Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Сравнени двата винтоверта:
    По-малкият и по-маломощен брат и ,,БАТКОто"

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170409_022536.jpg
Прегледи:1
Размер:98.4 КБ
ID:5748571

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170409_022554.jpg
Прегледи:1
Размер:105.8 КБ
ID:5748572


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170409_022606.jpg
Прегледи:1
Размер:114.3 КБ
ID:5748573


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170409_022613.jpg
Прегледи:1
Размер:109.9 КБ
ID:5748574

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170409_022644.jpg
Прегледи:1
Размер:103.7 КБ
ID:5748575


    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170409_022652.jpg
Прегледи:1
Размер:104.5 КБ
ID:5748576
    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Та, да се повторя, с този по-.малкия 12/10.9 волтов винтомверт от снимковия материял в последния постинг, се разпробих дупките / верно в тухлена стена, но все пак стена, в която са правени отвори с толкова маломощен винтоверт /, за да си монтирам плоскости, в стените на гаража...
      Мога да кажа, че специално винтовертите, брандирани, като PARKSIDE, които се продават в магазинната мрежа на LIDL България, са доста качествени продукти...
      Виж, същото не мога да кажа за ,,малкият" / обърнете внимание на кавичките / ъглошлайф / диаметър на диска 125 мм / ...Нито е малък, има извратена система за безопасност, благодарение, на който не може да се монтира на стойка...
      Да не говорим, колко фучми, шуми и хвърля искри...
      Но това е за друга тема, мисля.
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Ползва се като истинска бормашина,като единственото ограничение е кога ще умре батерията.

        Пробивам всеки божи ден,било с перфоратор бетон или метал,всичко е на батерии,за 10 г.ми се е налагало да ползвам бормашина на ток ,да бъркам гипс.
        Винтоверти макита ползваме,мисля 32 нютона може и да бъркам,тоя май 40 нютона и не е за подценяване.
        Е, ти използваш акумулаторни винтоверти и акумулаторни борвашини, НО В ПРОФЕСИОНАЛНА ВЕРСИЯ, КАТО ,,МАКИТА"!
        няма как хоби сериите на ,,парксайд" / да се чете див китаец /, да се спавняват с ,,Макита"!
        веднъж съм имал досег с винтоверт ,,Макита", в далечната 2008г., когато ми сменяха дограмата в малкия аратамент и бях силно впечатлен...
        За аматьорчета, като мен, които не си изкарват хляба със специфични технически умения и монтажна работа, няма смисъл от скъпи продукти, като ,,Макита"..
        В година, редно я използвам 30-40 пъти винтоверт / при това за нетежки инцидентни работи /, я не..За мен хоби серията ширпотреби винтоверти PARKSIDE са добре за моите цели! Виж, за ъглашлайфа, не мога да кажа нищо добро....
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
          Със сигурност оставената нишичка НЕ Е за втора /резервна / батерия, защото....
          Колко точно си сигурен, че не е за втора батерия, та чак и с главни букви го подчертаваш
          Последно редактирано от mmtrance; 09-04-17, 11:15.
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Я, още един уредил се! Мойта бройка вече втори ден завива винтове за гипс-картон и нивото на заряд си е все на макс.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Я, още един уредил се! Мойта бройка вече втори ден завива винтове за гипс-картон и нивото на заряд си е все на макс.
              Имам чувството, че умишлено се внася смут и паника как видиш ли в 7:30 сутринта вече няма да има [emoji1]
              В овча купел към 10-10:30 имаше поне 10 бройки. Вярно че доста народ мернах с куфарчета, но пък имаше още. А в лидъл на вагон ресторанта винаги остават (там явно търсенето не е толкова голямо)
              Иначе ако знае какво съм му приготвил.... цял навес (беседка) има да сглоби, греди 10/10 с винтове от 60 до 200х...
              ама да не ме чуе, че ще избяга с 300 към китайския гараж в който са го сглобили


              ps Не ти ли е тежък за монтаж на гипс-картон?
              Преди бяха пуснали един малък 12в със сваляем патронник (под патронника стои накрайник за винтове) - та той е много удобен за монтажни дейности.
              ей за това иде реч.
              Последно редактирано от mmtrance; 09-04-17, 12:39.
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Не знам колко тежи в работно положение "на стената", защото не го ползвам собственоръчно. А го взех по същата причина - сглобяване на капандури с винтове 180+.
                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                Из "Златния телец"

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Колко е най-малката бургия която може да се сложи на тоя винтоверт с ръкохватката?
                  When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    2 или 3мм
                    Довечера мога да пробвам и да ти кажа със сигурност
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
                      Колко е най-малката бургия която може да се сложи на тоя винтоверт с ръкохватката?
                      Би трябвало да е 1.5 мм

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Понеже събота и неделя работим по обекти че, много работа ни налегна,новата батерия от вчера със акумулаторния перфоратор parkside PABH 20 LI A1 преди да умре, направи малко над 300 отвора в тухла с бургия за бетон ф5.
                        По принцип в бетон със 5-6 мм.на 30-40 мм.прави 40-60 отвора.Вярно че в тухлата пробива едни половин сантиметър,но факт,над 300 отвора...
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          Колко точно си сигурен, че не е за втора батерия, та чак и с главни букви го подчертаваш
                          Сега се отвориха снимките на Ммтрас. Колегата беше прав! Поднасям му извиненията си.
                          Последно редактирано от andreiS40; 09-04-17, 20:14.
                          https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Благородно Ви завиждам.
                            Аз не можах да си купя. В 09:30-нищо

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              Понеже събота и неделя работим по обекти че, много работа ни налегна,новата батерия от вчера със акумулаторния перфоратор parkside PABH 20 LI A1 преди да умре, направи малко над 300 отвора в тухла с бургия за бетон ф5.
                              По принцип в бетон със 5-6 мм.на 30-40 мм.прави 40-60 отвора.Вярно че в тухлата пробива едни половин сантиметър,но факт,над 300 отвора...

                              Чакай чакай, правилно ли разбрах? направил си 300 /ТРИСТА/ броя отвори в тухлена стена с 1 / ЕДИН/ брой батерия PAP 20 A 1 на винтоверт PARKSIDE, модел PSBSA 20-LI A1? Правилно ли съм възприел думите ти?
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                                Чакай чакай, правилно ли разбрах? направил си 300 /ТРИСТА/ броя отвори в тухлена стена с 1 / ЕДИН/ брой батерия PAP 20 A 1 на винтоверт PARKSIDE, модел PSBSA 20-LI A1? Правилно ли съм възприел думите ти?
                                Не 300 ,а малко над 300 броя ,това са 3 пакета нови и един отворен от миналата седмица с кабелни фиби.

                                Със това PABH 20 LI A1

                                И тази батерия която получих вчера.




                                Така като гледам батериите са еднакви с последния винтоверт
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X