Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранителни режими за намаляване на теглото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Хранителни режими за намаляне на теглото

    Спретнах си една моя диета и да видим дали ще даде резултат. Сутрин средна закуска/сандвич, принцеса, баничка, кифла-не със сладко/. Обед месо със зеленчук, една лъжица мед преди фитнес и една след фитнес. Вечер няква манджа. Шепа ядки. Плодове ако пригладнея през деня.
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • #47
      До: Хранителни режими за намаляне на теглото

      Какъв фитнес ти да не се обърка.

      Коментар


      • #48
        До: Хранителни режими за намаляне на теглото

        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
        ....Фани благодаря много за тази диета.
        На пръв поглед ми допада.
        Но нищо не споменаваш за алкохола, все пак сме мъже и от време на време се събираме с приятели и се черпим.
        Ами във въглехидратния ден предполагам, че може да пийнеш умерено, но в другите - нъц...

        Понеже много приятели и познати през годините са пробвали какви ли не методи и диети за отслабване, мога да споделя още няколко. Забелязах обаче, че всичко е доста индивидуално и ако едно помогне на някои, при други не се получава.
        Добър ефект дава и разделното хранене, особено на хора със стомашно-чревни проблеми и заболявания.
        При мен лично, освен разделното хранене е помагало и следното - спирам да ям след 17.30-18ч., намаляване наполовина на обичайните порции и много ходене пеша, без да спортувам. Пробвах и Дюкан, също има ефект, проблем е задържането после.
        Някои са на храненето според кръвната група и също са доволни. Между другото по таблицата от тази диета установих, че точно храните които обичам да ям са в моята група.
        Други познати ходиха на този кръвен тест, който показва кои храни са вредни, кои неутрални и кои полезни за дадения човек - също има ефект и са доволни. Но при други не се е получило...
        Има и една ударна диета за спортисти, която е доста отвратителна в едната си част: 5 дни се ядат разпределени за целия ден по 5 лимона (примерно в 8, 10, 12, 16 и 18ч), смлени заедно с корите, като към първата порция се добавя 1 с.л. мед, към втората 1 с.л. кисело мляко (е, те такава отврат няма) и така се редува до 5-тата. Веднага след приема се яде малко сухар или препечена филийка, пие се и много вода, но не и веднага след приема на лимоните!!! Това води до свиване на стомаха и отслабване 5-10кг за седмицата; но при мен лично доведе до напълняване , обаче пък не ме ловиха никакви вируси 1 година. Внимание - изобщо не е за хора с болни стомаси и особено с язви!
        Пробвала съм и това (по памет) - в бутилка 1,5л се слага 100-200 мл. ябълков оцет (истински по възможност) и лъжица мед, тази "напитка" се пие през целия ден, 1 или 2 седмици - но не ми помогна.
        Пробвали сме и разни добавки и пр. отслабващи от рода на хербалайф, витаслим, зехира ит.н. - има или минимален ефект, или никакъв.
        Като, че ли разделното хранене и редовното, и правилно постене дават най-добри и дългосрочни резултати.
        Ключовият момент изглежда е да се спазва относително точно дадения режим, както захранването после и последващата профилактика след диетата.
        Последно редактирано от Фани; 23-02-10, 21:05. Причина: доп.
        ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА!

        Коментар


        • #49
          До: Хранителни режими за намаляне на теглото

          adwokat - пращай каквото имаш. Не че ще го спазвам. Но пък съм любопитен.

          trajal - винаги става така. Свободен живот, приключения, дори по няколко пъти, переш си, готвиш си. И така 20 кила надолу. Ама си има други странични ефекти.

          А пък Стария?! Трябват и "патрони".
          Има явно хора, които някак си не им пречи да са закръглени. Аз познавам доста и не мислят за отслабване.

          Колко ли са нормалните килограми /има разни таблици/? Зависи много от конструкцията, кокала, мускултурата. Важното е да се чувстваш мобилен, лек и .....
          Няма безнадежни ситуации; има единствено хора, които гледат безнадежно на тях.

          Коментар


          • #50
            До: Хранителни режими за намаляне на теглото

            Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
            Какъв фитнес ти да не се обърка.
            Як. По два часа и половина всеки божи ден.
            Снощи за една тренировка свалих 2.8кг.
            Човек на мен спорта и то силовия не ми е непознат.
            15 години бях активен спортис и после 15години ленивец.
            от 96кг. на 184кг.
            За две седмици фитнес сега съм 176кг.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • #51
              До: Хранителни режими за намаляне на теглото

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              Як. По два часа и половина всеки божи ден.
              Снощи за една тренировка свалих 2.8кг.
              Човек на мен спорта и то силовия не ми е непознат.
              15 години бях активен спортис и после 15години ленивец.
              от 96кг. на 184кг.
              За две седмици фитнес сега съм 176кг.
              Внимавай както си почнал ще вземеш да се свършиш.
              Спри тестените, хляба, сладките неща и ще видиш наистина голям резултат.Изпробвано лично.Давай само зеленчук и месо.

              Коментар


              • #52
                До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                Внимавай както си почнал ще вземеш да се свършиш.
                Спри тестените, хляба, сладките неща и ще видиш наистина голям резултат.Изпробвано лично.Давай само зеленчук и месо.
                Вальо лошото е, че хляб ям само сутрин и то малко, а сладко не обичам от малък.
                При мен липсват движенията. От вкъщи в колата, от колата в канцеларията, цял ден на стола, на колата и вкъщи или на кръчма и после или на фотьола или на дивана и хайде в леглото.
                По време на лова все гледам до джипа да съм и да походя после банкет и то файда никаква.
                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                Коментар


                • #53
                  До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                  Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                  Вальо лошото е, че хляб ям само сутрин и то малко, а сладко не обичам от малък.
                  При мен липсват движенията. От вкъщи в колата, от колата в канцеларията, цял ден на стола, на колата и вкъщи или на кръчма и после или на фотьола или на дивана и хайде в леглото.
                  По време на лова все гледам до джипа да съм и да походя после банкет и то файда никаква.
                  Това найстина си е голям проблем.
                  Ми движи се бе човек аз сега вземам кучето и чак до морската градина и обратно.Куче ли нямаш.

                  Коментар


                  • #54
                    До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                    Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                    Внимавай както си почнал ще вземеш да се свършиш.
                    Спри тестените, хляба, сладките неща и ще видиш наистина голям резултат.Изпробвано лично.Давай само зеленчук и месо.
                    В къщи сме на такава "диета" от години. Но я поливаме с алкохол. И сме си дебели.

                    За алкохола: малката водка с лимонче топи мазнините... но само малката.
                    Моя позната поддържаше фигурата си с тази диета:
                    http://kulinarstvo.ucoz.com/index/0-39
                    Но скоро я видях и установих, че вече я е позабравила и се е сдобила с екстри - коремче, дупе.
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #55
                      До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      Това найстина си е голям проблем.
                      Ми движи се бе човек аз сега вземам кучето и чак до морската градина и обратно.Куче ли нямаш.
                      Имам една стара къща в балкана и на пролет смятам да започвам да я стягам. Без това се руши, а е на хубаво място в с. Стара река. Мисля да я пускам като "Къща за гости", че в тая криза заплатите като ДС не стигат до никъде. И понеже майсторите искат президентски заплати, ще я правя със собствен труд. Та смятам бая да ми се дръпни гъзеца.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • #56
                        До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                        Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                        Имам една стара къща в балкана и на пролет смятам да започвам да я стягам. Без това се руши, а е на хубаво място в с. Стара река. Мисля да я пускам като "Къща за гости", че в тая криза заплатите като ДС не стигат до никъде. И понеже майсторите искат президентски заплати, ще я правя със собствен труд. Та смятам бая да ми се дръпни гъзеца.
                        Идеята е прекрасна, ама при мен не се получи. И аз преди няколко години взех една къщичка в балкана и си викам: ей сега като се разцепя от СМРта през почивните дни.....ехеее......да, да, ама не Стягаш, бачкаш по цял ден и накрая на тоз хубав чист балкански въздух как да не се наплющиш с 4-5 пържолки и 200 грама пърцуца от местните сливи??? А то нали знаеш, че като си гладен и работата не спори.
                        Та при мен ефекта беше нулев. Дано при теб го има Успех
                        LZ1DWW

                        Коментар


                        • #57
                          До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                          Имам една стара къща в .. с. Стара река. ..
                          Къде се намира това село? Около гр. Елена ли?
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #58
                            До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Къде се намира това село? Около гр. Елена ли?
                            Да на 30км.
                            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                              Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
                              Идеята е прекрасна, ама при мен не се получи. И аз преди няколко години взех една къщичка в балкана и си викам: ей сега като се разцепя от СМРта през почивните дни.....ехеее......да, да, ама не Стягаш, бачкаш по цял ден и накрая на тоз хубав чист балкански въздух как да не се наплющиш с 4-5 пържолки и 200 грама пърцуца от местните сливи??? А то нали знаеш, че като си гладен и работата не спори.
                              Та при мен ефекта беше нулев. Дано при теб го има Успех
                              То и при мен ще е горе-долу така, но поне ще има движение.
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • #60
                                До: Хранителни режими за намаляване на теглото

                                Дочев правилно си усетил липсва ти движение.Знаеш ли колко свалям кила като събирам бали сено лятото и фърчи пот от мене като шадраванА и един съединител на Газката докато метнем е преметане мале и суплеси ужас
                                К мирной жизни не пригоден.
                                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X