Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • При такава армия ще се наложи да изваждаме и втората Уазка.При това положение ще има нужда и от ГСМ.

    Коментар


    • Има много по-големи и елегантни но ефективни гадости.
      Ние с Миро/Самурая/ вече сме подготвили няколко.
      Тези според теб МНОГО опасните незнам как са с дивер-
      сионната тактика.Не пропускай фактора стари кучета.
      Гризкали сме дървото ама сме се понаучили.Искам да ти
      кажа че половината от тези новобранци са отлетели в
      небитието преди да съм гръмнал и един път.Вервай ми!
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • Гледали сте по СНН какво става с армии с висок боен дух, но без гадната електроника под купола си!

        Коментар


        • Хънтър, ти като главен тактик, обясни ми как ще координираме силите си, ако са се пръснали и по станциите ти казват "ами незнам къде съм, тука има един път и едно високо дърво!"

          Казвам ти, те ще са с лаптопи, не е нужно да купуваме ГПС си просто трябва да открием надежден и сигурен начин за ориентация на всяка мобилна единица!

          Коментар


          • Първоначално публикуван от Volk
            Гледали сте по СНН какво става с армии с висок боен дух, но без гадната електроника под купола си!
            Ами то ако го нямаше СНН как щяхме да разберем че
            Буш е спечелил вИрак и то вече няколко години
            спечелил
            Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
            Селска фурна аспух нема. Пак същият.
            В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

            Коментар


            • Има го Вълчо и ти го знаеш.Пък е и безотказен.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


                • "Кинтекс" продавала устройство срещу терористи

                  Българската фирма "Кинтекс" е сред малкото компании в света, които рекламират свои продукти за заглушаване на мобилни телефони. Това пише в едно от приложенията си английският вестник "Гардиън" Според изданието става въпрос за модела Си Пи Джей 010. Тема на приложението е дали е възможно да бъдат спрени мобилните телефони, които са използвани за активиране на експлозиви, какъвто беше случаят с атентатите в Мадрид.

                  Ние сме търговска фирма и нямаме отношение към производството на каквито и да било устройства, казаха вчера пред "Монитор" от централата на "Кинтекс" на столичния бул. "Джеймз Баучер". На въпрос дали търгуват с подобен продукт от офиса отговориха, че нямат информация.

                  Вестник "Гардиън" пише, че въпросните устройства блокират работата на мобилните телефони и те загубват покритие. Според изданието такъв уред е спасил живота на пакистанския президент Первез Мошараф. Той преминавал по мост, на който е била поставена бомба. Тя не се е взривила, защото сигналът на мобилния телефон, който трябвало да я задейства, е бил заглушен. "Гардиън" обаче коментира, че технологията е подходяща за защита само на отделни хора, но не и на градския транспорт, където не се знае кога и къде ще има нападение, а не е никак хубаво, ако сигналът се заглушава навсякъде по всяко време.


                Просто няма да им трябва GPS .

                Коментар


                • Самурай, нека това да бъде твоята малка самостоятелна задачка!
                  Намери начин, всеки от нас, с оперативната си карта да е наясно точно къде се намира, аз ще ти осигуря ГПС схема на всички пътища, пътчета и пътечки района, ти трябва да се погрижиш, всеки с тази разпечатка в ръка да знае къде се намира.../ маркировка на ключови точки /...

                  Коментар


                  • Тавариш Командир
                    Разрешение да говория (дано да не траа да хода в казарма)

                    предлагам да се раздели териториата на сектори или зони( тая цел май траа да обходим трасето) и в сяка мобилна група да има капитан с радио връска и да докладва до базата, да може да сме по кординирани

                    са само да не се дигне въпроса че всички искат да са капитани

                    Коментар


                    • Ще трябва да обходим територия за да добием ясна представа на местноста и тогава да направим план за действие.

                      Коментар


                      • Устройствата си ги има,правят се тук в БГ не много далеч
                        от София.Ама заглушават радари и ГПС.Но не търгуваме
                        а ги подаряваме на чичо Сам. За мобилни телефони
                        не знам,но някой задава ли си въпроса защо в Ирак резаците
                        взривяват само с камикадзета.
                        Булдог пусни си радиото на 98.3-ще ти се напълни душата.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • ОБЩИ УСЛОВИЯ ЗА БЕЗОПАСНОСТ ПРИ ПРОТИЧАНЕ НА ИГРАТА
                          .....
                          11. Избягвайте употребата на алкохол или други опиати повреме на употреба на маркера. Използването на меркера под влиянието на алкохол или други опиати е криминално нарушение.
                          .....

                          хече сте отстранени преди да сте започнали

                          Коментар


                          • Плана е следния /Венци, чети внимателно/:

                            1. Аз свалям както казах на ГПС всичко по което може да се движи нещо повече от катър!

                            2. Правим тренировка по ориентиране /не забравяйте, че противника там е като у дома си, а ние дори не сме запомнили селата в района/
                            Тази тренировка ще е дублирана с проверка на средствата за свръзка и с оперативен експеримент за провеждане на тактическо учение.

                            3. Когато се убедим, че сме в състояние всички да знаем, кой къде се намира, започваме да тренираме стрелбата, за която Обера твърди, че е 8 -то изкуство на света / и той е неговия Паганини/, а за мен е нещо малко повече от фуниййките.

                            Завършваме със стрелба с нашите чифтета по панички /за да не забравяме, че сме си добродушни, но истински убийци/

                            Коментар


                            • Ехоооо.Израснал съм втози район,изръшкал съм всичко там
                              че още от малък все по гората........
                              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                              Коментар


                              • Познаваш ли толкова добре тази зона, че да си готов да заложиш достоинството на останалите ни съотборници?!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X