Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранителни режими за намаляване на теглото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Хранителни режими за намаляване на теглото

    Днес на сфетофара на Ситняково, докато чакам поглеждам към бившата баня, сегашен фитнес и какво да видя?!
    Едно хубаво слабичко девойче тича на пътечка насочена към кръстовището, обаче тениската едвам издържа борещите се силиконови прасенца..

    И тича...тича, към нас но не мърда от място?!

    А на всичкото отгоре и един вентилатор, поставен срещу нея и вее косите!

    Те така се отслабва...красота... отслабването е велико нещо!

    Не като нашите яки селянки, загорели, жилави и вечно щастливи дето тичат между овошките и царевичака...

    Коментар


    • #62
      До: Хранителни режими за намаляване на теглото

      Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
      Днес на сфетофара на Ситняково, докато чакам поглеждам към бившата баня, сегашен фитнес и какво да видя?!
      Едно хубаво слабичко девойче тича на пътечка насочена към кръстовището, обаче тениската едвам издържа борещите се силиконови прасенца..

      И тича...тича, към нас но не мърда от място?!

      А на всичкото отгоре и един вентилатор, поставен срещу нея и вее косите!

      Те така се отслабва...красота... отслабването е велико нещо!

      Не като нашите яки селянки, загорели, жилави и вечно щастливи дето тичат между овошките и царевичака...
      Вече всеки ден ще минавам оттам да се уча как се отслабва Ще гледам и ще се уча

      Сега един въпрос към разбиращите. Защо е нужно да тича на пътеката във фитнеса вместо между овошките или парка? Повече ли се отслабва, когато дишаш въздух дишан преди това от поне още пет човека, мирише на войнишки партенки, обаче ползвайки машинка или е въпрос на показност и мода? Аз лично предпочитам да тичам на въздух(де и да го правех )
      Последно редактирано от Митко (smile); 25-02-10, 09:55. Причина: правопис :)
      LZ1DWW

      Коментар


      • #63
        До: Хранителни режими за намаляване на теглото

        Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
        Сега един въпрос към разбиращите. Защо е нужно да тича на пътеката във фитнеса вместо между овошките или парка? Повече ли се отслабва, когато дишаш въздух дишан преди това от поне още пет човека, мирише на войнишки партенки обаче ползвайки машинка или е въпрос на показност и мода? Аз лично предпочитам да тичам на въздух(де и да го правех )
        Защото е модерно да тренираш сред силиконови кукли Барби и горили с тяло на Аполон и мозък на амеба, наблъскани с химии
        Daddy's girl! Always & Forever!
        Сбогом, Макс, страшно ще ни липсваш, приятелче..!

        Коментар


        • #64
          До: Хранителни режими за намаляване на теглото

          Първоначално публикуван от Volk Преглед на мнение
          Днес на сфетофара на Ситняково, докато чакам поглеждам към бившата баня, сегашен фитнес и какво да видя?!
          Едно хубаво слабичко девойче тича на пътечка насочена към кръстовището, обаче тениската едвам издържа борещите се силиконови прасенца..

          И тича...тича, към нас но не мърда от място?!

          А на всичкото отгоре и един вентилатор, поставен срещу нея и вее косите!

          Те така се отслабва...красота... отслабването е велико нещо!

          Не като нашите яки селянки, загорели, жилави и вечно щастливи дето тичат между овошките и царевичака...
          Живея на има-няма 40м. от един фитнес, но в него няма кукли барби със силиконови "прасенца" и за това ходя на 5км. във фитнес пълен с описаните клиенти от Зорка. Честно да си кажа два часа тренировка минават неусетно. Единствените ми съмнения са, че по някога някоя фланелка няма да издържи и. Скоро в пресата бях чел, че мъже които работят с колежки с големи "прасенца", живеели по-дълго.
          До скоро и аз имах такава секретарка, но............ м******а му на Дянков. Съкрати бройката.
          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

          Коментар


          • #65
            До: Хранителни режими за намаляне на теглото

            Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
            adwokat - пращай каквото имаш. Не че ще го спазвам. Но пък съм любопитен.
            Изпращам таблици,както и подробни обяснения за използването им ТУК.
            Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
            NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

            Коментар


            • #66
              До: Хранителни режими за намаляване на теглото

              Ето я моята диета. Яж на воля, отслабвай с мярка.
              Проверена двукратно!

              Диета за отслабване 5-6 кг за 24 дни.


              Ден първи – спагети със сирене. По всяко време до 18 часа, като се усетиш гладен.

              -Втори ден – ориз със сирена.


              Трети, четвърти и пети ден – кюфтета на скара + салати (Никакъв ХЛЯБ!)


              Шести, седми и осми ден – свински пържоли и салати.(черен хляб)


              Девети, десети и единадесети ден – пилешки пържоли + салати.


              12, 13-ти ден – варени зеленчуци.

              14 и 15-ти ден – телешко варено + салати.


              16, 17-ти ден – пържени картофи + салати.


              18, 19-ти ден – плодове.


              20, 21-ви ден – салати.


              22, 23-ти ден – ориз и кисело мляко.

              24 ден – торта-a-a-a!

              Коментар


              • #67
                До: Хранителни режими за намаляване на теглото

                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                Живея на има-няма 40м. от един фитнес, но в него няма кукли барби със силиконови "прасенца" и за това ходя на 5км. във фитнес пълен с описаните клиенти от Зорка. Честно да си кажа два часа тренировка минават неусетно. Единствените ми съмнения са, че по някога някоя фланелка няма да издържи и. Скоро в пресата бях чел, че мъже които работят с колежки с големи "прасенца", живеели по-дълго.
                До скоро и аз имах такава секретарка, но............ м******а му на Дянков. Съкрати бройката.
                Дочев,темата се върти вече доста дни ,а ти нищо не казваш за килограмите. Колко са надоло ???

                Коментар


                • #68
                  До: Хранителни режими за намаляване на теглото

                  Снощи след фитнеса се теглих. 170,600кг.
                  Но..... сега точно стягам багажа за един 5 дневен банкет и ..........., една яка група отиваме на една вила край яз. Жребчево.
                  Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                  Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                  Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Хранителни режими за намаляване на теглото

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Снощи след фитнеса се теглих. 170,600кг.
                    Но..... сега точно стягам багажа за един 5 дневен банкет и ..........., една яка група отиваме на една вила край яз. Жребчево.
                    Нали знаеш,че хората се делят на слаби и красиви. Пази красотата си .Весело изкарване. Голям фитнес ще бъде. Ще чакаме снимки.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Хранителни режими за намаляване на теглото

                      Когато реша да сваля някое кило от снагата си правя следното:

                      Вместо по цяла тава, ям по половин тава и готово!!!

                      ПП Това е абсолютно сериозно 193см/104кг (перфектен)
                      Бил съм 125кг (пръжка) и 74 кг (кльоща)
                      0887 246718

                      Коментар


                      • #71
                        До: Хранителни режими за намаляване на теглото

                        Малко преди края на 2008 г. ,от някъде ми попадна една книжка: УЛТРА-МЕТАБОЛИЗЪМ от Д–р Марк Хаймън.
                        Прочетох я.
                        После я прочетох пак и от началото на 2009г. започнах да прилагам написаното върху себе си
                        В резултат на което,от 148кг,за10 месеца свалих 22 кг.–сега съм 126.
                        Това при ръст от 180 см си е много,обаче,макар и по-бавно още продължавам да свалям килограми.Най-общо казано се отказах от тестени изделия и захарни такива.Започнах да закусвам ,а вечерята–поне 3 часа преди лягане.Спрях да кърконтя ракийки всяка вечер(сега в седмицата веднъж) и ооо чудо! Бавно и методично,без гладуване и някъкви особени напъни започнах да губя по 2-3 кг. месечно. Тая схема подейства и на жена ми. За същия период тя смъкна 13 кг.
                        Ако наякой е заинтересован мога да дам и подробности.
                        Поздрави!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Хранителни режими за намаляване на теглото

                          Истината за мен е - движение и балансирано хранене.... Диети - само за пречистване на организма....

                          Вечер избягвайте въглехидрати, защото в режим на покой организма ги трупа на сланина..... За предпочитане са бавно усвоимите протеини - примерно филия пълнозърнест препечен хляб с извара.... Сутрин каквото и да изядем, поне при минимално движение - ще изгори.... На обед - най-вероятно също, стига да не се прекалява и да се разширява стомаха от преяждане и лакомия.....

                          Колкото до мацките във фитнеса, четох в списание за фитнес, че мацките във фитнеса повишават нивото на тестостерона у трениращите мъже.... А това е хормона дето стимулира анаболните процеси... Отделно, че минава времето неусетно и тежестите са някак си "по-леки".... Така че - търсете фитнес с "яки каки", там се правят повече мускули.....
                          На мен ми помогна фитнеса много и се пристрастих.... И най-важно - откак тренирам - не съм боледувал, пу, пу... да не ми е уроки....

                          Коментар


                          • #73
                            От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                            Ефективен режим за намаляне на теглото е "90-дневната диета". Това не е точно диета, доближава се повече до разделното хранене. Освен, че дава добър резултат е и полезна.
                            Facebook: Galka Dany

                            Коментар


                            • #74
                              От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                              Така.
                              Малко и от мен към днешна дата.

                              Бях споменал из темата че съм започнал диетата на Пиер Дюкан.
                              Колко различни мнения бях чел за нея не е истина
                              Че скапвала бъбреци, далак ли там какво още ...
                              Абе направо трябваше да се подготвя за болница
                              Но .. жив съм, здрав съм и се чувствам доста по-добре.

                              Започнах я на 20 януари.
                              Сега е приблизително начало на 5 месец, т.е. 4 пълни месеца.
                              Лично аз смятам, че тази диета е доста строга и затова я спазвах строго само първите 3 месеца, когато се отслабва.
                              Отделно аз я комбинирах и малко с глад, което не е много препоръчително но в допустими граници.
                              Сега си позволявам доста неща да ям, вкл. и тестени /бисквити/.
                              Спрял съм почти напълно твърдо препоръчваните трици.
                              Хапвам редовно готвени ястия, като избягвам всичките по-мазни.

                              Отказах тотално мазното, хляба във всякакъв вид засега. Пърженото почти на 100%
                              Олио също тотално отказах.
                              Сладки неща си позволявам, но гледам да е по-рядко.
                              Хапвам си и сладолед чат пат.
                              Хамбургери също, но също така гледам да е през 2-3 дена поне.


                              Започнах да бягам от време на време.
                              Гледам да е поне 3-4 пъти в седмица и да не ме домързява.
                              Постепенно увеличавам дистанцията и в момента съм стигнал 1,5 км без спиране.
                              Лицеви опори, малко набирания и т.н.
                              Мисля, че разковничето се крие както спомена някой по-горе в повече движение, повече упражнения и натоварвания в границите на разумното и по-здравослвно хранене.

                              Резултата засега е от 176/98 кг сега 176/77 кг. и доста по-стегнато тяло. Т.е. 21 кг ги няма.
                              Е има какво да се желае още разбира се, но постепенно.
                              Не мога да желая стегнато дупе и плочки по корема за месец два откакто започнах упражненията, бягането и натоварването нали

                              Има си и минуси разбира се.
                              Сега почти нищо от гардероба ми не ми става и трябва малко по малко да го сменям.
                              Та това е накратко от мен.
                              Диетата си работи, просто трябва и повече движение.
                              .

                              Коментар


                              • #75
                                От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                                darkrose, поздравления за страхотния резултат.
                                Преди повече от една година и аз бях на диетата на Пиер Дюкан, но не я изкарах докрая, защото храните без които не мога не я включват, а и не обичам много месо. Въпреки това за 2 месеца имах постигнах забележими резултати.

                                Към коментара ще вмъкна и още един режим, който не е като останалите, но пък дава добър резултат, става въпрос за Лунната диета, при която един точно определен ден от седмицата се пият само течности - вода, фрешове, чай. И така от всяка седмица по един ден. Не е трудно за изпълнение, пък и е полезно от време на време да се правят такива пречиствания на организма. Ако някой има интерес ще постна по подробна информация.
                                Facebook: Galka Dany

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X