Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

    Не измислих къде да пусна обявата.. та:

    Размер на помещението 2,35х1,65х2,60.
    Премахване на съществуващи фаянсови плочки, мозайка, лира и вана.
    Подмяна на В и К
    Ел.инсталация
    Шпакловане и боядисване на част от банята
    Лепене на фаянс и теракот
    Монтаж на вградена структура за тоалетна, тоалетна, мивка, батерии, пералня и бойлер.
    Последно редактирано от Венци- малкия; 23-01-18, 15:48.

  • #2
    От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

    Жоро ВИКто Чете форума. 0896 82 0808.

    Коментар


    • #3
      От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

      Колега банята се оказва цифра, в момента я правя, да ти кажа да се подготвиш доообре финансово, 1600 лв за труд на майсторите за всичко което си го описал, 800 лв за плочки и гранитогрес, фриз и 8 плочки - картинки с цветя, 1800 лв за двойна душкабина и душ с термоглава, 600 лв за пласмасово шкафче с мивка от полимермрамор, 100 лв за огледало и стъклена полица под него, 150 лв за маркова лампа над огледалото/каприз на жената/, 6 лед лампи- лунички по 25 лв бр. 1 бр вентилатор 93лв, кабели 20 лв, конзоли за контакти 6 лв, ел. ключове и контакт влагозащитени 40 лв, 8 торби теракол флекс СМ 16 по 25 лв торбата, 40 торби с пясък по 2 лв 6 бр чувала цимент по 5 лв торбата, 20 бр вар гасена полутечна по 2.20 лв- Чували за захар по 40 ст. 50 бр.гипс картон влагоустойчив 1 бр за тавана с лайсните май към 60 лв, алуминиеви лайсни за края на плочките, тъй като махнах вратите по 12лв едната, 5 бр и накрая от Ролпласт офертата е за плъзгаци се врати 2 бр тъй като тоалетната ми е до банята, 500 лв, не съм го смятал но 8000 лв ми минаха през ръцете до сега.Бойлер 50 л на Светлю Шишков около 400лв, не помня,че го взех лятото. Забравих и копаене за каналите, поставяне на сифони 2 бр, там всичко като материал и труд 220 лв.Още нещо, смених радиатора с алуминиева лира 150 лв лира и 30 лв кранчета.За мивката взех кран с една дръжка 140 лв Вече съм на ръба на финансов крах . размерите ми са 2.20 по 2.50 по 2-80, но плочките ми вървят до 2.30 височина. Успех от мен, дай боже да свършиш бързо. От ваната взех 100лв от вторични
      Последно редактирано от белята; 07-11-15, 09:52. Причина: допълване
      Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

      Коментар


      • #4
        От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

        50 л. бойлер и двойна душкабина? Сменяй, докато е време. Освен, ако не ти е авариен за профилактиките на ТЕЦ-а.

        Коментар


        • #5
          От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

          В понеделник Жоро ВиК-то влиза с къртача

          Ще ъпдейтвам темата със снимки, та който обмисля ремонт на баня, да се откаже на време

          Коментар


          • #6
            От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

            Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
            50 л. бойлер и двойна душкабина? Сменяй, докато е време. Освен, ако не ти е авариен за профилактиките на ТЕЦ-а.
            Двама души сме, щерката почна работа в Милано, а аз съм 183 см и 100 кг и нормалната душ кабина ми е малка, та затова двойна, но тя е 3-пъти по-скъпа от нормалната. Бойлера ми е авариен, за плановите ремонти на ТЕЦ-а.
            Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

            Коментар


            • #7
              От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

              Малко да ъпдейтна

              Това е банята.По-точно така беше:





              Леко, по леко.. с много пепеляк и блъскане..





              Трона заема мястото си



              Малко му извадих душата на Майстора, ама.. ще се реванширам

              Коментар


              • #8
                От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                Майстор и душа? Не бой се.
                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                Даника
                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                Коментар


                • #9
                  От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                  I love this game!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                    Миналата година играх главна роля в този филм. 3 каймета без масрафа/маСтора бях аз/.
                    Ето и малко материал:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0012.jpg
Прегледи:1
Размер:83.7 КБ
ID:5691662Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0015.jpg
Прегледи:1
Размер:69.4 КБ
ID:5691663Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0033.jpg
Прегледи:1
Размер:126.6 КБ
ID:5691664Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0035.jpg
Прегледи:1
Размер:74.4 КБ
ID:5691665Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0043.jpg
Прегледи:1
Размер:74.6 КБ
ID:5691666Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка0054.jpg
Прегледи:1
Размер:77.5 КБ
ID:5691668Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0475.jpg
Прегледи:1
Размер:93.0 КБ
ID:5691669Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0476.jpg
Прегледи:1
Размер:96.0 КБ
ID:5691670
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                      Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                      Малко да ъпдейтна
                      Е за това ли търсеше МАЙСТОР!???Това можех и аз да ти го причиня!!
                      088пет722пет99
                      http://www.hydropompi.com/

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                        Венци, не видях в ляво от трона да си пуснал LAN кабел. Не за друго, ама много е гадно да трябва да ставаш, за да рестартираш рутера...
                        edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                          Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
                          Венци, не видях в ляво от трона да си пуснал LAN кабел. Не за друго, ама много е гадно да трябва да ставаш, за да рестартираш рутера...
                          Добра идея! Утре ще бъде решен този проблем

                          Коментар


                          • #14
                            От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                            Лирата, няма ли да се сменя, защцото не върви на новата баня, мога да дам малка препоръка за алуминиева, но на лични,че ще си е реклама За моята баня вече минах 5 цифрено число, плаша се вече.
                            Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                              ЧЕкай ти! Пушилка тепърва ще се вдига. Вкъщи с плочките падна и мазилката под тях, а от едно ниво надолу беше и 3 пръста дебела, щото вместо да вкопаят тръбите, увеличили мазилката.

                              Гледам че при теб са паднали само плочките - ако надолу е здраво си си направо късметлия. При мен всичко беше на гол бетон/тухли. Само мозайката долу не съм махал.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X