Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранителни режими за намаляване на теглото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

    Аз да, опитвал съм по неволя 2 седмици на вода и сок, поради липса на средства да си купя храна.Това като беден студент в чужбина.След първите 3 дена се наблюдава скок на настроението идва ти да танцуваш да бягаш, след това еуфорията изчезва и почва да ти се спи,на 2 седмица ти се спи непрекъснато и е голямо усилие да станеш от леглото и да отидеш до университета.След като ми преведоха стипендията на 17тия ден, си взех едно хубаво опечено пиле и коригирах нещата

    Коментар


    • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

      Първоначално публикуван от mimi77 Преглед на мнение
      15 дена само на вода? Опитвал ли си?
      Уха! 28 дена!
      За здрави не е нужно да се започва с толкова. Един ден седмично е достатъчно. А и няма никакъв риск. Изпълняващите ще получат доста повече от намаляване на теглото. Но, както казах в предишния пост, това е, преди всичко, изпитание на волята.
      Искам ли да отслабна? Искам разбира се! Ами няма да ям 24 часа и никога повече няма да се тъпча!
      Успех!

      Забравих да питам Стефан с какво си е купувал сокове.
      Lancia Delta HF Integrale Evolucione

      Коментар


      • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

        Един, два или три дни само на вода или разтоварващи в седмицата бих приела. Но 15 -това е непонятно за мен и не бих рискувала.
        Последно редактирано от maxxx; 08-08-10, 07:01. Причина: линк

        Коментар


        • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

          Забравих да питам Стефан с какво си е купувал сокове.
          Соковете бяха останали от предната стипендия Но тогава бях на 24 години и много не се стрясках.Сега за нищо на света не бих гладувал толкова дълго, защото съм убеден че има и по-ефективни решения за намаляване на теглото ако това е целта ми.
          Последно редактирано от maxxx; 08-08-10, 07:03. Причина: корекция цитат

          Коментар


          • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

            Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
            Уха! 28 дена!
            За здрави не е нужно да се започва с толкова. Един ден седмично е достатъчно. А и няма никакъв риск. Изпълняващите ще получат доста повече от намаляване на теглото. Но, както казах в предишния пост, това е, преди всичко, изпитание на волята.
            Искам ли да отслабна? Искам разбира се! Ами няма да ям 24 часа и никога повече няма да се тъпча!
            Успех!

            Забравих да питам Стефан с какво си е купувал сокове.
            Как да намеря тънката линия, кога започвам да се тъпча. Обикновенно като спра разбирам, че съм прекалил.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

              ...колежки и колеги,приветствам Ви за полезната тема,която следя с постоянен интерес!Искам да Ви предложа на тези,които незнаят-всяка сутрин,на празен стомах една водна чаша хладка водичка да изпиете/по-топличка по добре,но не вряла.../Незнам на какво точно и конкретно влияе,но Ви уверявам,че след около седмица ще се чуствате много по-приятно като цяло.От баба ми го знам този лек,пък и нищо ни Ви коства да го включите към здравословните Ви навици.Успех!!!!
              HUSGVARNA 630 SMR
              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

              Коментар


              • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                Хех, хубави рецепти и начини си имаме ние. Обаче с нищо няма да му помогнат на започналия темата Дочев. Човекът изплю камъчето - спортна кариера и 190 кила. През тази кариера Бог знае какво са направили с метаболизма му "лекарите", а сега тези кила са си направо диагноза на тежко заболяване. Според мен си трябва сериозно лекуване и консултации с лекарИ, с бабините рецепти няма да стане...

                Коментар


                • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                  Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                  ...колежки и колеги,приветствам Ви за полезната тема,която следя с постоянен интерес!Искам да Ви предложа на тези,които незнаят-всяка сутрин,на празен стомах една водна чаша хладка водичка да изпиете/по-топличка по добре,но не вряла.../Незнам на какво точно и конкретно влияе,но Ви уверявам,че след около седмица ще се чуствате много по-приятно като цяло.От баба ми го знам този лек,пък и нищо ни Ви коства да го включите към здравословните Ви навици.Успех!!!!
                  Приветствам!Понякога го практикувам това с топлата вода,понякога не.Нямам навик,а тук е въпрос на навик определено.Аз знам,че водата трябва да е топла/да се търпи на топлина/ и как го обясняват това:Когато станем сутрин,раздвижим се и поемаме към банята за сутрешния тоалет и всички екстри,та както външно имаме нужда от добра хигиена,така и вътрешно трябва да се прави това.начинът е само с чаша топла вода.Така,че наистина знам,че е много полезно и здравословно.Иска се просто да се превърне в навик и начин на живот!
                  Последно редактирано от Янита; 08-08-10, 17:54.
                  Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                  Коментар


                  • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                    Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                    Как да намеря тънката линия, кога започвам да се тъпча.
                    Спираш когато, все още, чувстваш глад. Но това е твърде субективно и затова е прието да се изяжда, на едно хранене, не повече от 500гр манджа и не повече от 500 калории. Може и по-просто: Изяждаш наведнаж това, което можеш да събереш в две шепи.
                    Има препоръка да ядеш само когато чувстваш глад. Не е особено точно, защото усещането за глад зависи от много фактори, включително и от моментното състояние на нервната система. Най-добре е да се изпълнява петкратното хранене - три основни и две леки. При основните се използва правилото 500гр/500кал, а при леките е желателно някакъв плод или, при "по-тежки" натури - 50гр ядки. От значение е и съставът на храната, но за това - по-нататък.
                    Тъй като метаболизмът също е от значение, системата 500/500 ще бъде най-доброто решение. Трябва и да се следи теглото, като, съответно, се намаляват или увеличават калориите.
                    На пръв поглед спазването на горното е доста сложно, но ви уверявам, че много скоро се свиква, пък и добрите резултати ще бъдат допълнителен стимул.
                    Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                    Коментар


                    • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                      Не съм чел темата, може и да е пускано.
                      Ако не - горещо препоръчвам този филм, преведен:
                      Sugar - The Bitter Truth
                      има го на kolibka.com

                      Коментар


                      • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                        Първоначално публикуван от bojitch Преглед на мнение
                        Спираш когато, все още, чувстваш глад.
                        Или другояче казано - точно когато ти е най-сладко, спираш
                        Аз вече не практикувам "ядене директно от тавата", защото тогава не можех да се спра. Сега си сипвам малко манджа, не знам колко грама , ама не много, и наял не наял, колкото толкова.
                        Hristo Draganov
                        http://htftp.domainbg.com/HD/

                        И аз искам България чиста ! ! !

                        Коментар


                        • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                          Я колегите, на които дадох координати на клиниката да споделят впечатления, ако са ходили натам...
                          Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                          Коментар


                          • От: До: Хранителни режими за намаляне на теглото

                            Първоначално публикуван от nikita66 Преглед на мнение
                            ПП. Бягането ми се вижда дори бързо - около 3 обиколки на Гребната база /Пловдив/ за час.
                            Тва наистина ли го можеш?
                            Завиждам ти
                            Аз от 24 години бягам там и 1 обиколка я правя от 23 до 26 минути, в зависимост от моментната форма, но 3 обиколки изобщо немога да ги направя.
                            Ако тва 66 от ника ти означава годината на раждане, значи сме набори, евала, доста трениран си, напразно съм се заблуждавал ,че съм номер 1

                            Коментар


                            • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                              Първоначално публикуван от profesionalista Преглед на мнение
                              ...колежки и колеги,приветствам Ви за полезната тема,която следя с постоянен интерес!Искам да Ви предложа на тези,които незнаят-всяка сутрин,на празен стомах една водна чаша хладка водичка да изпиете/по-топличка по добре,но не вряла.../Незнам на какво точно и конкретно влияе,но Ви уверявам,че след около седмица ще се чуствате много по-приятно като цяло.От баба ми го знам този лек,пък и нищо ни Ви коства да го включите към здравословните Ви навици.Успех!!!!
                              Водата трябва да е хладка към студена, тъй като организмът изразходва енергия и калории да я стопли

                              Коментар


                              • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                                Първоначално публикуван от Mimeto Преглед на мнение
                                Водата трябва да е хладка към студена, тъй като организмът изразходва енергия и калории да я стопли
                                Преди 20г. бях прочел в една книга на Петър Динков за водата /една чаша студена вода или резен диня/ и от тогава всяка сутрин го правя. Това беше за предпазване от язва на стомашно чревния трак, но уви преди три години ми откриха такава на дванадесетопръстника.
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X