Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Парцел около София,но къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Парцел около София,но къде?

    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
    Има достатъчно банки за целта.
    Е,в такъв случай ще помисля по въпроса
    Cherokee WJ 4.0L- NP242
    Honda Africa Twin XRV 750

    Коментар


    • От: Парцел около София,но къде?

      Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
      Е най много да ти стане клиент,кво толкоз.Наш човек е все пак,ще ползва отстъпка някаква,надявам се.

      Коментар


      • От: Парцел около София,но къде?

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Е частните училища предлагат училищен автодрус
        С маршрут.


        Коментар


        • От: Парцел около София,но къде?

          Първоначално публикуван от blago72 Преглед на мнение
          С маршрут.
          За тая торба пари която искат не идват до вас???
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Парцел около София,но къде?

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Е най много да ти стане клиент,кво толкоз.Наш човек е все пак,ще ползва отстъпка някаква,надявам се.
            Тоест?
            Cherokee WJ 4.0L- NP242
            Honda Africa Twin XRV 750

            Коментар


            • Парцел около София,но къде?

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              За тая торба пари която искат не идват до вас???
              Плаща се отделно, малка торба с пари.
              Не, не идват до Вас, поне в нашето училище - минават по основни пътни артерии, оправяй се.

              Коментар


              • От: Парцел около София,но къде?

                Знам че автодруса не е в цената и се плаща отделно. При повърхностни проверки бях останал с впечатление че взимат детето от адрес.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Парцел около София,но къде?

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Знам че автодруса не е в цената и се плаща отделно. При повърхностни проверки бях останал с впечатление че взимат детето от адрес.
                  Предполагам основният проблем е, че ще започнат да губят много време ако обикалят по адреси в и без това натоварения сутрешен трафик. И първите деца ще пътуват по час и половина.
                  Трябва да се провери дали биха взели дете от Герман/Лозен/Панчарево. Интересно е.


                  Коментар


                  • От: Парцел около София,но къде?

                    В нашето нечастно училище, има друс без маршрут - до пред вратата. И гледат дали детето е влязло, преди да тръгнат. Има и безкрайно гъвкав избор - от всеки ден отиване и връщане до само отиване, или само връщане, в произволен брой дни. Торбата пари (в конкретно нашия случай, който е най-скъп, защото е само едно връщане, в само един ден) е в размер на 18 (осемнадесет) лева месечно. Ама не съм сигурен, че ходят из разни ...хм, не знам как да се изразя.
                    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                    Коментар


                    • От: Парцел около София,но къде?

                      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение

                      Има едни 600м2 в Пролеша.....
                      Дядо,я кажи повече за тези квадратни метри-на кого са,къде са,ако може да ми ги покажеш в мапс-а ще е много ценно.
                      Cherokee WJ 4.0L- NP242
                      Honda Africa Twin XRV 750

                      Коментар


                      • От: Парцел около София,но къде?

                        Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
                        Аз съм от Нови Искър и зоната за която казваш трябва да е от старите вилни или някоя нова измислена за застрояване.Вода ,ток и всичко за което се сетиш си го има стабилно в изобилие в почти целия район.Канализацията е проблем с малки тръби,но не и в нашата махала.Още през 1950 първите 2-3 къщи в квартала са си направили канализация на частни начала с 240мм. бетонни тръби и така до днес .Та информацията от първо лице си е друго,но и тука цените стават цифра.Празен двор в регулация към 300 квадрата,през една улица се продаде за 43 000 евро,а и парадокс стара къща с двор 500квадрата,локално парно и супер съвременно обзавеждане ,плюс ремонт на фасадата за 80 000лева.Та който търси намира,но цените са с тенденция нагоре.На 15 минути от център София ,на 5-10 минути от Балкана,водоеми,полета и много по чист въздух от Софийските баровски квартали,тук постоянно има лек полъх и са малко дните със схлупено време и пушеци.
                        Разбира се, за стара вилна зона става дума. Радеви круши. Местенцето е приятно, но за почивка. Не мога да си представя да живея там целогодишно. От всички възможни битови и комунални услуги има само ток. Но пък и цените са такива 10-14 хиляди лева за парцел с къща. Да, къщата е пред падане, а документите са леш, защото законна къща там няма. Но пък ги купуваш на цената на средно издухана таратайка нов внос, ако искаш.

                        В същото време за тия пари в същинската част на Нови Искър, където удобствата ги има цените са доста нагли.

                        А за чистия въздух без мъгли и пушеци ще ме извиняваш Всеки ден минавам по тангентата и гледам за какво става дума, точно там е много зле положението. Няма как да е иначе, градчето просто е сгушено в полите на планината. Около Казичане и Кривина също е много задимено, не знам на какво се дължи там специакно. Това към автора да го има предвид.

                        Коментар


                        • От: Парцел около София,но къде?

                          Първоначално публикуван от ivokbg Преглед на мнение
                          Около Казичане и Кривина също е много задимено, не знам на какво се дължи там специакно.
                          Там не е точно задимено, а тривиално мъгливо - от Искъра е.
                          Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                          Коментар


                          • От: Парцел около София,но къде?

                            Аз за това търся нещо по-високо в гадното софийско полЕ
                            Cherokee WJ 4.0L- NP242
                            Honda Africa Twin XRV 750

                            Коментар


                            • От: Парцел около София,но къде?

                              Искъра е ясен. Ама сивкаво-синкавата пелена си е баш от кюмура и мокрите дръвца.

                              Коментар


                              • От: Парцел около София,но къде?

                                Те не са повече от на други места, а към тях се прибавя и мъглата (или обратно - те се добавят към мъглата) и имаме каквото имаме.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X