Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Аз от пневматичните не съм очарован. Гайковерта е слабичък. Ексцентрика ме ядоса нещо и подхванах виброшлайфа. Пневматичното трионче им го върнах.
    Преди малко гледах някакви клипчета из тубата-18 и 20 волтовите са си с едни и същи пет елемента по 3,7 волта-18,5 волта. Просто нова визия и маркетинг.
    Иначе доволно. Кутийките с метчици,свредла,битове,метчици са много удобни. Всичко е прибрано и знаеш какво и къде търсиш.
    Sent from my Nokia s fenerche

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Соларните пауърбанки, продавони в ЛИДЛ, не си струват! Не се заблуждавайте да си ги купувате, защото соларната им функция фактически не работи...
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
        Аз от пневматичните не съм очарован. Гайковерта е слабичък. Ексцентрика ме ядоса нещо и подхванах виброшлайфа. Пневматичното трионче им го върнах.
        Преди малко гледах някакви клипчета из тубата-18 и 20 волтовите са си с едни и същи пет елемента по 3,7 волта-18,5 волта. Просто нова визия и маркетинг.
        Иначе доволно. Кутийките с метчици,свредла,битове,метчици са много удобни. Всичко е прибрано и знаеш какво и къде търсиш.

        Медчиците ми свдършиха много работа, настина са добри!
        защо си се подлъгал по пневматичните зеге и гайковерт?
        Има доста неща на POWERFIX и PARKSIDE, които дори не ги и поглеждам...Просто са бесмислени..
        Като компресор за напомване на гуми, в стил ,,куфарче" работещ само на 220 волта.
        За винтоветите Parkside, само добри думи..
        Пневматичен триено!!! Бу ха ха...Звучи ми извратене...Стеснява се кръга на възможните приложения...
        Вместо да пуснат един читав ъглощлайф на батерии, се излбагат с нянакви изчанчени пневматични трено, рендета, фресзи и так далее
        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Метчиците ги имам няколко комплекта,но нещо стъпката на 6 и 8 мм.беше различна та се ядосвах нещо и май не ги ползвам.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Не е по темата, ама не се сдържах

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
              Не е по темата, ама не се сдържах

              Кога я пускат тая промоция, че си харесах 1-2 неща
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Сега се сещам че имам ултразвукова ролетка и уред за търсене на дърво,кухина,кабели и напрежение.Ролетката работи съмнително,другия уред горе долу често го ползвам,мога да кажа че чат пат върши работа.Ролетката категорично е чекия.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Бях си купил настолната бормашина, но ми идва слаба. Някой ако я иска, давам я на покупната цена, с гаранция. Ако ли не, им я врщам.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                    Сега се сещам че имам ултразвукова ролетка и уред за търсене на дърво,кухина,кабели и напрежение.Ролетката работи съмнително,другия уред горе долу често го ползвам,мога да кажа че чат пат върши работа.Ролетката категорично е чекия.
                    Ролетката не е ли лазерна не става, това са ми впечатленията.
                    Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Офф: Те всъщност не са ли всички ролетки с ултразвук?Лазерчето доколкото знам само ти свети да видиш къде мериш.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                        Почитател съм на инструментите PRKSIDE, НО 1200 ватовият ъглашлайф, продаван уж, като ,,малък" такъв, НЕ СИ СТРУВА!
                        Шуми, пуши, прави вятър и реже слабо!
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Ъглошлайф Parkside от Lidl

                          Не знам дали дисковете, с които върви са като тези, които понякога продават в комплект по няколко броя. Ако е така, си купи и нормални дискове, защото техните са безобразни.
                          Същото е и с циркулярите. Машинките работят добре, но с читав диск. На Макита примерно
                          Относно фрезата за канали - бачка без ядове засега.
                          Ако пуснат отново бъркалката за строителни смеси и ви трябва - голямо ДА! Цялата си къща разбърках с нея и няма прошка!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                            Офф: Те всъщност не са ли всички ролетки с ултразвук?Лазерчето доколкото знам само ти свети да видиш къде мериш.
                            Не са. Има си чисто лазерни.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Ползвам или по-правилно е да се каже че ще ползвам още малко прахосмукачка Парксайд с възможност за вкл . на електроинструменти . Пиша че ще ползвам защото наскоро се убедих колко маломощна е . Ползвам допълнителен циклон за събиране на грубият прах при сваляне на лепило за плочки с машина за саниране или със специален диск за ъглошлайф . Понеже ми се наложи да ползвам циклона с домашната прахосмукачка МИЕЛЕ С 771 и установих че дори и при намалено до дупка смучене , мачка циклона . Това дори и с нови филтри не се получава с Парксайда . До сега не съм искал или по-точно може да се каже не съм се замислял да сравнявам лидълската прахосмукачка с друга . Сега се ориентирам към професионална строителна прахосмукачка . Имах и една чисто нова , купувана за резерв . Сега вече успях да я подаря на приятел който има нужда от нея за своите хоби нужди . Препоръчвам я за предимно хоби нужди и при други дейности при които е по-добре с лоша прахосмукачка , отколкото въобще без . Не вярвам и не мога да очаквам от инструменти купувани от магазини за хранителни стоки да работят по- добре от професионална техника . Понеже естеството ми на работа е такова че аз си купувам и че аз предимно работя с инструментите нямам проблем с тяхната експлоатация и заради това предпочитам да си купувам с кадърно качество . Това всъщност е единствената ми техника от Лидл и дори мога да кажа че тази която ползвам я размених за един рядко ползван и не нужен ми винтоверт .
                              Последно редактирано от alexalex69; 30-04-17, 21:33. Причина: допълване
                              По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Нещо бъркаш,незнам за какво Миеле става въпрос но Лидълската прахосмукачка "дърпа" по силно от професионална такава на Спарки,то и кирхера който пратих в гаража дърпа по добре от Спарки то.И аз като теб взех още една лидълска,та виж я твойта,нещо има при теб.Аз прекарах 30 литра пепел като брашно,за има няма 4 седмици,филтъра беше станал като буркан ,твърд,изпрах го и онова нещо дето се слага на тръбата с колелцата залепва за пода та чак дразни.
                                Освен ако говорим за различни модели
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X