Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор между Айго, 107 и C1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Приятел скоро докара Форд Ка от новите,видя ми се доста приятна количка с по-приятен салон от тройката и по-богато оборудване,препоръчвам да ги погледнеш.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • Употребяваните и върнатите от лизинг автомобили, официалните представителства, в моя случай конкретно за - Тойота - Цариградско шосе, дали правят отстъпки-коментар от цената на такива автомобили или нямат такава практика?

      Коментар


      • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
        Употребяваните и върнатите от лизинг автомобили, официалните представителства, в моя случай конкретно за - Тойота - Цариградско шосе, дали правят отстъпки-коментар от цената на такива автомобили или нямат такава практика?
        Върнатите от лизинг коли си имат точна остатъчна стойност, която се смята на база цена като нова, километри, години, оборудване и т.н. Всеки лев горница е печалба за представителството. Никой не обявява колата на себестойност. Така че винаги може да спазариш нещо, а и може да те спечелят като клиент на сервиза. На познат за 1 годишно БМВ са му подарили пакет безплатно обслужване за някакъв период от време.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Благодаря за инфото

      • Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
        Употребяваните и върнатите от лизинг автомобили, официалните представителства, в моя случай конкретно за - Тойота - Цариградско шосе, дали правят отстъпки-коментар от цената на такива автомобили или нямат такава практика?
        Пазарлък се прави и за чисто нови коли,така че пазари се смело,не е срамно.
        Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
        Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
        Враца

        Коментар


        • гоше
          гоше коментира
          Редактиране на коментар
          Каквато и отстъпка да ти направят, пак ще има и за тях, така че успех в пазарлъка. То едни 5% са като за добър ден, а по-нататък колкото успееш.

        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Ако се намери и някой познат който работи там, отстъпката ми сигурно ще е възможно най-добра, но няма как да имаш навсякъде познати

          Бюджета ми е под границите на обявената им цена в момента, но при една хубава отстъпка, тогава на кантар и в минус малко на червено за мен, може и да успея да го купя, стига да не е продаден дотогава че е само един който се предлага там.
          Последно редактирано от Еделвайс; 03-12-21, 17:11.

      • Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
        Върнатите от лизинг коли си имат точна остатъчна стойност, която се смята на база цена като нова, километри, години, оборудване и т.н. Всеки лев горница е печалба за представителството. Никой не обявява колата на себестойност. Така че винаги може да спазариш нещо, а и може да те спечелят като клиент на сервиза. На познат за 1 годишно БМВ са му подарили пакет безплатно обслужване за някакъв период от време.
        Относно въпросното Айго от представителството на Тойота - Лексус - София, при опит за пазарлък, цената им е била вече намалена и след сумати опити за сваляне на цената, от които последно им бях казал, че ще платя исканата им сума, ако поне включат безплатно обслужването, масло, филтри и регистрация в КАТ от мое име при тях, реакцията му - господине, казах ви няколко пъти, автомобила е вече с намалена цена и да искаме не можем да я свалим повече, след като получих и тогава отказ, малко се ядосах и ги отсвирих.

        Та сега почнах да се оглеждам за новото Пежо 108, което като оборудване е и с новото изцяло дигитално табло, както на въпросното Айго след 2016 г. а и е с евро 6, цените им са еднакви но са по-нови, та за Пежо 108 си струва да го гледам активно, та ще изчакам след нова година как ще са с цените.

        Коментар


        • Dilyan Zagorchev
          Dilyan Zagorchev коментира
          Редактиране на коментар
          Вчера се сетих за един друг дребосък-Сузуку Суифт, тях поглеждал ли си ги?

        • Еделвайс
          Еделвайс коментира
          Редактиране на коментар
          Да, видях го на живо но нещо не ме грабна, та засега се оглеждам само за Айго с "X" визията след 2016 г и новото Пежо 108 - Евро 6.

        • Жеков
          Жеков коментира
          Редактиране на коментар
          Не виждам и Поло в класацията ( 1.4 , 70 кс , 4 цил. задължително) . Изборът е май - колкото по-къса ролетка по добре. Жената откак буталсяса Пежото 206 и подкара моя сеат леон , каза повече не се качвам на Пежото. Сега имам трудна задача ( след ремонта ) да й обясня колко е хубаво да се кара френска кола. Е, имам и една резерва Сузуки балено в двора ....слабост ми е и не го продадох

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X