Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от gogoll Преглед на мнение
    Инструменти от ЛиДл ,,
    за марката “прксайд “ иде реч !?!?!?
    аз ги наричам парк - “ФАК” !!!!
    По големи Такива боклуци на пазара няма ....! Китайския Райдър е като БоШ в сравнение !
    но като му харесва на някой ,, купувайте братя .. да върви илономиката
    Наистина ценно и аргументирано мнение.Всичко що е прксайд под ножа.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Аз пък, напук на безценното мнение, съм си харесал това https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=25634 .

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        А тези са изключително добри. Имам комплект от преди 6-7 години и нее трепнал. Купих лани едни като тези от линка. Същото качество са си, мерих твърдостта - 54-56 единици по Роквел.

        Поздрави

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Това менгеме някой да знае от какъв материал е?
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Идната седмица ще пускат соларните прожектори. Някой ползвал ли ги е? Моделът същия ли е, или е нов? Не видях в описанието, дали може да работи постоянно през нощта, а не само при задействане на датчика за движение? Та такива работи

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
              Аз пък, напук на безценното мнение, съм си харесал това https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=25634 .
              Отдавна му се назландисвам, да взема да си купя май.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Това менгеме някой да знае от какъв материал е?
                Халуминий или цам.
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                  Халуминий или цам.
                  Е па кво като . Туй ньи щье убий ентусиазъма у любителите на марката "прксайд" .
                  Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    алуминТ за дваесе кинта е слабо вероятно.
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Ми щом казваш- тогава залагам на ЦАМ- имам го, за дреболийки става(платка, пластмасория, и пр.), не е за сериозни натоварвания.
                      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от viktorson Преглед на мнение
                        Идната седмица ще пускат соларните прожектори. Някой ползвал ли ги е? Моделът същия ли е, или е нов? Не видях в описанието, дали може да работи постоянно през нощта, а не само при задействане на датчика за движение? Та такива работи
                        Това е трети или четвърти вид от тези прожектори. Аз имам от първите и още работи. За постоянно работи на 50%яркост а при движение на 100%. аз лично съм доволен.
                        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                        Ford Fiesta 1.4 Tdci

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от gogoll Преглед на мнение
                          Инструменти от ЛиДл ,,
                          за марката “прксайд “ иде реч !?!?!?
                          аз ги наричам парк - “ФАК” !!!!
                          По големи Такива боклуци на пазара няма ....! Китайския Райдър е като БоШ в сравнение !
                          но като му харесва на някой ,, купувайте братя .. да върви илономиката
                          Всички китайски боклуци са... китайски боклуци. Но, не винаги е необходимо човек да е максималист. А и доста често наличието на някакъв инструмент е по-добра алтернатива от липсата му.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Всъщност се сещам за един "инструмент" дето беше по-добре да го нямам, даже и да не бях го плащал.

                            Помпата за масло на Парксайд.

                            Абсолютно безполезен и безнадежден предмет, който ми изгуби 1 ден със заблудата, че имам помпа за масло.

                            Всички други, които съм си купил,
                            - или са още неизпробвани в никаква реална работа (сабления трион и циркуляра на батерии, на които ще им дойде ред след 2-3 седмици)
                            - или са свършили всичката работа, която може да се иска от тях (6-7 други ел. инструмента на батерии, куфар инструменти тип "гедоре" и други)
                            - или са се строшили благодарение на явно неправилни мои действия (водоструйка - оставих я през зимата да замръзне с вода в нея и протече, сега чакам да ми пратят замяна за спукания капак)

                            Всичко това - с дължимото уточнение че рядко имам време да ги ползвам и го правя само и единствено любителски. Един лев не съм изкарал с тях.

                            Ако реша да се правя на майсторчЕ сигурно друга песен ще запея.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
                              Всички китайски боклуци са... китайски боклуци. Но, не винаги е необходимо човек да е максималист. А и доста често наличието на някакъв инструмент е по-добра алтернатива от липсата му.
                              Ами посочи ми ако обичаш поне един инструмент от Лидл , който иначе да не може да се намери в България . Та бил той и по- добър от този на китайската фирма , с която лидл работи .
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                                Ами посочи ми ако обичаш поне един инструмент от Лидл , който иначе да не може да се намери в България . Та бил той и по- добър от този на китайската фирма , с която лидл работи .
                                Естествено че няма.
                                Но пък докато си купуваш домати отнасяш и един винтоверт. Който не е идеално зле.
                                Зато така.
                                Истерията по тия инструменти е неразбираема, обаче
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X