Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Нещо бъркаш,незнам за какво Миеле става въпрос но Лидълската прахосмукачка "дърпа" по силно от професионална такава на Спарки,то и кирхера който пратих в гаража дърпа по добре от Спарки то.И аз като теб взех още една лидълска,та виж я твойта,нещо има при теб.Аз прекарах 30 литра пепел като брашно,за има няма 4 седмици,филтъра беше станал като буркан ,твърд,изпрах го и онова нещо дето се слага на тръбата с колелцата залепва за пода та чак дразни.
    Освен ако говорим за различни модели
    Това е моята прахосмукачка „PNTS 1500 B2“ . А това е Миелето с което сравнявам https://www.miele.de/haushalt/staubs..._Prem._Edition. Не знам как точно определяш коя от твоите прахосмукачки как дърпа . Аз лично съм го забелязал на един и същ с еднакви параметри и свойства съд . Дори ако се наложи да се сравнават сухите характеристики на различните модели се забелзва разлики в минус на Парксайд . Допълнителни разлики могат да бъдат и различните очаквания за резултата , различните методи на ползване и различните повърхности за почистване . Запознах ви с моите впечатления и моите проблеми с прахосмукачката . Не очаквам и не искам да налагам мнението си за единствено и за абсолютно вярно . За цената на която се продава и за работата която върши не може да се очакват чудеса . До момента ми е вършила работа и не съм се оплаквал защото не съм знаел колко е зле или колко е добре . В момента в който си купя професионална ще мога още по-сигурно да споделя преимуществата и недостатъците . Отделно че формата и големината ми идват малко в повече първо защото изисква повече място и второ не позволява нищо да се постави върху нея и да се ползва пълноценно пространството над нея . Отново казвам и потвърждавам че за хоби нужди е жестока .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
      Това е моята прахосмукачка „PNTS 1500 B2“ . А това е Миелето с което сравнявам https://www.miele.de/haushalt/staubs..._Prem._Edition. Не знам как точно определяш коя от твоите прахосмукачки как дърпа . Аз лично съм го забелязал на един и същ с еднакви параметри и свойства съд . Дори ако се наложи да се сравнават сухите характеристики на различните модели се забелзва разлики в минус на Парксайд . Допълнителни разлики могат да бъдат и различните очаквания за резултата , различните методи на ползване и различните повърхности за почистване . Запознах ви с моите впечатления и моите проблеми с прахосмукачката . Не очаквам и не искам да налагам мнението си за единствено и за абсолютно вярно . За цената на която се продава и за работата която върши не може да се очакват чудеса . До момента ми е вършила работа и не съм се оплаквал защото не съм знаел колко е зле или колко е добре . В момента в който си купя професионална ще мога още по-сигурно да споделя преимуществата и недостатъците . Отделно че формата и големината ми идват малко в повече първо защото изисква повече място и второ не позволява нищо да се постави върху нея и да се ползва пълноценно пространството над нея . Отново казвам и потвърждавам че за хоби нужди е жестока .
      Ако решиш да я продаваш - обади се или ми пиши едно лс
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
        ... Не вярвам и не мога да очаквам от инструменти купувани от магазини за хранителни стоки да работят по- добре от професионална техника . ...
        Предполагам, че участниците тук, общо взето, използват лидълските инструменти по линия на "Направи си сам". Сега ми се налагат по-интензивни занимания в тази насока и ги намирам за съвсем разумен вариант, особено като се има предвид ценовото ниво и 3-годишната реална гаранция.
        Професионалната употреба е по съвсем друг параграф и е съвсем резонно за нея човек да се снабди с по-сериозна техника. Макар че, не е като да не съм виждал куп "майстори", които искат за труда си съвсем сериозни пари, а се стискат дори за инструменти клас "лидълски" ...
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
          Ако решиш да я продаваш - обади се или ми пиши едно лс
          Не искам и не мога да я продавам а само да я подаря . Има едно сериозно условие обаче че се намира на около 2200 северо-западно от София и разходите по траспорта обезмислят подаръка . На другата имаше опция за безплатен и неочакван транспорт .
          По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            Нещо бъркаш,незнам за какво Миеле става въпрос но Лидълската прахосмукачка "дърпа" по силно от професионална такава на Спарки,то и кирхера който пратих в гаража дърпа по добре от Спарки то.И аз като теб взех още една лидълска,та виж я твойта,нещо има при теб.Аз прекарах 30 литра пепел като брашно,за има няма 4 седмици,филтъра беше станал като буркан ,твърд,изпрах го и онова нещо дето се слага на тръбата с колелцата залепва за пода та чак дразни.
            Освен ако говорим за различни модели

            Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
            Това е моята прахосмукачка „PNTS 1500 B2“ . А това е Миелето с което сравнявам https://www.miele.de/haushalt/staubs..._Prem._Edition. Не знам как точно определяш коя от твоите прахосмукачки как дърпа.
            Еее..как,както и ти,сравнявам такава на Спарки със подобна на кирхер и двете лидълски.Имам и циклон еднакъв и така.Те законите на физиката са еднакви и тука и на 2200 км.Малко играе надморската височина,но там не споря.

            п.п Различна е твоята от мойте две,макар че се съмнявам да имат разлика в ТТ данните
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
              Не искам и не мога да я продавам а само да я подаря . Има едно сериозно условие обаче че се намира на около 2200 северо-западно от София и разходите по траспорта обезмислят подаръка . На другата имаше опция за безплатен и неочакван транспорт .
              Зависи колко излиза доставката, може и да не обезмисля че тук не намирам да се продава такава.
              А ако излезе обява е на цена по-висока от нова в магазина
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Взех същата прахосмукачка,за която става въпрос. Много е удобно това с контакта в нея. Ползвам я в работилницата,и ми върши перфектна работа! Лошото е,че жена ми я ползва веднъж вкъщи,и от тогава само я разнасям между къщата и работилницата.
                088пет722пет99
                http://www.hydropompi.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Вчера се загледАх в разни Макити,ДеВолт,Милуокита......Както рече и Чавдар по горе,тук ползващите в общи линии сме майстори по всичко,домашни!
                  Ми то един ДеВолт винтоверт почва от 350-400 доларес нагоре бре!Че аз кога ще ги избия тез кинти ако не навивам по 1000 винта на ден поне!?!?!?!
                  То дедовците са го казали:за всеки влак си има...вагон!!!!
                  Ай наздраве!
                  Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                  0888854582
                  Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                  Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Понапънах ги двата шлайфа, с единия рязах -с другия пилих. И двата се справиха отлично. Явно е било дефектна бройка. Даже по едно време се усетих и изкарах 115 и 230мм.
                    Ми не -за тази щуротия която правих, този размер и сила бяха най- подходящи, като сила,диск и мобилност.

                    Поста е по повод превъзбудения колега.
                    Sent from my Nokia s fenerche

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                      Вчера се загледАх в разни Макити,ДеВолт,Милуокита......Както рече и Чавдар по горе,тук ползващите в общи линии сме майстори по всичко,домашни!
                      Ми то един ДеВолт винтоверт почва от 350-400 доларес нагоре бре!Че аз кога ще ги избия тез кинти ако не навивам по 1000 винта на ден поне!?!?!?!
                      То дедовците са го казали:за всеки влак си има...вагон!!!!
                      Ай наздраве!
                      Ми...да се похваля или оплача,имам към 7-8 такива,ама все търся нещо дето да ми е с една идея по удобно.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от traun Преглед на мнение
                        Вчера се загледАх в разни Макити,..
                        Макитите отдавна не са това което бяха.Не си се загледАл достатъчно за да видиш че идват от северната ни съседка и едвам добутват гаранцията при сравнително любителско натоварване.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                          Макитите отдавна не са това което бяха.Не си се загледАл достатъчно за да видиш че идват от северната ни съседка и едвам добутват гаранцията при сравнително любителско натоварване.
                          А преди десетина години идваха от Англия Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Снимка1767.jpg
Прегледи:1
Размер:579.2 КБ
ID:5752076
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Нищо си им няма на макитите. За мен си остават най-сериозната техника. Тия с надписи на руски да ме извиняват, ма ми миришат на ментаци.
                            Your conscience is all you can take to your grave.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                              Нищо си им няма на макитите. За мен си остават най-сериозната техника. Тия с надписи на руски да ме извиняват, ма ми миришат на ментаци.
                              Наистина няма такова животно,служебните винтоверти и ъглошлайфи са Макита.
                              Нищо друго не можа да издържи,не че не пробваха и други марки.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                                А преди десетина години идваха от Англия ...
                                Воопште не съм се интересирал преди десет години от къде идват.Важното беше че при мен живееха поне пет...и то на сериозен напън.
                                В момента два от трите GA4530 са на гости на съгражданина ти войнишки,не навършили шест месеца...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X