Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Голямата война! Тема за дискусия между "Ловците"

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Имаме едно единствено изискване / позволявам си да говоря от името на нашата рота, армейско подразделение, но не и отбор/, докато не свърши играта да забравиш че топчетата са изкуствени, просто да приемеш че или ги трепеш или те теб!
    И да изпълняваш безпрекословно заповеди!

    Както казваше един руски мафиот в Щатите "това тук да не ви е демокрация?!"...

    Коментар


    • #47
      we are the best, fuck the rests, както се казва в народната поговорка

      Коментар


      • #48
        Забелязвам пълен хаос в противниковите редици, както и липса на интерес за новопостъпващи доброволци, но това не трябва да ни успокоява ни най-малко!

        Армейска дисциплина, общо участие в тактическата разработка и както се казва във филмчето което е любимо на децата ми / а и на мен/ - "Играта на играчките" - "Добрия войник не изоставя другарите си!" , т.е. Хънтър, трябва да разработиш тактика как да изтегляме живите от ударените возила....

        Коментар


        • #49
          Първоначално публикуван от Volk
          Забелязвам пълен хаос в противниковите редици, както и липса на интерес за новопостъпващи доброволци, но това не трябва да ни успокоява ни най-малко!

          Volk,вътрешен отдел не си създал /разбирай проверка на надеждноста на личния състав /и такива дето да премахват отстъпниците.Ти провери ли солдатите да ли са надежни?Докато няма интерес и записвания при тях да не се окаже ,че от надъхване твойте са прегорели и да избягат при братята.
          B+

          Коментар


          • #50
            Мъжкар - убиец не подскача като пеперудка насам-натам, аз още не съм открил ментета в нашата гвардия, но ако открия, ще им напълним не гащите ами и задника с цветна боя...

            Коментар


            • #51
              дух и въодушевление не ни липсват,но ако гледаме трезво на нещата трябва да потренираме доста с пушки за пейнтбол,сигурно половината от отбора не сме ги държали в ръце(за разлика от други)апропо аз не държа на длъжности ако колегата е100 я желае-негова е(и без това ми правят проблем за допуск за КИ)
              Сузуки Самурай-старт от скрапа
              0885192667

              Коментар


              • #52
                А така, кажи им да имат респект и да знаят ,че връщане няма.Това не е разходка над Бистрища или до Камбаните .Това е мероприятието на годината.
                B+

                Коментар


                • #53
                  никъде не виждам Голди-айде Влади записвай се
                  Сузуки Самурай-старт от скрапа
                  0885192667

                  Коментар


                  • #54
                    Миро, потъваш в графа "секретни разработки", естествено че ще се транира всичко предварително, докато стигнем фаза на автоматизъм!

                    Моя голям въпрос е " да приемем ли че всичко което не е забранено ще бъде разрешено?!"

                    Естествено, няма да ползваме никакви средства които по някакъв начин застрашават човешкия живот!

                    Коментар


                    • #55
                      Първоначално публикуван от vokel
                      А така, кажи им да имат респект и да знаят ,че връщане няма.Това не е разходка над Бистрища или до Камбаните .Това е мероприятието на годината.
                      " А ть, записалсься добровольцем?!"....

                      Коментар


                      • #56
                        Е, регламент няма ли бе.То ако няма регламент,като свършат топчетата ,някой бирена бутилка ще хвърли по противника от джипа.
                        B+

                        Коментар


                        • #57
                          Първоначално публикуван от Volk
                          Първоначално публикуван от vokel
                          А така, кажи им да имат респект и да знаят ,че връщане няма.Това не е разходка над Бистрища или до Камбаните .Това е мероприятието на годината.
                          " А ть, записалсься добровольцем?!"....
                          Нет.Я не записал .
                          B+

                          Коментар


                          • #58
                            естествено как иначе,а нали знаеш че никой куршум не е опасен докато не се окажеш на пътя му,как можем да предположим че човека щял да мине от там
                            Сузуки Самурай-старт от скрапа
                            0885192667

                            Коментар


                            • #59
                              Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов)
                              дух и въодушевление не ни липсват,но ако гледаме трезво на нещата трябва да потренираме доста с пушки за пейнтбол,сигурно половината от отбора не сме ги държали в ръце(за разлика от други)апропо аз не държа на длъжности ако колегата е100 я желае-негова е(и без това ми правят проблем за допуск за КИ)
                              Погрешно съм се изразил .Не длъжност искам ,а място в редиците,с пушка в ръка ,свойта чест на ловец на техничари да защитя.
                              Густо майна , пътят свърши !!!

                              Коментар


                              • #60
                                Миро хайде бе ,прибра ли се
                                Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                                Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                                В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X