Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да подредим гаража си !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Да подредим гаража си !?

    Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
    Много добре се получава. И аз съм запланувал такива равчета и маса но все не стига време или финанси. Мойто е подобно само че по просторно и е дървено, иначе като цяло така е много удобно защото целия инструмент е на едно място. Другите дреболии са на рафтове и разни масички из другата част на гаража.

    пП. Да не забравиш снимки като го завършиш напъно.

    В канала също имам рафтове, но нямах време да снимам.
    Дъските на канала още са единични и нямах време да ги махам .

    То като стана на въпрос за гаражи и аз да задам един въпрос: старата мазилка на стените се рони и "избухва" сякаш е стрелбище. Предполагам, че навремето когато са измазвали стените в хоросана са сложили не напълно гасена вар. Затова и избухва толкова ефектно. Изкъртил съм почти всички стени до голи тухли. Ако варосам директно тухлите дали ще хване добре върху тях?
    Hyundai TERRACAN 2003 2.9 CRDi 150 автомат
    VW T4 Multivan 1993 2.4D AAB

    Коментар


    • #32
      До: Да подредим гаража си !?

      Eto няколко снимки ! 2 с общия план , няколко на инс. който се ползва по-често ( другия е прибран на дълбоко ) и една на канала който отдолу е с размерите на самия гараж и се вижда компресора с бутилката му илоко 2 кубика и водния радиятор за самите компресори
      Прикачени файлове
      Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

      Коментар


      • #33
        До: Да подредим гаража си !?

        Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
        Eto няколко снимки ! 2 с общия план , няколко на инс. който се ползва по-често ( другия е прибран на дълбоко ) и една на канала който отдолу е с размерите на самия гараж и се вижда компресора с бутилката му илоко 2 кубика и водния радиятор за самите компресори
        Много клещи много нещо.. Ти да не си жичкаджия (дипкаджия)

        пП. Иначе хубаво гаражче имаш Мерси за интереса към темата
        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

        Коментар


        • #34
          До: Да подредим гаража си !?

          При нас в гаража всичко се подред само. И това с един единствен ход - едно малко хладилниче Мраз пълно с бирика и други "подреждащи" напитки. А наздраве!
          Аз не вярвам в чудеса!
          Разчитам на тях!

          Коментар


          • #35
            До: Да подредим гаража си !?

            Трябва да се чуства изобилието ! Все пак от всеки вид по 1-2 броя и то става това .....
            Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

            Коментар


            • #36
              До: Да подредим гаража си !?

              Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
              При нас в гаража всичко се подред само. И това с един единствен ход - едно малко хладилниче Мраз пълно с бирика и други "подреждащи" напитки. А наздраве!
              И аз имам някакъв работещ стар хладилник и обезателно ще го сложа в гаража. Много добра идея ми даде,мерси. Наздраве и на теб
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • #37
                До: Да подредим гаража си !?

                Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                И аз имам някакъв работещ стар хладилник и обезателно ще го сложа в гаража. Много добра идея ми даде,мерси. Наздраве и на теб
                Ще видиш после как всичко само се подрежда
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • #38
                  До: Да подредим гаража си !?

                  Още един гараж:
                  1. Голям гараж-работилница, само няма канал. Учудващо, че частите от един автомобил, могат да запълнят огромно пространство!
                  2. Самоделен рафт.
                  3. Отзад всичко е готово.
                  Прикачени файлове
                  Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                  Коментар


                  • #39
                    До: Да подредим гаража си !?

                    HI-FI Integrale ?
                    Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

                    Коментар


                    • #40
                      До: Да подредим гаража си !?

                      Я! Интеграле!
                      НЕВЕРОЯТЕН АВТОМОБИЛ! Да си я стегнеш и с МНОГО КЕФ да я караш
                      Моята имаше кратък, но вълнуващ живот... Останаха два стопа и задно стъкло с нагревателя, които ще ти подаря, ако искаш
                      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                      Коментар


                      • #41
                        До: Да подредим гаража си !?

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Още един гараж:
                        1. Голям гараж-работилница, само няма канал. Учудващо, че частите от един автомобил, могат да запълнят огромно пространство!
                        2. Самоделен рафт.
                        3. Отзад всичко е готово.
                        Браво колега изпипваш нещата .Интегралето ми е любимия автомобил за беда нямам толкова средства за закупуване.
                        Преди време имах Ланча Делта HFturbo.

                        Завиждам ти..
                        Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                        New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                        Коментар


                        • #42
                          До: Да подредим гаража си !?

                          Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
                          Eto няколко снимки ! 2 с общия план , няколко на инс. който се ползва по-често ( другия е прибран на дълбоко ) и една на канала който отдолу е с размерите на самия гараж и се вижда компресора с бутилката му илоко 2 кубика и водния радиятор за самите компресори
                          Павка, да не си се оженил, какъв е тоя подредения гараж.
                          А при Геро не можеш да си намериш инструментите.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Да подредим гаража си !?

                            Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                            Ще видиш после как всичко само се подрежда
                            Ама за да е подредено, винаги ли трябва да е пълен ?
                            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                            Коментар


                            • #44
                              До: Да подредим гаража си !?

                              Днес започнах малко преправяне на рафта за инструменти, ъпгрейтвам го . Правя още чекмеджета и рафтчета на него, утре може би ще го изшкуря и после незнам.. може лак да сложа

                              пП. Ако е хубаво времето и карам ще го довърша в понеделник, за неделя съм зает.

                              пП.2 Дайте идей за лак.. или нещо друго
                              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                              Коментар


                              • #45
                                До: Да подредим гаража си !?

                                Ей това е мойта кочина. Ама си я обичам. На моменти се чудя дали да не я направя на кафене, щото много гости. Ама пък от друга страна, ако е кафене-никой няма да влиза.
                                Прикачени файлове
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X