • #50
            До: Да подредим гаража си !?

            ПСИХОПАТ
            Сменяй червените хапчета със сини като на Каскадьора
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • #51
              До: Да подредим гаража си !?

              аз имам един гараж но понеже комшиите -крадци ме е страх да пренеса всичко в него и съм се нанесъл в мазата хаха,освен буркани и кви ли не боклуци които постоянно растат,има 3бюра с менгеме и основни инструменти,аз не подреждам ,защото като подредя ,стои подредено 1седмица и през това време не мога да намеря нищо иначе като е разхвърляно...е по добре.та сега оборудвам гаража с алармена система и ще се местя,има си канал,е малко е нисък но няма да вкарвам камион/все още/имам и складово помещение -тавана който е пълен и след едно основно чистене където изхвърлих към 1тон железор купчината нямаля,но пак е пълен....какво да прява...прилича малко на гаража на таргата тавана....

              Коментар


              • #52
                До: Да подредим гаража си !?

                Моя гараж е широк 3м и е дълъг 12м. Ужас ! Малък, тесен, претъпкан с джунджурии и боклуци естествено, но за сметка на това, ако има конкурс за снимка на "най-подреден" гараж със сигурност,ама със сигурност ще спечели !!!
                ВЕРВАЙТЕ МИ !!!
                Диското все още /едното/ понякога се събира вътре, но не винаги. Аз нямам фрези и стругове, но съм намерил място за една дърводелска машинка.
                Ако ви се наложи ремонт по жиповете..........
                Тази земя, по която тъпча сега,
                тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                тази земя – не е моя земя,
                тази земя, простете, е чужда.

                Коментар


                • #53
                  До: Да подредим гаража си !?

                  Моя гараж е широк 3м и е дълъг 12м. Ужас ! Малък, тесен, претъпкан с джунджурии и боклуци естествено, но за сметка на това, ако има конкурс за снимка на "най-подреден" гараж със сигурност,ама със сигурност ще спечели !!!
                  ВЕРВАЙТЕ МИ !!!
                  Диското все още /едното/ понякога се събира вътре, но не винаги. Аз нямам фрези и стругове, но съм намерил място за една дърводелска машинка.
                  Ако ви се наложи ремонт по жиповете....

                  Качи снимки.
                  0осем9осем7шест0осем7едно
                  Миро

                  Коментар


                  • #54
                    До: Да подредим гаража си !?

                    Качи снимки.
                    [/QUOTE]
                    Как не ви е съвестно посред нощ да ме карате да качвам снимки !
                    Поне да беше нещо за сваляне
                    Но от мен да мине, ето ви снимки, направени преди няколко часа.
                    Прикачени файлове
                    Тази земя, по която тъпча сега,
                    тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                    тази земя – не е моя земя,
                    тази земя, простете, е чужда.

                    Коментар


                    • #55
                      До: Да подредим гаража си !?

                      А аз си мислех,че само на тъста ми гаража,е разхвърлян.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • #56
                        До: Да подредим гаража си !?

                        Как не ви е съвестно посред нощ да ме карате да качвам снимки !
                        Поне да беше нещо за сваляне
                        Но от мен да мине, ето ви снимки, направени преди няколко часа.


                        При такава дължина на гаража може да се получи нещо доста добро Най отпред работилничката.. отзад колата /суперрр /
                        Последно редактирано от Венци- малкия; 29-06-09, 16:14.
                        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                        Коментар


                        • #57
                          До: Да подредим гаража си !?

                          Ама изобщо не е добра идеята да имаш дърводелска машина в гаража! Само едно минаване през него и ще имаш трици и в ****
                          Да не говорим, че всичко друго, включително и колата ще е покрито с дебел слой. Знам, че се прави от нямане на място, но... казвам го просто някой да не вземе да планира подобно нещо.

                          Коментар


                          • #58
                            До: Да подредим гаража си !?

                            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                            Ама изобщо не е добра идеята да имаш дърводелска машина в гаража! Само едно минаване през него и ще имаш трици и в ****
                            Да не говорим, че всичко друго, включително и колата ще е покрито с дебел слой. Знам, че се прави от нямане на място, но... казвам го просто някой да не вземе да планира подобно нещо.
                            Прав си, но НЕА МЕСТО !
                            Пък и хората от автомивките са ора - и те трябва да работят.
                            Тази земя, по която тъпча сега,
                            тази земя, която пролетен вятър пробужда,
                            тази земя – не е моя земя,
                            тази земя, простете, е чужда.

                            Коментар


                            • #59
                              До: Да подредим гаража си !?

                              Здравейте колеги, нов съм в форума и това е първата тема в която поствам. В моят гараж има някой доработки но трябва още, тези дни съм запланувал да поразчистя още малко и да започвам цялостнто му "стягане". Ще следя темата с интерес.
                              [I][B]S мЭн - kOйТо иSкА, sРЭЩу мЭн - kОйТо мОжЭ !!![/B][/I]

                              Коментар


                              • #60
                                До: Да подредим гаража си !?

                                Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                                Eto няколко снимки ! 2 с общия план , няколко на инс. който се ползва по-често ( другия е прибран на дълбоко ) и една на канала който отдолу е с размерите на самия гараж и се вижда компресора с бутилката му илоко 2 кубика и водния радиятор за самите компресори
                                Привет!
                                Благодаря за идеята за канала...моя гараж сега го строят и се чудех след време как да си направя канала...сега не става да правя канал, че общината е одобрила проектите без канал...
                                Ама след време смятам да рушна всичко и да направя нещо като теб...
                                Имах нещо на ум, но като видях твоя всичко ми се избистри...
                                Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
                                .................................................................................................
                                Е. Абу

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X