Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от quadra
    Нещо невнимателно съм прочел, останах с впечатление че е предварителна среща на капитаните и всички останали които могат да дойдат за да се изяснят въпросите...карай...нали ме нямаше 2 дни и четох какво сте изписали по диагоналната система...
    Тази среща е друга и ще е на 16.03....

    Хубаво, че си чел диагонално, няма до момента нищо конструктивно, но както виждаш ние сме отворени за диалог, вие попрекалихте с мълчанието, ние пък /всъщност аз/ попрекалихме с тона....

    Коментар


    • Мисля че за мълчанието си има обективни причини - аз например пътувах и нямаше как да влизам тук и да пиша, мисля че много от участниците също.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • Куадра, ти си единствения който пише от "Отбор 1", въпроса е че ако подходим делово и сериозно /както пише Обера/, трябва да се тренира, това се прави когато знаеш правилата, /аз още не мога да разбера защо търчат между колчетата тия от американския футбол/, ние толкова пъти ви предложихме да ги обсъдим, вие се правите на интересни, като не отговаряте!
        А съм убеден, че вие ще генерирате дори и първоначалните правила, така че сте съвсем в час в момента, какво ще правите!

        Така ли ще я караме?

        Коментар


        • Баа мааму, пак станах пресаташе без да са ме избирали...Питай Капитана, аз не знам наистина...срамота е, ама е така...
          Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

          Коментар


          • Вълк мама му стара..........
            на последък дрънкаш само глупости
            стегни се малко мъжки
            първо - само ти (аз) пишеш - значи другите са еди какви си
            сега - само ти (Куадрата) пише значи еди какво си.......
            какво толкова има да се пише и обсъжда с вражеският отбор


            ти си имаш хора - гледай си тях и не надничай в чуждата паничка
            какво държиш на нас сметка кой пише, какво пише и кога пише.....
            от вашият отбор да ме би всички да пишат в темите


            имаше поставена дата за обща среща.това, че не си я видял (или може би видял и незапомнил), не значи че трябва да обвиняваш други към незаитересованост и безразличие.

            ти търсиш диалог - говори с "шефа" на отбора ни и това е
            какво чепкаш всеки нашенец пуснал пост......

            Коментар


            • Първоначално публикуван от Volk
              Куадра, ти си единствения който пише от "Отбор 1", въпроса е че ако подходим делово и сериозно /както пише Обера/, трябва да се тренира, това се прави когато знаеш правилата, /аз още не мога да разбера защо търчат между колчетата тия от американския футбол/, ние толкова пъти ви предложихме да ги обсъдим, вие се правите на интересни, като не отговаряте!
              А съм убеден, че вие ще генерирате дори и първоначалните правила, така че сте съвсем в час в момента, какво ще правите!

              Така ли ще я караме?
              Явно пак нещо не сме се разбрали или пък в многото писане нещо сте изпуснали да прочетете. Както вече съм писал по-горе правилата ще бъдат определени като двамата капитани внесат предложенията си пред главния съдия, който всъщност с помощта на останалата част от съдийския екип ще ги определи окончателно и съответно ще следи за спазването им. Вместо да си губите времето с "унищожаването ни" тук във форума вземете и си пригответе в писмен вид предложението за правила и го изпратете на Злати Златев. Няма и никога не е имало идея нашия отбор да прави правилата, по които да се играе... Но какви ще са те зависи от финалното решение на Злати, което пък той ще вземе на основата на предложенията на двата отбора... Разбирам, че с писането по същество сте малко скарани във вашия отбор, но се налага... И не се безпокойте, че ще бъдете прекарани с процедурни хватки – нарочно сме избрали схема, при която не можете да имате претенции към правилата. И с това много ви се стесняват възможностите за оправдания при „евентуална” загуба...
              VPetrov.photography

              Коментар


              • Ето личи си че съм чел по диагонала... Венци, срам ме е от себе си
                Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                Коментар


                • От днес с нас е и Гладиатора, Диско стандартно, но го качва навсякъде без да му пука от нищо!

                  Подсещам, че в неделя сме на сбор!

                  Каним и всички нови желаещи, с уговорката, че дойдат ли ще трябва или да останат с нас или да не участват въобще /въпрос на достоинство/!

                  Носете всичко, което считате че ще е полезно.. ще направим лека разходка!

                  За тези от нашите, които не могат да дойдат, ще осигурим на следващата сбирка всичко, което ще са пропуснали, все пак е добре ако имат възможност да са на линия!

                  Коментар


                  • Volk ти на тренировката, разходка ли му викаш това 5км. преход на марш, 20литра вино, 30кг. прасе, това е разходка.

                    Коментар




                    • PS вземи скарата, може и да потрябва..

                      Коментар


                      • Даже ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Нали ние по презумпция не сме вегетарианци.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • Първоначално публикуван от Volk


                          PS вземи скарата, може и да потрябва..
                          АЗ скарата не я свалям от джипа и дървените въглища, брадвата и лопатата са винаги на разположение

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от buldog
                            Първоначално публикуван от Volk


                            PS вземи скарата, може и да потрябва..
                            АЗ скарата не я свалям от джипа и дървените въглища, брадвата и лопатата са винаги на разположение
                            ЕХО!ОПССС! на тази сбирка "врагове"няма да има,така че този
                            инсрумент няма да ни трябва
                            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                            Коментар


                            • КОЙ инструмент няма да ни трябва,лопатата или брадвата.

                              Коментар


                              • Как кой?Първо брадвата после лопатата
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X