Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Ето просто решение за проблема:
    https://www.aliexpress.com/item/1Pc-...AbTest=ae803_5

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от Savov Преглед на мнение
      Да си отговоря сам - най-слабата от типа на снимката е 180 mbar. Имам подобна, чисти добре, но лидълската сигурно ще е много слаба.
      Проблемът не им е смукателната мощност, за 20 волта толкова си може. Сътворили са друга глупост,досега с тази батерия имат три инструмента- ъглошлайф, гайковерт и тази прахосмукачка. Първите две са със зарядно 85W, което зарежда батерията за 80 минути, а на смукачката явно са комплектовали със зарядно 65W , зареждащо батерията за 120 мин.(по мои засичания откарва към 130).
      Последно редактирано от mitko 53; 23-03-19, 12:37.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
        .
        Според теб кое е по-лесно - да буташ спрял вагон или такъв, който е "по инерция"?
        Доразвий идеята, че става интересно.
        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първо пуснаха ъглошлайф без рег на оборотите без зарядно и батерия, после с рег на оборотите и той без нищо. Перфоратора също ползва Х20 батерия, но 2 а/ч с която беше комплектован заводски.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
            Ето просто решение за проблема:
            https://www.aliexpress.com/item/1Pc-...AbTest=ae803_5

            Пробвал ли си с такова да наливаш трансмисионно масло ?
            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
              Колега, защо да не става - заради визкозитета ли - каква помпа трябва в такъв случай?


              Еха, така ако са замервали и в развойния им център въртящия момент.... оле мале .
              Според теб кое е по-лесно - да буташ спрял вагон или такъв, който е "по инерция"?
              Обяснението ти е неуместно и изглежда нямаш идея колко са 400НМ. Защо гайка стегната с 203NM Dewalt я отвивам с Dewalt-a, a с уж 400НМ Parkside не мога?

              Друг пример - стягам гайка с уж 400НМ с Parkside и после мога да я достегна на ръка с 35см рамо.

              Tози Parkside е евтин, но едва ли ще го ползвам. Ще си купя и един Dewalt 894 за да имам и "mid range" гайковерт (вече имам 880m2 и 899P2).

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                Колега, защо да не става - заради визкозитета ли - каква помпа трябва в такъв случай?


                Еха, така ако са замервали и в развойния им център въртящия момент.... оле мале .
                Според теб кое е по-лесно - да буташ спрял вагон или такъв, който е "по инерция"?
                Това, което казваш е неуместно. Явно нямаш идея колко са 400НМ.

                Този уж 400НМ Parkside реално е около 200НМ. И други хора го казаха преди мен.

                Друг пример от вчера - стягам гайка с Parkside с уж 400НМ и после мога да я достегна на ръка с 35см рамо.

                Моят съвет е ако някой иска истински гайковерт, по-добре да даде повече пари и да си купи Dewalt. Аз имам два Dewalt-a - 880M2 и 899P2 и ще си купя и един 894 за да имам и mid range гайковерт.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Alexxxx Преглед на мнение
                  Обяснението ти е неуместно и изглежда нямаш идея колко са 400НМ. Защо гайка стегната с 203NM Dewalt я отвивам с Dewalt-a, a с уж 400НМ Parkside не мога?

                  Друг пример - стягам гайка с уж 400НМ с Parkside и после мога да я достегна на ръка с 35см рамо.

                  Tози Parkside е евтин, но едва ли ще го ползвам. Ще си купя и един Dewalt 894 за да имам и "mid range" гайковерт (вече имам 880m2 и 899P2).
                  Чудя се, за какво ли ползваш толкова много гайковерти, а нямаш динамометричен ключ?

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                    Ето просто решение за проблема:
                    https://www.aliexpress.com/item/1Pc-...AbTest=ae803_5
                    И с това маркуче от системи колко време ще наливаш?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ако на някой му трябва такава да се обади ...

                      Изпратено от моят MIX 2 с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Така, днес бе първата /и, ах, уви, оказа се и последна/ употреба на акумулаторния гайковерт PARKSIDE. Не, не е повреден. Просто гайковертът, дори настроен на 400 nm /на максимални въртящ момент/, не може да развие болтовете на алуминиевите джанти на A6 4F, накрайник 17 мм.....Болтовете са затегати, така, че да се развиват на ръка без проблеми с удължена тресчотка, респективно с ключа и с поставена тръба за лост. Нямам представа, на колко точно нютонметра са затегнати болтовете, но е факт, че гайковертът не ги развива. Не развива болтове, които без зор се свалят на ръка..Затова утре отивам да го върна.
                        За мен този гайковерт - НЕ СТАВА! Съжалявам, че правя подобен извод, защото много му се радвах при покупката в миналия понеделник/18.03.2019г./.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Alexxxx Преглед на мнение
                          Това, което казваш е неуместно. Явно нямаш идея колко са 400НМ.

                          Този уж 400НМ Parkside реално е около 200НМ. И други хора го казаха преди мен.

                          Друг пример от вчера - стягам гайка с Parkside с уж 400НМ и после мога да я достегна на ръка с 35см рамо.

                          Моят съвет е ако някой иска истински гайковерт, по-добре да даде повече пари и да си купи Dewalt. Аз имам два Dewalt-a - 880M2 и 899P2 и ще си купя и един 894 за да имам и mid range гайковерт.

                          Александър, потвърждавам мнението ти! Днес изпитах гайковерта и УВИ - НЕ СТАВА! Казвам го без грам заяждане или опит за очерняне на марката! Просто споделям преките си, лични, непосредствени впечатления от опита. За пореден път се потвърди истината, че ,,Получаваш толкова, колкото плащаш". За мен, мога да кажа, е ще продължа да си нося в багажника на колата 70 сантиметрова тръба която да използвам, като лост, в случай на нужда от сваляне на гума.
                          Нямам динамометричен ключ, не знам и на колко нютонметра са затегнати болтовете на джантите на автомобила ми, но знам само, че с удължителя на тресчотка от световно безизвестната марка ,,TOPMASTER", свалям болтовете без проблем.
                          Болтове, затегнати на ръка / не силно затягане/, без да се чуе характерното припукване от фрикцията между стоманата на болта и по-мекият алуминия, от който е изработена джантата , също така не могат да бъдат демонтирани с гайковерта ,,Парксайд", с уж 400нм. За мен лично няма никакъв смисъл да влача в колата инструмента, който няма да ми послужи за нищо. За хората, които са желаели да си го цакупят, но по една или друга причина не са успели да го направят, мога да Ви кажа, че не сте пропуснали нищо...
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Не че нещо, но много професионални гайковерти не развиват болтове на гуми щото няат вътък.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Така, днес бе първата /и, ах, уви, оказа се и последна/ употреба на акумулаторния гайковерт PARKSIDE. Не, не е повреден. Просто гайковертът, дори настроен на 400 nm /на максимални въртящ момент/, не може да развие болтовете на алуминиевите джанти на A6 4F, накрайник 17 мм.....Болтовете са затегати, така, че да се развиват на ръка без проблеми с удължена тресчотка, респективно с ключа и с поставена тръба за лост. Нямам представа, на колко точно нютонметра са затегнати болтовете, но е факт, че гайковертът не ги развива. Не развива болтове, които без зор се свалят на ръка..Затова утре отивам да го върна.
                              За мен този гайковерт - НЕ СТАВА! Съжалявам, че правя подобен извод, защото много му се радвах при покупката в миналия понеделник/18.03.2019г./.
                              Ако си от София и си навит бих искал да го пробвам с няколко винта за дърво, където и както ти е удобно и ако се справи направо го взимам от теб.
                              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

                              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                https://youtu.be/2UN1on71GFY

                                Французина,силно препоръчва да се сменят вложките.Гледайте го до края
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X