Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да изберем качествен матрак

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да изберем качествен матрак

    Вижте и това http://www.hegra.biz/, над 15 години спя на такъв и не съжалявам. Поздрави.
    Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
    "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
    "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

    Коментар


    • От: Как да изберем качествен матрак

      Днес изпробвах и матраците на Нани,отидох с идеята за сирена ултрафлекс,но по ми допадна сирена мемори фреш който е над 400лв за моя размер.А това е със 100лв повече от модела на magniflex relano neo,вярно модела на Нани е 24см но италианския ми е по-удобен.Единствено съжалявам,че не мога да изпробвам модела на molyflex medical form,ако някой има мнение може да пише.

      Коментар


      • От: Как да изберем качествен матрак

        Изключително полезна тема , предстои ни смяна на жилището и съответно с него и ново обзавеждане , след дълго чудене умуване пресмятане сме се спрели на т.н. бокспринг спалня . Откакто полежах на нея всичко друго ми се струва компромис , мненията в нета за този тип легла са доста ограничени . Специално тази която си харесах е основа с покет спринг прожини , матрак със 7 зони на комфорт пак със 1500 покет пружини и отгоре със 10см топматрак от мемори пяна . Един голям недостатък има който ме кара да се колебая и някое чуждо мнение няма да ми е излишно , проблема е липса на място за завивки и разни други неща разбирайте липсва повдигаща се рамка и съответно място за съхранение на багаж . Всички легла които разглеждах това място е около 25 см височина което за мен си е едно ала бала (като знам жената за колко кратко време ще го натъпче с какви ли не натурии) отделно си мисля това място напълни ли се с багаж какъв е смисъла от тази подматрачна рамка като задника ми с извинение ще опира в някой торба пълна с дрехи . Затова за сега съм решил като ще е гарга да е рошава искам спалня а не гардероб , омръзна ми от скърцащи ПДЧ-та муждаещи се от допълнително укрепване всяка година ракли пълни с неща за които даже не помня че ги имаме но да стоят че били като нови и ще ни потрябват все някой ден . Искам легло в което като легна да успявам да се наспя защото вече наближих 40така а от близо 20години бачкам на смени и вече умората която се натрупва си оказва влияние и искам поне съня ми да е пълноценен . Парите които съм отделил не са малко така че ще съм благодарен ако някой изкаже преки впечатления .

        Коментар


        • От: Как да изберем качествен матрак

          През един пост назад, нашата е такъв тип и вече втора година я ползваме с удоволствие. По-големият размер. Спалнята е висока, да се има предвид. Няма щкафчета към нея. Спалното бельо вече не е обемно, както едно време. И едва ли е необходимо нещо по голямо, освен за възглавниците :-) Успех в търсенето и намирането. Поздрави.
          Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
          "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
          "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

          Коментар


          • От: Как да изберем качествен матрак

            Вече се обзаведохме с такава първите впечатления са страхотни , огромна масивна и адски удобна , да доста е висока но нанас ни харесва ,

            Коментар


            • От: Как да изберем качествен матрак

              Колеги, ако някой чете все още темата - може ли да се издействат отстъпки от magniflex, защото като гледам как имат стотици дистрибутори и тия малки и средни магазинчете разчитат на продажбата на
              1-2 матрака на ден, ми става ясно че цената търпи много големи отстъпки.
              Ще съм много благодарен

              Коментар


              • От: Как да изберем качествен матрак

                Аз също се ориентирах към Magniflex и си поръчах онлайн от https://www.brava.bg/matraci/magniflex има доста добро разнообразие и доставката беше изключително бърза. Матракът е супер и вече повече от година мога да кажа, че определено има подобрение на здравословното ми състояние.

                Коментар


                • От: Как да изберем качествен матрак

                  Аз пък поръчах на части - завяваш си каква да е основата (в моя случай високоеластична пяна ER35), колко да е дебела мемори пяната отгоре, какъв да е първичния и вторичния калъф. На много места вече го има това. 2 матрака 80x190 15см+4см мемори пяна с първичен капъф не помня какъв и вторичен от кашмир ми излязоха нещo като 500лв (без подматрачни рамки). Баща ми разправя че спи като на облак върху тях.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Как да изберем качествен матрак

                    Засега доволен от JYSK gold 25год. гаранция + 100 дни тест/замяна/доплащане, ако решиш. 700лв. 180х200
                    байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                    Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                    Суперспам - спама на суперите

                    Коментар


                    • От: Как да изберем качествен матрак

                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Аз пък поръчах на части - завяваш си каква да е основата (в моя случай високоеластична пяна ER35), колко да е дебела мемори пяната отгоре, какъв да е първичния и вторичния калъф. На много места вече го има това. 2 матрака 80x190 15см+4см мемори пяна с първичен капъф не помня какъв и вторичен от кашмир ми излязоха нещo като 500лв (без подматрачни рамки). Баща ми разправя че спи като на облак върху тях.
                      Дай линк от къде си го поръчал.

                      Коментар


                      • От: Как да изберем качествен матрак

                        дунапрен (точка) еу
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Как да изберем качествен матрак

                          15см HR35 + 5см мемори + калъф със сребърни нишки
                          204-205 х 168-170(някъде там)
                          Този беше вторият матрак, който са правили с тези материали и първия с тези размери.
                          Цената няма да коментирам, защото направиха много добра отстъпка, но излезе 3 пъти по-евтино от най-близкия, но по-нисък клас на една популярна фирма.

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41659950_249382759054747_3713527340865683456_n.jpg
Прегледи:1
Размер:161.4 КБ
ID:5797916Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41677650_275576209948557_6681632127911460864_n.jpg
Прегледи:1
Размер:112.3 КБ
ID:5797917

                          И сега малко да ви разочаровам:
                          Малко или много матрака се изтощава. Усеща се, че има някаква разлика от първоначално, но вечни матраци няма. В нормалните страни, матрака се сменя на 5 максимум 10 години, а по рекламите са вечни.
                          Всичко останало зависи от леглото. Забравете какво продават масово по магазините, това са ПДЧ боклуци със свръхзвукови подматрачни рамки, които гарантират късане на нерви. Повечето добри майстори умряха или са пътници. Толкова е трудно да намериш добър дърводелец, че е по-вероятно да намерите 100 лева на пътя. Познавам 200 дърводелци и само 2-ма, които ще ми свършат работата.

                          п.п В ремонт съм и не мога да изкарам леглото през вратата
                          OPEL FRONTERA B 2.2 DTI (120 Hp)

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X