Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

    Лично моите са затова как ще се поддържа хигиената и в какво състояние ще бъдат стените . Иначе пак казвам че от дизайнерска гледна точка нещата са на ниво .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • #62
      От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

      След като случайно видя снимките на тази баня, жена ми ми забрани повече да посещавам форума.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #63
        От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

        По тоз "проект" си има .. дизайнерка/възложителка, майстор/изпълнител и общак - аз

        Латекса е на дулукс за баня, с разни съставки против мухъл. И да се скапе след година, за 2 часа ще го мина отново.

        Коментар


        • #64
          От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

          Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
          След като случайно видя снимките на тази баня, жена ми ми забрани повече да посещавам форума.
          Не съм сигурен, че те разбрах правино , колега. Какво искаш да кажеш?

          Коментар


          • #65
            От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

            - Никога няма да навръ тръбите в стената
            - Никога няма да пусна кабели вътре в стената
            - Никога в моя дом няма да има гипсокартон
            - Никога няма да си сложа душ-кабина

            Мразя грозното, ефффтиното, модерното и кухото
            Ако ще нафтата и без пари да я направят, пак че краднем!
            Само DIESEL !!!

            Мечтата на всеки леопард е да има гащи от курвенска кожа.

            Коментар


            • #66
              От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

              Колкото хора, толкова и вкусове.
              На мен лично, идеята ми харесва.
              За практичността съм мъничко предубеден, но като идея ми харесва.
              Повечето бани които съм правил в Италия са до 1 м с плочки, с изключение на душ пространството.
              Много ми харесва визията и атмосфетрата на такива бани.
              Не е ....подтискаща.
              Тук се прави масово до тавана и после ония хънтъри от PVC....
              Усещането е за кланица, химическа лаборатория, или морга.
              Подтискащо...
              Та, уважавам вкуса на поръчителя.
              Your conscience is all you can take to your grave.

              Коментар


              • #67
                От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                Банята ми напомня за СПА процедури, добави чаените свещи, ароматните пръчици и една красива масажистка 

                Коментар


                • #68
                  От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                  Мечтата ми за баня е да е голяма поне 20 кв.м с големи прозорци и метална вана по средата.
                  Land Rover Discovery II, V8 4.0
                  VW Golf VI variant
                  Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                  Коментар


                  • #69
                    От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                    Колкото хора, толкова и вкусове.
                    На мен лично, идеята ми харесва.
                    За практичността съм мъничко предубеден, но като идея ми харесва.
                    Повечето бани които съм правил в Италия са до 1 м с плочки, с изключение на душ пространството.
                    Много ми харесва визията и атмосфетрата на такива бани.
                    Не е ....подтискаща.
                    Тук се прави масово до тавана и после ония хънтъри от PVC....
                    Усещането е за кланица, химическа лаборатория, или морга.
                    Подтискащо...
                    Та, уважавам вкуса на поръчителя.
                    ++++++ И в ДЕ е така . За близо четири години на пръстите на ръката ми се броят случаите с сифон на пода и до тавана цялата . Иначе се обръща голямо на хидроизолацията и на вентилацията . И най-красивите винаги са най-трудни за поддържане и чистене .
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                      Малко ъпдейт със закъснение, но мивката и лампите се забавиха много.

                      Дълго време отне и да намерим човек който да изработи мивката както искаме.
                      Получи се много добре или поне на мен много ми харесва.












                      След като сложих лампите, сложих и по-слаби крушки и вече е по-уютно.
                      Като се изкъпеш , след 2 часа банята е напълно суха.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                        Тази мивка от глина ли е?

                        Коментар


                        • #72
                          От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                          Да. Някаква ..специална.. доста е здрава. Двоен препек

                          Коментар


                          • #73
                            От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                            Не че съм много вещ (практически никак ) ама арт инсталацията с бракувания леген на Фигаро никак не се връзва с нищо от другите неща в банята. За да се връзваше трябваше цялата баня да е в стил "каменната ера" и да има още доста елементи в същия стил (демек умишлено несъвършени). А така върху иделано правия плот и правилните геометрически осветителни тела просто стои сякаш сте извадили от мазето някакво старо корито и сте го сложили там временно, докато чакате поръчковото. Отделно дето ако не е "гледжосано" искам да го видя на какво ще заприлича примерно след половин година експлоатация.

                            Мое мнение де - важното е вас да ви кефи.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #74
                              От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                              Много често попадам на клиенти със странни идеи в обзавеждането , но винаги се стремя да им доразвия идеите в правилната посока и към правилните материали. Харесва ми идеята на Венци , клиента винаги има право да иска това което му харесва и да иска да е различен. Според мен проблема не е в лампите и формата на плота. Проблема идва от цвета на плота , защото мивката се откроява много на този цвят. Мисля и , че по формата на мивката е можело да се поработи повече. Но нещото което ми се набива най-много в очите е дръжката на вратата.
                              В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                              Коментар


                              • #75
                                От: Търся майстор или бригада за цялостен ремонт на баня

                                Дизайна ще търпи промени, това е ясно.
                                Но най-големият проблем с такива ремонти е ,че каквото и да си харесаш да си купиш е с поръчка месец.
                                Ламбите не бяха тези по идея.. след около 2 месеца чакане, връщане на поръчките, забравили нашата поръчка и алабализми.. взех тези.

                                Който се захваща с ремонт му препоръчвам да си набави абсолютно всичко. Плочки, санитария и т.н.
                                Да си ги натрупа вкъщи и след това да кърти.

                                П.с. Не бийте фотографа, толкова си може. На живо и цветовете са различни

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X