Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Излиза че са Самсунг
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Французинът да вземе да прегледа типични разрядни криви на Li-ion елемент. Това 3.7 волта е съвсем условно и същата батерия с еднакъв успех може да се нарече 20, 18 или 15 волта.

      Същевременно елементите които се зареждат до 4.35 се държат осезаемо по-различно от тези до 4.2

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Излиза че са Самсунг
        От това което аз на бързо прегледах по скоро не, май не съвсем ясно изразени са.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение

          Същевременно елементите които се зареждат до 4.35 се държат осезаемо по-различно от тези до 4.2
          Малко странно ми е, рекламната крива по горе твърди че те остават на 18v почти през цялото време, питам тогава как гаснат чертичките за нивото на заряд.
          Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Търсим нещо на батерии,обаче с опция само удар.Дали има такова чудо

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Излиза че са Самсунг
              Това къде го видя.
              0 8 76 36 8 542

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                Я някой знаеш да каже за електрическия такер от брошурата? Дали с тези пирони ще може да кове 8 или 12 милиметров многослоен шперплат, т.е. има ли сила да пробива такава дебелина?
                Електрическия ме съмнява но пневматичния със сигурност . Имам от техните пневматични и кове във всичко с лекота .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Аз за "импактонстта" на уредите.

                  Уж сме технически форум, а се задават откровено тъпи въпроси.
                  Дали с гайковерт може да се пробива бетон?
                  Може, ако имате секач, и използвате гайковерта като чук.

                  Със същия успех можете да развиете гайките на джантата с перфоратор.

                  Приятна работа.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Аз за "импактонстта" на уредите.

                    Уж сме технически форум, а се задават откровено тъпи въпроси.
                    Дали с гайковерт може да се пробива бетон?
                    Може, ако имате секач, и използвате гайковерта като чук.

                    Със същия успех можете да развиете гайките на джантата с перфоратор.

                    Приятна работа.
                    Ако визираш моето мнение,леко си се обръкал.Никъде не пишем да пробива,нито па бетон.Просто питам,след като има ударен винтоверт,значи има пазар

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Не знам кого визирам, но няколко пъти вече се пита дали удря по оста. Та и опити за пробиване на бетон имало. Не ровя за да видя кой точно какво е писал, обобщавам.
                      Ако имах предвид някого конкретно-щях да сложа точен цитат.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Май доста хора не са чували за такъв инструмент. Комбинацията от удар и въртене, вероятно значи само едно нещо за тях. Имам предположение, че много ще си го купят погрешка.
                        А иначе като инструмент е страшно полезен, аз вече четвърта година ползвам такова нещо, но на друг производител. Ще се опитам да си купя от този. След което сигурно ще повлека крак и няма да мирясам, докато не събера цялата серия.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                          Това къде го видя.
                          По номера на сините
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                            Малко странно ми е, рекламната крива по горе твърди че те остават на 18v почти през цялото време, питам тогава как гаснат чертичките за нивото на заряд.
                            Рекламата си е реклама, реалната крива е доста различна и зависи от много работи. Ако я харчиш с малки токове може 90% от времето да е над 20 волта. Чертичките гаснат според амперчасите на изхарчения ток, контролерът на батерията има шунт през който го мери и интегрира.

                            проверих - чертичките на конкретно тази батерия гаснат по напрежение, няма шунт

                            Първоначално публикуван от kosta-s Преглед на мнение
                            Търсим нещо на батерии,обаче с опция само удар.Дали има такова чудо
                            И да има, ще ти разгонят фамилията батериите в куфарите (по Тодор Колев). Къртач с мощност която можеш да изкараш от батерийки не си представям.
                            Последно редактирано от Ясен; 12-06-17, 23:16.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                              По номера на сините
                              Елементите са марка парксайд,демек куча марка.На сони елементите струват 2 пъти повече от машината с батерията взети заедно на парксайд.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                                Рекламата си е реклама, реалната крива е доста различна и зависи от много работи. Ако я харчиш с малки токове може 90% от времето да е над 20 волта. Чертичките гаснат според амперчасите на изхарчения ток, контролерът на батерията има шунт през който го мери и интегрира.

                                И да има, ще ти разгонят фамилията батериите в куфарите (по Тодор Колев). Къртач с мощност която можеш да изкараш от батерийки не си представям.
                                Еее, прекалено си му повярвал на тоя контролер и батерия като цяло.

                                А иначе аз пък от любимия бей тия дни си купих е тоя къртач, не нов и за малко над 200лв без батерията, но изглежда запазен и твърдят че работи и по видеата му дават добри параметри като някъде къмто 2.4 джаула. Като дойде скоро ще го тествам и ще кажа за къртене колко са му реално силиците на батерия.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l1600-7.jpg
Прегледи:1
Размер:138.0 КБ
ID:5756409
                                Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X