Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от Volk
    Забелязвам пълен хаос в противниковите редици, както и липса на интерес за новопостъпващи доброволци, но това не трябва да ни успокоява ни най-малко!

    Армейска дисциплина, общо участие в тактическата разработка и както се казва във филмчето което е любимо на децата ми / а и на мен/ - "Играта на играчките" - "Добрия войник не изоставя другарите си!" , т.е. Хънтър, трябва да разработиш тактика как да изтегляме живите от ударените возила....
    Мислих го,имам идея.....
    Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
    Селска фурна аспух нема. Пак същият.
    В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

    Коментар


    • #62
      Това е...
      Ако не ги опукаме навреме ще ни вкарат блутут във вътрешното ухо / демек в мозъка / и ще заменят гаджетата с триизмерни вибратори!!!

      Който не иска такова бъдеще да се запише доброволец в "армията на екологичните хуманни благородни джентълмени - главорези!"

      Коментар


      • #63
        Първоначално публикуван от e100
        Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов)
        дух и въодушевление не ни липсват,но ако гледаме трезво на нещата трябва да потренираме доста с пушки за пейнтбол,сигурно половината от отбора не сме ги държали в ръце(за разлика от други)апропо аз не държа на длъжности ако колегата е100 я желае-негова е(и без това ми правят проблем за допуск за КИ)
        Погрешно съм се изразил .Не длъжност искам ,а място в редиците,с пушка в ръка ,свойта чест на ловец на техничари да защитя.
        Добре дошъл!

        В какво си силен?

        Коментар


        • #64
          Оха... Като ви гледам как сте се развихрили, се държите като малки деца в Луна Парк. Само че, твърде отдалече сте се засилили.

          Тук идва ред да ви поздравя с един куплет от "Песня про конькобежца-спринтера, которого заставили бежать на длинную дистанцию":

          Воля волей, если сил невпроворот!
          а я увлекся -
          Я на десять тыщ рванул, как на пятьсот, -
          и спекся.
          Подвела меня - ведь я предупреждал! -
          дыхалка.
          Пробежал всего два круга и упал...
          а жалко.

          Коментар


          • #65
            Момчета, просто поредния опит за летене, завършил с падане в храсталака... не му е за пръв път на Обера, но някой ден ще полети като пъдпъдък, вярвайте ми!

            Коментар


            • #66
              Стрелба гладкоцевно ,нарезно късо и дълго. Всякакви диверсантски дейности,без никакви ограничения .Да се наслаждавам на болката която изпитва този с/у мен ми е професия-зъболекар. Карам газ 69 D
              Густо майна , пътят свърши !!!

              Коментар


              • #67
                Първоначално публикуван от Obersturmbahnfuehrer
                Оха... Като ви гледам как сте се развихрили, се държите като малки деца в Луна Парк. Само че, твърде отдалече сте се засилили.

                Тук идва ред да ви поздравя с един куплет от "Песня про конькобежца-спринтера, которого заставили бежать на длинную дистанцию":

                Воля волей, если сил невпроворот!
                а я увлекся -
                Я на десять тыщ рванул, как на пятьсот, -
                и спекся.
                Подвела меня - ведь я предупреждал! -
                дыхалка.
                Пробежал всего два круга и упал...
                а жалко.
                Обер ти какво успиваш ли ги ?
                B+

                Коментар


                • #68
                  Може би са го оставили дневален?!
                  Густо майна , пътят свърши !!!

                  Коментар


                  • #69
                    Първоначално публикуван от e100
                    Стрелба гладкоцевно ,нарезно късо и дълго. Всякакви диверсантски дейности,без никакви ограничения .Да се наслаждавам на болката която изпитва този с/у мен ми е професия-зъболекар. Карам газ 69 D
                    Засега представяш най-зловещата кандиатура...

                    Наистина мястото ти е при нас!

                    Коментар


                    • #70
                      Имам преложение - да гърмим техничарите с червена боя , и да ги целим предимно в задните части А тук заснех техничар в атака в градски бой :

                      Коментар


                      • #71
                        Много му се удървил чорапа бе Тишо
                        Станал бумеранг .
                        B+

                        Коментар


                        • #72
                          Тихомире, продължаваш да представяш противника в респектиращ вид...

                          Обясни поне, че това в чорапа което мята е нещото паднало там от панталоните когато е видял Ловците...

                          Коментар


                          • #73
                            хахаааа
                            паднало от гащите - но твърдо и исправено

                            ще ви скъсаме еййййй. в един момент ще искате да не сте се исправяли срещу нас

                            Коментар


                            • #74
                              Не , не е респектиращ тоз , който вместо с газова граната обгазява противника с чорапа си

                              Коментар


                              • #75
                                Първоначално публикуван от didkata_s
                                хахаааа
                                паднало от гащите - но твърдо и исправено

                                ще ви скъсаме еййййй. в един момент ще искате да не сте се исправяли срещу нас
                                Обичам да ме скъсват богини на лова...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X