Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Играчка .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • Гледах го въпросното точило на шатрова разпродажба , на половин цена(25лв.). Но се отказах като му видях размерите,верно играчка. Виждал съм и такова Гюде в Кауфланд,цената беше около 50.

      Коментар


      • Някой отнесе ли от лопатите с Т-образната дръжка? Аз вчера минах и като видях колко е масивна отнесох една. Взех си и държач за инструменти да си закача някой от нещата,които се търкалят из багажника - брадвичка, трион и др.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • Някой знае ли за какво служат тези три лидълски джажи https://www.lidl.ro/ro/p/primavara-i...satelit/p34414 ? Първата с тези резби отстани ми прилича на някакъв тестер за кабелна телевизия.

          Коментар


          • Voltage tester / socket tester / Satellite signal detector

            Parkside


            24.99lei



            1 piece
            • Voltage tester: For safe testing of alternating voltage
            • Socket tester: For detecting problems at the electrical installation of the house
            • Satellite signal detector: For fast and trouble-free orientation of the satellite antenna


            Коментар


            • Тестер за сигнал от сателит. При настройка на антена.
              Второто е тестер за контакти. Извежда съответния дефект.
              третото прилича на фазоуказател (фазомер).
              Човек се учи докато е прост!

              Коментар


              • https://www.lidl.ro/ro/p/primavara-i...satelit/p34414
                Тези трите са в брошурата за следващата седмица.
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • Пуснали са гледам и верижен трион от серията Х20 https://www.lidl.de/de/parkside-akku...system/p331895 , само много къса ми се струва шината-23см., това за клони сигурно става. Дано скоро измислят и нещо по- мощно, примерно 2Х20 V.

                  Коментар


                  • Водоструйката да я вземам ли?
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • Жеков
                      Жеков коментира
                      Редактиране на коментар
                      Не става за миене на кола , освен ако преди това не е минато с кофа и четка на ръка .
                      За миене на градински столове и маси става . Първото нещо след купуването на парксайд водоструйката е набавянето на преходник за керхер ( +30лв ) и покупката на универсален накрайник на керхер ( + 110 лв ) , което не решава първия проблем , но е малко по-добре...

                    • sparkybg
                      sparkybg коментира
                      Редактиране на коментар
                      Имам такава от 3-4 години, без преходници. Доволен съм. Хубаво миене се случва с ротационния накрайник (но пък трябва търпение), който има навика да спира да се върти, но след 3-4-5 рестарта влиза в режим и няма проблем.

                      Взел съм преходници, но така и не си взех ротационен накрайник от Керхер и си действам с оригиналния.

                      За домашно ползване си е съвсем ОК, стига да не очакваш резултат като на автомивка с професионална машина - това няма как да се случи. Хем са с доста по-голям дебит, хем са с доста по-високо налягане.

                  • От няколко месеца ми се налага да правя отвори в медна шина,понякога се налага за един следобед да правя 20-30 отвора ,шината е 40х5 или 25х5

                    Отвратителна работа,в крайна сметка съм усвоил повечето хватки и приоми ,но остана един проблем който не мога да реша,а именно,често отвора ми бяга с 2-3 мм.че и повече....Независимо че съм ударил център,свредлото си ходи на където му скимне.

                    Та се зачудих,тая настолна бормашина дали е ок.
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      От няколко месеца ми се налага да правя отвори в медна шина,понякога се налага за един следобед да правя 20-30 отвора ,шината е 40х5 или 25х5

                      Отвратителна работа,в крайна сметка съм усвоил повечето хватки и приоми ,но остана един проблем който не мога да реша,а именно,често отвора ми бяга с 2-3 мм.че и повече....Независимо че съм ударил център,свредлото си ходи на където му скимне.

                      Та се зачудих,тая настолна бормашина дали е ок.
                      Медни шини се дупчат на преса. Работил съм в завод за производство на трафопостове(май вярно съм работил на доста места) и там се дупчеха доста шини, по спомен до 12мм. дебели. Като се прецака пресата си беше мъка и знам за какво говориш, ниски обороти, охлаждане и опит да пуснеш стружка като от струг, иначе замазва и нищо не дупчиш.
                      Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                      Телефон - в профила!

                      Коментар


                      • Пробвай дърводелско свредло. От тия с острия връх, дето иначе изглеждат като за метал.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Много добра идея.Има специални свредла с връх заточени подобно като тези за дърво. Ползват ги феродо когато се коват накладки. Б камионските сервизи би трябвало да знаят от къде се купуват. Румбата най вероятно ще знае къде ги има.
                          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                          Коментар


                          • Сутринта отнесох един дърводелски триъгълник. Отдавна си търся такъв.
                            Изглежда добре направен и е по-евтино отколкото да го поръчам от Китай
                            Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                            Коментар


                            • Сутринта взех една,на първо четене,слаба,но пък май ще свърши работата,лошото е че на най-ниските обороти мощността пада,на черно не се усеща,но в мед направо спира.Но пък пробива където трябва.До края на деня ще съм направил десетина отвора и ще пиша.Ако ме ядосва ,ще я върна,ако стане работата,ще я зачисля.
                              Патронника има луфт под милиметър,но мен това ме ме притеснява.
                              Прикачени файлове
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X