Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от BRANCO Преглед на мнение
    Кое не му става на малкия ъглошлайф и стойката към него? Имам ги от 3 години, доста работа съм си свършил с тях, ами много са удобни. Направих си склад за дърва, метална конструкция. Всичко рязах с този ъглошлайф, включително тръби 100/5 мм. и ги реже безпроблемно. Тази зима го отворих от любопитство, всичко е направено масивно и грамотно, нямаше луфтове никъде, смазка си имаше достатъчно. Често правя разни детайли от метални профили и откакто имам тази стойка ми е много удобно с нея. Интересно ми е да чуя от първа ръка някой какво точно не харесва?
    Колега Roninn, за пневматичния гайковерт ли са ти казали, че е слаб? Аз го имам от 4 години него, ползвам го с компресор Metabo 25 L. Два пъти в годината сменям гуми с джанти на две коли. Няма никакъв проблем за това.
    Да,точно за него
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Класация не знам как може да се направи, мога да споделя аз какво съм ползвал (надявам се да не забравя нещо)
      Зеге - повече от 3г. рязало е много, включително талпи над 10см бук и махагон - никакъв проблем.
      Винтоверт 18v - над 3г - никакъв проблем
      Шублер - екстра работа ми върши, даже другата седмица ще взема още един.
      Поялници - добри
      Гедоре голямо - не се предава
      Акумулаторен "дремел" 12в - доволен съм
      Шмиргел с лентов шлайф - доволен
      Ренде- добре работи, макар и да не съм го напънал още.
      Обер фреза - леко биене има, но иначе работи добре
      Пистолет за топъл силикон - работи перфектно
      Компресор - върши ми работа, но обема е малък за гайковерт или боядисване.
      Верт със сваляем патронник (по горе някъде слагах снимка) - перфектна работа върши и нямам забележки.
      Ударния винтоверт също изглежда доста добре, но не съм го напъвал качествено, та не мога да кажа.
      Свредла за метал - доволен съм
      Сигурно забравям нещо....
      Само информативно - парксайд е бранд собственост на ейнхел
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Мда,пистолети за топъл силикон имам Бош по 150 лв.бройката,имам един от Лидъл разлика в работата няма,лидълския е с една идея по удачен заради това че можеш да го откачиш от кабела и е с куфар,боша няма куфар,силикона на лидълския в комплекта също е много хубав,но ми идва скъп,не ползвам често силикон,но има дни по 15 пръчки харча от дългите.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Знаех си, че пропускам нещо - контурен трион пак лидълски - последно рязах 10мм по 100мм плоча от алуминиева сплав някаква сравнително твърда - не се предаде [emoji1]
          I'm not Lost, I'm Discovering !

          088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Анатолий, с кой сравняваш лидълския силикон? Докато масово се търсеше силикон за ликвидиране на последиците от градушката по колите, лидълския беше най-евтиния читав силикон, ставащ за дърпане.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Електрическата резачка за дърва ! Колеги ми я донесоха от някаква разпродажба някъде. Същата е, само с доста по-дълъг кабел, и щепсела беше за английския стандарт. Имаше обаче в кутията и машинката за заточване на веригата, някъде 90 лв. наши пари излезе.
              Та, като сменяха дограмата в Университета ги накарах да ми заделят само делители и каси, без крила. Общо бяха поне 10 куб.м. Нарязах ги съвсем безгрижно и с лекота, с няколко заточвания на веригата. Срязах и доста пирони, размина се с един счупен зъб, но като цяло веригата си е в добро здраве и има още живот в нея.
              Понеже имам много инструменти от Лидъл, винаги гледам кой е производителя, забелязал съм, че на OWIM са най-слаби нещата и вече не купувам нищо тяхно. А от другите Гризли, Катарина Лох, Компернас, АДВ нямам никакви забележки.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                Анатолий, с кой сравняваш лидълския силикон? Докато масово се търсеше силикон за ликвидиране на последиците от градушката по колите, лидълския беше най-евтиния читав силикон, ставащ за дърпане.
                Купувам го на пакети,пакетите са подобни на такива за електроди Вежен,мога да ги снимам през седмицата,килограма ми идва нещо към 11-12 лв.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  На стойката за малък ъглошлайф не ми харесва че е направена, като в час по ,,Трудово обучение". Много несериозна стягаленгеме.
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Идната събота
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Сега идват зеге, винтовер и ръчен циркуляр на батерии. Лошото е че ги продават без батерии. Батерия и адаптер се продават отделно. В Германия са на цена 25Е всяка част. Батерииге от старите серии не пасват. Купувах зеге и батерия за един приятел и за сега е доволен.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Ронин, това на снимката което си дал, ми прилича на акумулаторна отвертка...Не знам, как ще се интегрира с циркуляр..
                        Зеге батерии- НЕ благодаря!
                        С това Зеге не искам да режа само шперплат..

                        Между другото, в момента в ,,Ка...ланд" продават комплект битове, напълно идентичен с този на PARKSIDE, който съм показанл на една от снимките с мощнияу вентоверт.....Не са OWIM==
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                          Ронин, това на снимката което си дал, ми прилича на акумулаторна отвертка...Не знам, как ще се интегрира с циркуляр..
                          Зеге батерии- НЕ благодаря!
                          С това Зеге не искам да режа само шперплат..

                          Между другото, в момента в ,,Ка...ланд" продават комплект битове, напълно идентичен с този на PARKSIDE, който съм показанл на една от снимките с мощнияу вентоверт.....Не са OWIM==
                          Незнам дали е циркуляр,незнам какви обороти има това,сега се сещам че имам предния модел само отвертката,епизодично съм я ползвал на работата,примерно да е завила 1000 винта,калъф за колан макита, и пасва идеално ,в къщи да е врътнала още 1000 бр. И истинското изпитание дойде преди два месеца като сглобявах новата кухня,оказа се супер практична за тая работа,особенно там където не мога да бръкна с винтоверта.


                          п.п Това от горната снимка,го чакат с нетърпение в един друг форум за домашни майстори,така че може да се окаже попадение!
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от VESO4AR Преглед на мнение
                            Сега идват зеге, винтовер и ръчен циркуляр на батерии. Лошото е че ги продават без батерии. Батерия и адаптер се продават отделно. В Германия са на цена 25Е всяка част. Батерииге от старите серии не пасват. Купувах зеге и батерия за един приятел и за сега е доволен.
                            Къде да ги погледна?


                            Знам че темата е за лидълските,но понеже наблягаме на винтовертите, да питам някой случайно да ползва такива,търся отзиви?

                            Worx 366

                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Само това намерих. Другите сигурно са изчерпани. Ако видя в някой магазин останали ще снимам. Въпросния приятел е върл фен на марката. Притежава лидълски инструменти на стойност няколко хиляди лева. Третото май не беше циркуляр а флекс. Не съм сигурен не обърнах внимание.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_2017-04-23-15-37-13-065.jpeg
Прегледи:1
Размер:282.8 КБ
ID:5751045
                              Последно редактирано от VESO4AR; 23-04-17, 15:51.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Имам стойката и ъглошлайфа от промоцията която мина наскоро, и от двете съм много доволен.В стойката монтирах старото ми на Спарки ,а започнах работа основно с лидълското и вече имам направена 100 квадрата оранжерия.Дори отворих главата да видя как е гресирано ,но всичко беше точно.Като недостатък видях само ,че в главата оста на короната се върти във втулка ,а не във иглено лагерче но и това е поправимо.Иначе имам от преди лентовия шлайф и него съм го спуквал от работа и не е мръднал, последно си взех поялника,рендето и фрезата за канали.Като цяло съм доволен и от Спарки минавам на Парксайд, след като онзи ден върнах пистолет за горещ въздух на няма и половин час работа ,а от сервиза на спарки ме убеждават че съм го изпуснал.
                                Винаги се оглеждайте наляво и надясно , когато пресичате на червено.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X