Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от Volk
    Това е много важно, защото разполагаш с два истински джипа, може ли да се разчита на единия ако имаме бойци без транспорт и имаш ли технически проблеми /сериозни/ с някой от тях?
    Бройте и мойта газка .Тя е командирска с четери врати ,мек таван така че отговаря на изискванията за кабрио.
    Густо майна , пътят свърши !!!

    Коментар


    • С толкова много транспортни средства ще има възможност да привлечем още желаещи абе войска ни трябва

      Коментар


      • Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов)
        винаги говоря от свое име,с това разполагам аз ,на Хънтъра отделно
        Самурай, това беше шега и аз съм зет и обичам да ме наричат "зетя на ..." защото това може да ме маскира, а добрия войн е маскирания войн!

        Коментар


        • нека първо да се разбере точно организацията и някакви дати и това ще оправим,двама ветерани от Ирак имат желание,но не може да се разберем за оръжията-аз викам пушка за пейнтбол,те-Драгунов ,е не става
          Сузуки Самурай-старт от скрапа
          0885192667

          Коментар


          • В нашия отбор основния проблем всъщност е как да не избием противника! /майтап/, но това не е играта, ще ги оцветим, но нещо са вного нервни, не подават делова информация /разбирам ги /....

            Коментар


            • Миро, дай да изкараме на малко разходки - volk, че малко да ни опознае.
              LZ1VMH

              Коментар


              • Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов)
                нека първо да се разбере точно организацията и някакви дати и това ще оправим,двама ветерани от Ирак имат желание,но не може да се разберем за оръжията-аз викам пушка за пейнтбол,те-Драгунов ,е не става
                Недейте така, при такова участие няма да има срещу кого да играем ще трябва да ходим направо за прасето и бирата.

                Коментар


                • е 100, както и почти всички от нас, май разбира повече от стрелба, отколкото компютри, кой може да му помогне да пусне снимки?!

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от Volk
                    В нашия отбор основния проблем всъщност е как да не избием противника! /майтап/, но това не е играта, ще ги оцветим, но нещо са вного нервни, не подават делова информация /разбирам ги /....
                    не е така
                    при нас нещата са под много строг контрол
                    дори с това ми постване рискувам да ме линчуват за назидание

                    Коментар


                    • Дидка, ще ти прехапя шийините прешлени, ако подведеш някой от нашите!!!!

                      Чак сега те разбрах, ние обаче не можем да владеем форума, но разбира се това не ни е никакъв проблем, не ни притеснява какво знае противника, притеснява ни неговата изнервена позиция...
                      Ние сме мъже - "право куме в очи - пуцай!"!
                      Оттатък май е сложна работа!

                      Коментар


                      • за да ме гризнеш по вратлето трябва даси ми изодзадзе, което е мнмалко вероятно - имам очета и на трътката както се казва


                        това сподвеждането не го разбрах

                        не випритеснява какво знае противника -- а трябва да ви притеснява.
                        че то......и за днаем и да не знам - ясни сте ни.......

                        право куме в очи казваш - обещавам ти, че лично аз ще те отстрелям.Никой да не ми го пипа....това , че съм момиче, значи ли, че не мога и аз - право куме в очи....няма да имам жал.....

                        Коментар


                        • Ще се оставя да ме отстреляш отвсякъде в палатката, в ноща след боя...

                          Коментар


                          • Волк спукана ти е работата.Усещам,че от днес сън няма да те хване.
                            Густо майна , пътят свърши !!!

                            Коментар


                            • А бе Дидке , ти както се каниш да гърмиш всичко живо , то тогава май другите от отбора ти ще са без работа?! Да не би да имаш скрита хвърчаща метла нейде и да гърмиш от космоса прелитайки насам - натам?

                              Коментар


                              • Първоначално публикуван от Тихомир Севов
                                А бе Дидке , ти както се каниш да гърмиш всичко живо , то тогава май другите от отбора ти ще са без работа?! Да не би да имаш скрита хвърчаща метла нейде и да гърмиш от космоса прелитайки насам - натам?
                                има има и то Лимбус 2006
                                тя ни е от летящата ескадрила...
                                LZ1RED

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X