Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ново хоби

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ново хоби

    Аз бях чел че мравчената влияела на яйцеснасянето (дали е вярно?), което пък ознаава, че не е подходяща за пролетно. И то какво остана? Търси се нещо по-лесничко за употреба и да е ефективно.
    П.П. Ставаше въпрос за чекмайт. Но явно няма да е той.
    Кольо Динев

    Коментар


    • От: Ново хоби

      Първоначално публикуван от racer92 Преглед на мнение
      Аз бях чел че мравчената влияела на яйцеснасянето (дали е вярно?), което пък ознаава, че не е подходяща за пролетно. И то какво остана? Търси се нещо по-лесничко за употреба и да е ефективно.
      П.П. Ставаше въпрос за чекмайт. Но явно няма да е той.
      Тук-там и аз съм го срещал това за мравчената, но досега специално напролет винаги съм третирал с мравчена, и не съм забелязал да има някакви проблеми ...
      Тия трите упсаринските, мисля Амитраз беше активното вещество, но може и да бъркам.
      Ако имаш малко кошери - ЕКОСТОП е добър вариант.
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • От: Ново хоби

        Я раздуй малко,как се работи с мравчената киселина?

        Коментар


        • От: Ново хоби

          Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
          Я раздуй малко,как се работи с мравчената киселина?
          Ами, най-лесно е като си купиш готови плаки Фурмитом от пчеларския магазин - това са едни като велпапета, напоени с мравчена киселина с точно необходимата концентрация, 10 плаки са в пакет.
          Слагат се върху рамките, в задната част на кошера (не отпред откъм прелката), то си има указание на самата опаковка.
          Hristo Draganov
          http://htftp.domainbg.com/HD/

          И аз искам България чиста ! ! !

          Коментар


          • От: Ново хоби

            Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
            Ако имаш малко кошери - ЕКОСТОП е добър вариант.
            Купих ЕКОСТОП,но имаше голяма навалица в магазина и в бързината забравих да питам кога се слагат пластините в кошера.

            Коментар


            • От: Ново хоби

              Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
              Купих ЕКОСТОП,но имаше голяма навалица в магазина и в бързината забравих да питам кога се слагат пластините в кошера.
              На опаковката трябва да пише, но най-общо казано - напролет като се постопли
              Иначе, добър избор си направил, екостопа и аз го харесвам, ама мноо скъп мамицата му ...
              Hristo Draganov
              http://htftp.domainbg.com/HD/

              И аз искам България чиста ! ! !

              Коментар


              • От: Ново хоби

                Първоначално публикуван от HD Преглед на мнение
                На опаковката трябва да пише
                Там е работата,че не пише кога се поставят в кошера.Защо да е скъпо 4,50 лева за кошер.

                Коментар


                • От: Ново хоби

                  Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
                  Там е работата,че не пише кога се поставят в кошера.Защо да е скъпо 4,50 лева за кошер.
                  Колко кошера имаше ти (сигурно си споменал, но ми е убягнало)?
                  Hristo Draganov
                  http://htftp.domainbg.com/HD/

                  И аз искам България чиста ! ! !

                  Коментар


                  • От: Ново хоби

                    Ми 6 броя за сега.Ама нали цената е за кошер,като сметнем разходите и приходите.

                    Коментар


                    • От: Ново хоби

                      Подариха ми няколко пакетчета СТАРТОВИТ,дата на производство 2011 година,дали ще е проблем ако им го дам.Страх ме е да не ги натровя гадовете.

                      Коментар


                      • От: Ново хоби

                        Е щом ти е подарък, няма да го хвърляш Ако е нормално съхраняван, нищо му няма. Едно пакетче мисля, беше за 10ина литpа, значи за 2 зареждания на твойте кошери, ако си със стандартни хранилки. Преди повече от 10ина години съм го ползвал и бях доволен тогава, дано не са го развалили.

                        Коментар


                        • От: Ново хоби

                          За месец и половина храната която им дадох почти не е пипната,какво да я правя,да я махна ли или да я оставя още.

                          Коментар


                          • От: Ново хоби

                            Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
                            За месец и половина храната която им дадох почти не е пипната,какво да я правя,да я махна ли или да я оставя още.
                            Не я пипай. Ще си я изядат.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • От: Ново хоби

                              Първоначално публикуван от Rosen-shumen Преглед на мнение
                              За месец и половина храната която им дадох почти не е пипната,какво да я правя,да я махна ли или да я оставя още.
                              Е щом имат техен си мед, няма и да я погледнат. Ако носят прашец, почвай сиропа, особено ако ще имаш и ранна паша. Храната я прибери и на лято я дай на отводките.

                              Коментар


                              • От: Ново хоби

                                А нашите имаха и техен мед, обаче и храната на върнаха. @ седмици след като я сложихме всичко беше ометено.
                                Кольо Динев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X