Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранителни режими за намаляване на теглото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

    Няма тайна.Явно движението и натоварването казват своето.
    Да добавя,че на моменти избухвам здраво за минутка две!
    Не знам на кое се дължи.
    0осем9осем7шест0осем7едно
    Миро

    Коментар


    • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

      Няма да ти казвам, че си готов избухнал
      Biagini Passo Powered By VW Syncro

      Коментар


      • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

        Първоначално публикуван от bochkata Преглед на мнение
        Пиша тук,за да разберете,че може и без диети!
        То и е до организъм - аз имам приятели ,които ядъ като разпрани и не качват.Ако ям толкова колкото тях сигорно ще стана 300 кл.
        Лично аз ходех страшно много на фитнес ,но много килограми не смъкнах - просто се чуствах добре.Вече имам един проблем и на фитнес не става вече ,но пък имам 2 ротваълера и ако не ги разведа за по 5-6 километра на ден чупят апартамента.И сега това ми е фитнеса
        ПП само да отбележа,че сам си доста над нормата в килата

        Коментар


        • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          Бирата включваш ли я в "без алкохолната"?
          Ми тя не е ли и газирана.Щот пише и без газирани.Дочев,приятелю пробвах с диетата на д-рДюкан,за по малко от два месеца свалих 16кг.Но се почуствах много зле и намалих темповете.За жалост килограмите малко по малко започнаха да се връщат.Ами кво да се прави един живот имаме каквито сме такива,вече съм казал твърдо не на диетите.М-у другото от година и половина не ям хляб/с малки изключения/
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

            За кой ли път се убеждавам, че единственият начин за сваляне на излишните килограми е ДВИЖЕНИЕТО!!!
            Движение, но не фитнес ами движение и то минимум 10км. на ден бягане - ако можеш, ако не - вървене.
            От глад и лишения файда йок.
            Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
            Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

            Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

            Коментар


            • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

              Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
              За кой ли път се убеждавам, че единственият начин за сваляне на излишните килограми е ДВИЖЕНИЕТО!!!
              Движение, но не фитнес ами движение и то минимум 10км. на ден бягане - ако можеш, ако не - вървене.
              От глад и лишения файда йок.
              Споделям напълно! Когато се кача на велоергонезнамквоси окото ми е все в часовника и зорлем издържам половин час.
              Но и 10 км. на ден бягане... си е страшничко за сърцето най-вече.
              Моят вариант от последния месец - намираш си увлекателна физическа работа в жегата. В моя случай реставрирах бащината (дядовата по-скоро) къща. Яко бачкане и пет кила надолу. За мен са много, предполагам, че човек с повечко излишни килограми ще смъкне много повече.

              Коментар


              • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                ... Яко бачкане и пет кила надолу. ....
                Изхвърлил си главно вода. Пообезводнил си организма, който ще си ги навакса за седмица-две. От опит...
                Когато опознаеш живота - няма закъде да бързаш...

                Коментар


                • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                  Това с движението е 100% вярно
                  Никога не съм имал много сериозни проблеми с килограмите, но зимата определено ми липсва движението - студът ме убива, както и всякакво желание за движение.
                  Стопли ли се - яхваме с жена ми велосипедите и караме по 12-15км минимум до работа и обратно. Днес като се прибрахме термометъра сочеше 35 Събота или неделя по 30-тина докато си почиваме Жегата ми убива апетита и съм цяло лято вегетарианец, карам само на салата и сирене И бира Отделно имам 20-тина стъпала в офиса, които на ден ги минавам на бегом поне 20-30 пъти. За фитнес няма време и само импровизирано се прави понякога вечер преди лягане или рано сутрин. И двамата сме на по 45 а килограмите ни са в нормата, че и по-надолу.
                  Та ако може - движете се

                  Коментар


                  • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                    Формулата е една и съща:80% начин на хранене,20% спорт....Пълно отказване от "бялата отрова"/захар,сол,брашно/...няма нищо сложно
                    Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                    Коментар


                    • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                      Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                      Формулата е една и съща:80% начин на хранене,20% спорт....Пълно отказване от "бялата отрова"/захар,сол,брашно/...няма нищо сложно
                      Не искам да влизам в спор, но мисля, че е точно обратната.
                      Не обичам/не не ям или се ограничавам/сладко и сол, тесто почети не ям.
                      Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                      Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                      Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                      Коментар


                      • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                        Дочев,няма грешка,точно така е както го написах
                        Не казвай "Хоп" преди да си скочил

                        Коментар


                        • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                          Първоначално публикуван от Янита Преглед на мнение
                          Дочев,няма грешка,точно така е както го написах
                          Добре, а как си обясняваш това: от 15години работя на стол пред бюро и комп. Преди това имах повече движение и физически натоварвания. Хранителния режим не го бях променял. Тогава /преди 15г./ бях 95кг., а сега - на 20.02 2010г. - 191кг. От тогава до ден днешен ходя всеки ден на фитнес и резултата е - 160кг., но и с намалена храна.

                          Това как да си обясня??
                          Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                          Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                          Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                          Коментар


                          • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                            Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                            Добре, а как си обясняваш това: от 15години работя на стол пред бюро и комп. Преди това имах повече движение и физически натоварвания. Хранителния режим не го бях променял. Тогава /преди 15г./ бях 95кг., а сега - на 20.02 2010г. - 191кг. От тогава до ден днешен ходя всеки ден на фитнес и резултата е - 160кг., но и с намалена храна.

                            Това как да си обясня??
                            Преди 15 години метаболизъма ти е бил друг.....
                            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                            Коментар


                            • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                              Първоначално публикуван от Спас Преглед на мнение
                              Преди 15 години метаболизъма ти е бил друг.....
                              Е вярно, тогава току що бях прекратил спортната си кариера.
                              А как да го стимулирам този пуст метаболизъм сега???
                              Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                              Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                              Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                              Коментар


                              • От: Хранителни режими за намаляване на теглото

                                Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
                                Е вярно, тогава току що бях прекратил спортната си кариера.
                                А как да го стимулирам този пуст метаболизъм сега???
                                Дори да звучи странно: с ядене!
                                Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X