Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Аптеката на Господ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Аптеката на Господ

    Зелено кафе - така рекламирано и доста скъпо. Пих го 2 месеца - реаултат никакъв. Споделям го като съвет - просто не си давайте парите защото някой е решил да прави пари от това.

    Коментар


    • От: Аптеката на Господ

      Зеленото кафе е като червеното вино - антиоксидант (само дето няма алкохол, ако не си сложиш сам допълнително ). Не знам какъв ефект се очаква за 2 седмици, но явно не съм гледал/чел рекламите.

      П.П. Прочетох рекламите ... сериозно ли ... Вие хора от къде падате?
      Последно редактирано от upi; 04-08-14, 11:07.
      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
      0888 315 794
      LZ1UPI
      A1 (Rh+)

      Коментар


      • От: Аптеката на Господ

        Никакъв ефект вече цял месец от всеобщо рекламираното зелено кафе.
        тел. за приятели по всяко време 0888 909394

        Коментар


        • От: Аптеката на Господ

          Около Еньовден се сетих да дам някаква информация, свързана с народните вярвания и билките. Хилядолетия наред хората са познавали и ползвали различни растения, както за здраве, така и за предпазване от зли сили. Не знам доколко истина има в това, но принципно във всичко, което е казано от народа има нещо вярно.


          Камшиче-
          дава защита и магическа сила. Осигурява непробудно спане.

          Анасон - пази отурочасване, семена*та се използват за правене на тамян и торбички с ароматен прах.

          Босилек - пречистващ и оздравите*лен. Има дезенфикциращ ефект. Про*чиства и освежава въздуха. Използват се листата и стъблото му.

          Дафинов лист - за прогонването на духове, закриля и премахва проклятие.


          Омайниче -
          помага срещу зли духо*ве, някога го засаждали в църков! ш дво*рове или го носели около шията като мус*ка против "страшни видения". Прогон*ва дяволите и кошмарите. Помага сре*щу психическа атака. Използва се цяла*та билка.

          Бял очеболец
          (петолистник) - уве*личава силата и мощта на муските и заклинанията. Използва се цялото рас*тение.

          Детелина
          (червена) - за увеличаване мощта на добрите заклинания и добри*те намерения, използват се цветчетата.


          Здравец -
          за прогонване на духове, разваляне на магии и заклинания, за пси*хическа самозащита. Използват се изсу-шените му листа и коренища.

          Копър -
          против чародейство, за раз*валяне на магии. Използват се семена*та му.

          Бъз -
          предпазва от магии, прогонва зли духове и спира психически атаки. Из*ползват се всички части от растението.

          Чесън -
          защита от зли сили и ма*гии, психически вампири. Гори се стрит на прах.

          Исоп -
          пречиства, използва се ця*лото растение. С него може да се опуш*ва домът.

          Глухарче -
          има предпазваща сила, използват се корени, листа, стебло и се*мето.

          Риган -
          дава мир и хармония, закриля животните. Използва се цялата билка.

          Мащерка -
          носи късмет и премахва отрицателни енергии, закриля, дава си*ли и кураж.

          Див пелин -
          защитава, предпазва от зли духове и влияния, предпазва от на*падения на диви животни, разваля зак*линания. Употребява се цялата билка.

          Коприва -
          за прогонване на духове, разваляне на магии и заклинания, при водене на психически сражения. Изпол*зва се цялата билка и семената.

          Борови иглички -
          закрилят, прочис*тват, използват се при защита от психи*ческа атака.

          Розмарин -
          прочиства, защитава и ук*репва, притежава голяма мощ като със*тавна част па някакво благовоние. Из*ползват се листата му.

          Седефче -
          притежава изключител*на сила и се използва както при атака, така и при отбрана срещу магически си*ли. Използват се листата му.

          Градински чай -
          предпазва от лоши обстоятелства и зли влияния, пази от лоши мисли. Използват се листата му.

          Дилянка
          /валериана/ - носи мир, пре*дотвратява нападения и бой, успокоява, защитава домашните животни. Използ*ва се коренът му.

          Върбинка -
          билка с изключителна ма*гическа сила, използва се в ритуалите за усилване мощта на различни процеду*ри, пази от психическа атака и кошмари, дава сила на магии и заклинания, употребяват се листата и стъблата.

          Пелин -
          могъща билка, защитава от зловредни влияния. Пази от диви животни. Закриля от психическа атака. Използват се листата и стъблата.

          Бял равнец -
          увеличава мощта и си*лата на заклинания и магии, закриля. Използва се за разваляне па магии и зложелателства. Използват се листата и цветовете му.

          БИЛКОВА МУСКА ЗА ПСИХИЧЕСКА ЗАЩИТА - малко езичество и вероятни незнайни сили...

          Изрежете кръгло парче от червен плат й усучете червен конец за завър*зване иа муската. Вземете седем билки, които дават закрила. Поставете билките в някакъв съд и ги рабъркайте с пръсти, като казвате: "Седем билки на силата, седем билки иа мощта, пазете ме в нощта. Седем билки на магията, седем билки на доброто, пазете ме от всяко зло. Пазете живота и кръвта ми." Поставете билките в средата на парчето плат и съберете краищата му като торбичка, омотайте конеца три пъти около нея. Напра*вете три възела за да я завържете.

          Някои може да се смеят, а на други може да им е интересно. Приятно четене.

          Коментар


          • От: Аптеката на Господ

            Да попитам и аз - някой знае ли домашни лекове против висок холестерол. Колежка ми препоръча двумесечно приемане на следното: вечерта в чаена чаша студена вода се сипва 1 с.л. царевично брашно, разбърква се и се оставя така цяла нощ. На сутринта се изпива на гладно водата, по желание може да се хапне и утайката на дъното. Чувал ли е някой нещо за това или за нещо друго...само да не са хапчета.

            Коментар


            • От: Аптеката на Господ

              Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
              ...само да не са хапчета.
              Повечко червено вино и риба в менюто. Рибено масло на капсулки - също, освен ако не го слагаш в категорията "хапчета".

              Холестерол се сваля трудно - синтезира си го организма като почувства нужда от това, а причините може да са много, включително неща като недоспиване или някакъв друг стрес за организма от начина на живот.

              От хаповете общо взето работи само 1 (по думите на двама доктори), но със странични ефекти - болки в мускулите и т.н. По думите на същите само холестерола сам по себе си не е чак велика болка за умирачка. Рисковите фактори за сърдечно-съдови проблеми са диабет, високо кръвно, тютюнопушене, и чак накрая самия холестерол. Наследствена обремененост също.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • От: Аптеката на Господ

                Не беше ли пектина за тая работа?
                edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                Коментар


                • От: Аптеката на Господ

                  Май не.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Аптеката на Господ

                    Повече движение(спорт),сутрин на гладно в топла вода един изцеден лимон.

                    Коментар


                    • От: Аптеката на Господ

                      Първоначално публикуван от penka Преглед на мнение
                      Много хубава и полезна тема. Аз и мъжът ми на два пъти сме си оправяли неприятни здравни проблеми чрез билколечение. За съжаление, за да може човек сам да започне да използва "аптеката на Господ", е необходимо много повече от четене. Трябва си обучен човек, който да ти покаже билките, местата, начина на откъсване, по кое време на деня и на годината се берат, как се съхраняват, как се комбинират с други билки и/или лекарства, как се вари и пие и т.н. Това си е цяла наука и се учи цял живот. Добрите билкари са си нещо като лекари, но се срещат много рядко.
                      На хора които изкат да се лекуват с природолечение много ще помогнат трите тома на Петър Димков.
                      Беше приятел на Баба ми и Дядо ми,на 12 години ми откри гастрит с ирисова диагностика.За съжаление рецептите му не се изпълняват лесно ,трябва много време и търпение.
                      Всеки предпочита едно хапче,и хаиде по задачите.Което не е правино но,като че ли и аз съм от тези хора.
                      Сега неговият внук работи по неговият метод,има кабинет в Красна поляна .
                      Последно редактирано от Иво Томов; 28-01-16, 12:05.
                      Honda CRF 250 X
                      Touareg 3.0 TDI

                      Коментар


                      • От: Аптеката на Господ

                        Вълшебният дафинов лист

                        Така популярната и обичана подправка от листата на лавровото дърво се оказва и една изключително силна билка за лечение на ставните заболявания, които са изключително болезнени и "тровят" спокойствието на доста хора...на мен включително от известно време. Лекарствените препарати, които се рекламират ежедневно понякога не са толкова ефикасни, ефектът им е временен, а ужасното им поражение върху стомахът /ерозия на лигавицата, язва/ и други органи е отдавна доказано. Неотдавна четох статистика за лекарствените форми Диклофенак, Диклак - чийто прием увеличава рискът от инфаркт с до 50 процента, в някои страни лекарствата вече са изцяло изтеглени и забранени в аптечната мрежа. Досещате се, че ще ви предложа няколко рецепти с дафинов лист за облекчаване на болките в ставите. Те са лесни за изпълнение и определено по-евтини от лекарствата в аптеката.

                        Мехлем за болни стави

                        Счукват се в хаванче 20 листа от дафина на колкото е възможно ситен прашец. Възможно е и смилане с кафемелачка, макар да не е желателно. Залива се с 180-200мл. зехтин, разбърква се и се оставя 10 дни на стайна температура в затворен съд. След това се прецежда и с извлека се мажат болните стави и гръбнака

                        Артритни стави

                        20 дафинови листа се стриват по горепосочения начин. Заливат се с 250 мл. силна ракия или спирт, престоява 5 дни и след това с настойката се мажат болезнените места.

                        Опитайте, дано да помага, аз също съм на път да го приготвя за себе си.

                        Коментар


                        • От: Аптеката на Господ

                          Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                          Да попитам и аз - някой знае ли домашни лекове против висок холестерол. Колежка ми препоръча двумесечно приемане на следното: вечерта в чаена чаша студена вода се сипва 1 с.л. царевично брашно, разбърква се и се оставя така цяла нощ. На сутринта се изпива на гладно водата, по желание може да се хапне и утайката на дъното. Чувал ли е някой нещо за това или за нещо друго...само да не са хапчета.
                          Сутрин на гладно една лъжица ленено семе в кофичка кисело мляко.За препоръчване това да ви е цялата закуска.

                          Коментар


                          • От: Аптеката на Господ

                            Първоначално публикуван от Dan7 Преглед на мнение
                            Да попитам и аз - някой знае ли домашни лекове против висок холестерол. Колежка ми препоръча двумесечно приемане на следното: вечерта в чаена чаша студена вода се сипва 1 с.л. царевично брашно, разбърква се и се оставя така цяла нощ. На сутринта се изпива на гладно водата, по желание може да се хапне и утайката на дъното. Чувал ли е някой нещо за това или за нещо друго...само да не са хапчета.
                            Спортувай. Кардио упражнения...колело, степер

                            Коментар


                            • От: Аптеката на Господ

                              Зелена салата по много... С всяко ядене.
                              Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                              0888 315 794
                              LZ1UPI
                              A1 (Rh+)

                              Коментар


                              • От: Аптеката на Господ

                                Здравей Дан7,аз преди 4-5 години имах завишени норми на холестерол,мой познат ми препоръча,билка бабини зъби тъй като преди години е имал същия проблем,послушах го закупих билката от аптека и след употребата холестерола е в норми,днес ми звънна мой много добър приятел който го е закъсал със здравето по точно бял дроб може ли да ми звънеж на посочения телефон да обясня по точно 0888962359 Митко ,или ми напиши на лично твоя номер което е по удачно ,предварително благодаря.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X