Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да подредим гаража си !?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да подредим гаража си !?

    Днес случайно с влизането в гаража ми хрумна идеята за тази тема. Предлагам тук да споделяме доработки и хитринки в подредбата на гаража, как да направим рафтове за различни инструменти и разни такива. Споделете снимки и инфо ако може за изобретенията си, само не казвайте че на всички в гаражите е "кочина". Вие сте изобретателни хора

    пП. Ако темата не е за тук, моля да бъде преместена на правилното и място !
    OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

  • #2
    До: Да подредим гаража си !?

    Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
    само не казвайте че на всички в гаражите е "кочина".
    Ами моят е точно такъв - кочина, но поне с канал. Правил съм всичко, от което съм имал нужда в него... обаче си е кочина

    Коментар


    • #3
      До: Да подредим гаража си !?

      Моят изглежда, сякаш през него е минал Атила с приближените си хуни...
      Интересното е, че в хаоса зная точно кое под кое е
      Правил съм мноого опити за подреждане. Обикновено е подредено около седмица. Тогава ми е проблем да открия каквото и да е там
      Затова вече не се занимавам с глупости - оставям нещата просто да се случват
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #4
        До: Да подредим гаража си !?

        Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
        Моят изглежда, сякаш през него е минал Атила с приближените си хуни...
        Интересното е, че в хаоса зная точно кое под кое е
        Правил съм мноого опити за подреждане. Обикновено е подредено около седмица. Тогава ми е проблем да открия каквото и да е там
        Затова вече не се занимавам с глупости - оставям нещата просто да се случват
        Така е. Подреден гараж и Богу не е драг.

        Коментар


        • #5
          До: Да подредим гаража си !?

          Подредено ли е нищо не намирам
          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

          Коментар


          • #6
            До: Да подредим гаража си !?

            Предлагам да споделяме информация не да спамим. Просто исках да обсъдим с колеги които се грижат за хигиената в гаража си доработките и тн.. Тя темата за няма 2-3 часа стана спам тема
            OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

            Коментар


            • #7
              До: Да подредим гаража си !?

              Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
              Предлагам да споделяме информация не да спамим. Просто исках да обсъдим с колеги които се грижат за хигиената в гаража си доработките и тн.. Тя темата за няма 2-3 часа стана спам тема
              Ако очакваш някой друг да ти каже как да подредиш собствения си гараж, определено имаш проблем
              Твоята къща и твоя гараж подреждай, както ти душа сака
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #8
                До: Да подредим гаража си !?

                Аз не искам съвет за подредбата на моя гараж, в моя е "аптека" . Просто интересните доработки и рафтове за инструменти и тнт ме интересуваха (отчаян съм )
                OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                Коментар


                • #9
                  До: Да подредим гаража си !?

                  Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                  Предлагам да споделяме информация не да спамим. Просто исках да обсъдим с колеги които се грижат за хигиената в гаража си доработките и тн.. Тя темата за няма 2-3 часа стана спам тема
                  Не се нервирай де

                  Покажи ни твоя гараж, разкажи какво си направил ти

                  Коментар


                  • #10
                    До: Да подредим гаража си !?

                    Първоначално публикуван от ormr Преглед на мнение
                    Аз не искам съвет за подредбата на моя гараж, в моя е "аптека" . Просто интересните доработки и рафтове за инструменти и тнт ме интересуваха (отчаян съм )
                    Щом е аптека, значи не бачкаш. Утре ще пусна снимка на моя, малко преди да тръгна за събора.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Да подредим гаража си !?

                      В моят гараж, ако мечката се омечи, няма да може да си намери меченцата
                      И аз утре ще снимам, че сега не ми се изкарва колата.
                      Иначе-за работна маса ползвам старо бюро, купено от едно учреждение за 2 лв. Старо, соц изпълнение, и може би затова издържа тежестта на менгемето, доста голямо. От времената когато гаража беше магазин ми останаха два стелажа, но сега вместо кашкавал и мастика по тях се въргалят болтове и разни чаркалаци.
                      В момента сменям някои мебели в апартамента(по настояване на жената, аз никога не бих го направил сам) и ще отпадне един стенен шкаф, може и него да монтирам на някоя стена. Ама пак ще си остане същата кочна.
                      Веднъж на две години(долу-горе) си налагам да го подредя, че не мога да достигна до нещата които знам, че са там, но са под дебел слой боклуци. Даже нареждам дъските на канала. Но не стоят наредени дълго време...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        До: Да подредим гаража си !?

                        И аз имам 1-2 стенни шкафа в нас и утре (може би) ще ги монтирам и ще подредя неща в тях, иначе като цяло аз още уча но след извесно време ще стана "монтьор" и винаги в гаража ми е подредено (баща ми рови аз редя ). Всеки ден шушня по нещо, я по мотора, я по кутера и винаги знам кое каде ми е и за секунди се опорудавам околко мен с нужния инструмент.
                        OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                        Коментар


                        • #13
                          До: Да подредим гаража си !?

                          Ето снимки от моя гараж Малко е тясно но става за ремонти.
                          Прикачени файлове
                          Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                          New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                          Коментар


                          • #14
                            До: Да подредим гаража си !?

                            Първоначално публикуван от speed750 Преглед на мнение
                            Ето снимки от моя гараж Малко е тясно но става за ремонти.
                            Ти що лъжеш бе
                            Това не е гараж, а аптека...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • #15
                              До: Да подредим гаража си !?

                              Извинете че го поствам в тази тема но.. (не ми се рови ). От каде да си намеря столче "нз как се казва" за мотора, дето е като крик и повдигаш и стои на него. Защото на стойка не е много удобно за работене ??
                              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X