Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

    Тъй де:
    Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
    ...ако непременно травертин - още по-непременно, яко маладжи по него...
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

      Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
      Епоксидна двукомпонентна фуга - ползвал съм на Мапей.
      ............................................
      Много си я обичам тази чаровница . Няма никаква драма при работата с нея . За първият път прочетох де що има на български ,руски , немски и английски . Гледах и доволни количество клипове . Тайната е толкова елементарна че не може да бъде . Две големи гъби и литър спирт на 10 литра вода . Чистиш и пееш ! Бъркам си по една 5 кг кофа и полагам без грижа . За качеството й и предимството пред обикновените фуги въобще не може да се спори и коментира .
      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

      Коментар


      • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

        Е ти па, пет кила - да не фугираш градската баня.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
          Е ти па, пет кила - да не фугираш градската баня.
          Басейн или мозайка 2,5 х 2,5 см дебела 8 мм .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

            закъсах го с шафчето за баня........ тъй-като чешмата ми е стенна и имам мивка, тип умивалник, не мога да намеря долно шкафче от PVC, на което да сложа мивката, а за поръчка ми искат 400-600лв. само за шкафчето

            някой да знае къде има или кой може да направи такова шкафче за прилични пари?

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dolen_shkaf_za_mivka_s_2_vrati_0.jpg
Прегледи:1
Размер:20.5 КБ
ID:5744719
            ________________________________________________
            Subaru OUTBACK 2,5
            Hyundai TUCSON 2.0

            Коментар


            • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

              Преслушай тези:
              Триано Русе
              Имат дистрибутор в Сф и работят по поръчка.
              Land Rover Discovery II, V8 4.0
              VW Golf VI variant
              Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

              Коментар


              • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                При мен с майстора е лесна работа, баща ми ще прави ремонта на банята, но другото е откъде да закупя всичко. Тъй като ще правя ремонт на една къща, която е в едно малко селце, много ми се иска магазинът, откъдето закупя нещата да предлага безплатна доставка. Вчера цял ден рових в Интернет и накрая се спрях на един магазин на ул. "Ралевица" 94 в София. Магазинът се казва Гауди Ди Ес. Силно се надявам някой от вас да го е учал или да е пазарувал от него. Важно ми е да имам наблюдения, защото ще купувам доста неща и ми се иска да съм сигурен, че са качествени.

                Коментар


                • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                  Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
                  Преслушай тези:
                  Триано Русе
                  Имат дистрибутор в Сф и работят по поръчка.
                  точно тези /май/ ми дадоха най-висока цена................ то като гледам и другите по сайтовете, тези шкафчета ги имат за златни
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    закъсах го с шафчето за баня........ тъй-като чешмата ми е стенна и имам мивка, тип умивалник, не мога да намеря долно шкафче от PVC, на което да сложа мивката, а за поръчка ми искат 400-600лв. само за шкафчето

                    някой да знае къде има или кой може да направи такова шкафче за прилични пари?

                    [ATTACH=CONFIG]904231[/ATTACH]
                    Децата си купиха комплект мивка и ПВЦ шкафче за 250 лв.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170104_193921.jpg
Прегледи:1
Размер:69.6 КБ
ID:5745001
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                      Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                      Децата си купиха комплект мивка и ПВЦ шкафче за 250 лв.
                      Като е стандартно от кашон, проблем с цената няма. Скъпотията идва когато трябва да се прави нещо поръчково.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                        Първоначално публикуван от milenivanov Преглед на мнение
                        При мен с майстора е лесна работа, баща ми ще прави ремонта на банята, но другото е откъде да закупя всичко. Тъй като ще правя ремонт на една къща, която е в едно малко селце, много ми се иска магазинът, откъдето закупя нещата да предлага безплатна доставка. Вчера цял ден рових в Интернет и накрая се спрях на един магазин на ул. "Ралевица" 94 в София. Магазинът се казва Гауди Ди Ес. Силно се надявам някой от вас да го е учал или да е пазарувал от него. Важно ми е да имам наблюдения, защото ще купувам доста неща и ми се иска да съм сигурен, че са качествени.
                        Качествени са им нещата. Но от цените ще ти се прииска да си купиш ремарке и сам да и ги закараш

                        Коментар


                        • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                          знам ги тези с вградените мивки, но имам нова мивка, тип умивалник............... а дори и да я прежаля, тези вградените са за стояща чучурка, а моята е стенна.......... плочките няма да разбивам за нов водопровод. Затова търся само шкаф, защото моя се оказа че се бои от водата и се подува освен това, трябва и да е окачено - конзоли си има в стената

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:banya 2017.jpg
Прегледи:1
Размер:52.4 КБ
ID:5745020
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                            Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                            Колкото хора, толкова и вкусове.
                            На мен лично, идеята ми харесва.
                            За практичността съм мъничко предубеден, но като идея ми харесва.
                            Повечето бани които съм правил в Италия са до 1 м с плочки, с изключение на душ пространството.
                            Много ми харесва визията и атмосфетрата на такива бани.
                            Не е ....подтискаща.
                            Тук се прави масово до тавана и после ония хънтъри от PVC....
                            Усещането е за кланица, химическа лаборатория, или морга.
                            Подтискащо...
                            Та, уважавам вкуса на поръчителя.
                            По същите съображения се нуждая от съвет за обработка на стените над площите с плочки . Хидроизлоацинна замазка за целия обем и над нея боя ще е достатъчно ли?

                            Иначе се налага авариен ремонт на 2 санитарни помещения + коридор . Полагане на нови отвеждащи тръби ,нови водни тръби,смяна положение на бойлер ,изходи за вода ,прокарване на вода и канал на ново място в кухнята и т.н. Съвети за добри майстори на нормални цени от Варна не са излишни. Почване до седмица

                            Коментар


                            • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                              Проблемът е, че масово баните са без прозорци. Иска се добра вентилация и няма нужда от никакви конкретни хидроизолационни покрития на стените. Шпаклова се и се боядисва с подходяща боя за бани. Правил съм и венецианска шпакловка, която после се минава с нарочен восък.
                              Дори и да не са на метър плочките, правят се на височината на душкабината и нагоре се шпаклова и боядисва бяло. Да "диша" помещението.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Проблемът е, че масово баните са без прозорци. Иска се добра вентилация и няма нужда от никакви конкретни хидроизолационни покрития на стените. Шпаклова се и се боядисва с подходяща боя за бани. Правил съм и венецианска шпакловка, която после се минава с нарочен восък.
                                Дори и да не са на метър плочките, правят се на височината на душкабината и нагоре се шпаклова и боядисва бяло. Да "диша" помещението.
                                Преди 10 години съм боядисал тавана на банята с обикновена бяла вар, върху фина хоросанова мазилка и нямам проблеми. Комшията шпаклова и боядиса с дишащ латекс за бани. Постоянно има кондензи и мухъли. Вентилацията ми е една тръба Ф110, на която няма вентилатор. Колкото си дърпа от комина.
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X