Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор между Айго, 107 и C1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
    Направо съм заинтригуван...ще взема да намеря някоя да я покарам...такова масово храчене до сега не бях виждал!
    Нека си е така, тъкмо да поевтинеят още по автокъщите до лятото

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от stankos Преглед на мнение
      Направо съм заинтригуван...ще взема да намеря някоя да я покарам...такова масово храчене до сега не бях виждал!
      Що? Някои коли просто не стават. Какво да му кажем - перфектна е, взимай? Нали пита колегата

      Коментар


      • #33
        Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение

        Що? Някои коли просто не стават. Какво да му кажем - перфектна е, взимай? Нали пита колегата
        Не съм карал такава и нямам идея и поради тази причина ше намеря и покарам ! Дали пък в последно време не станахме твърде изнежени и разглезени....,но можеш да провериш в темата, че не съм давал мнения и препоръки!

        Коментар


        • zlost
          zlost коментира
          Редактиране на коментар
          Може и така да е. Идеята ми беше, че ако става-става, ако не-не. Не е необходимо да се подкрепя нещо само, заради спорта или напук. Ако можем да спестим на колегата нерви, дискомфорт и т.н., е по-добре да го направим. А пък и в този клас има къде-къде по-смислени предложения. А пък ако колегата погледне в по-горния клас, където колите не са чак толкова по-големи и повече харчещи - Ярис, Клио, 206, Поло, има доста по-добри предложения

      • #34
        Тъй като автора вече е взел решение и темата за него е изчерпана, мога да си позволя това отклонение.
        Ако бях толкова непретенциозен и искам просто кола с която да ходя на работа по Софийските дупки, бих взел един Ситроен ZX. Цената за придобиване е под 1000 лв. Колата е здрава, надеждна, негниеща, икономична и няма какво да и се счупи. Части има всякакви и са за стотинки. Дупките само ги виждаш, но по никакъв начин не ги усещаш.

        Коментар


        • Иванов Иван
          Иванов Иван коментира
          Редактиране на коментар
          Гагич, респекта се търсеше в друга тема. Тук се търсеше консервена кутия с колела.

        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Здрава стара каляска може да се намери, в случая директно се даде инфо, как и Ярис е по-добра при същия мотор, макар и с една педя по-дълга. Ама нямат модерния имидж/дизайн на Айго

        • Джоу (x3mrjoe)
          Джоу (x3mrjoe) коментира
          Редактиране на коментар
          Да бе, страшно имиджов дизайн !
          Фобията ти е къде пò.

      • #35
        Ако имах финансова възможност, безспорния ми фаворит за градска кола е ей това 100% електрическо BMW, много го харесвам.

        Натиснете снимката за да я уголемите  Име:2017-bmw-i3-revealed-more-range-leads-the-updates-news-car-and-driver-photo-667972-s-original.jpg Прегледи:0 Размер:161.9 КБ ID:6701504

        Коментар


        • zlost
          zlost коментира
          Редактиране на коментар
          И аз искам такова. Преди малко на паркинга на ИКЕА зад мен спря едно такова, ама кармазъ. Красота отвсякъде

      • #36
        Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
        Ако имах финансова възможност, безспорния ми фаворит за градска кола е ей това 100% електрическо BMW, много го харесвам.

        Натиснете снимката за да я уголемите Име:2017-bmw-i3-revealed-more-range-leads-the-updates-news-car-and-driver-photo-667972-s-original.jpg Прегледи:0 Размер:161.9 КБ ID:6701504
        Е, по-бюджетна ще е електричката на Дачия. Уж трябва да я пуснат тази година.

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Не-не! Дачията няма да всява достатъчен респект! Цецо го написа по-горе: "няма модерния имидж/дизайн". Щото каквито и футуристични форми да ѝ сложат, емблемата "Дачия" ще осере целия пейзаж ! А пък не е нито немска, нито японска, налЕ ?

      • #37
        Като няма за БМВ ... има разни Citroen C Zero, Peugeot iOn, Renault Twizy. Тъкмо са в класа, който търсиш
        Nissan Terrano 2,7 TDI

        Коментар


        • Bogoljub Gagic
          Bogoljub Gagic коментира
          Редактиране на коментар
          Търси се "или немско, или японско". Без значение, че "Айго", "Пежо 107" и С1 са едно и също. Избира се "Айго", защото само то отговаря (поне формално) на условието.

      • #38
        Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
        Ако имах финансова възможност, безспорния ми фаворит за градска кола е ей това 100% електрическо BMW, много го харесвам.

        Натиснете снимката за да я уголемите Име:2017-bmw-i3-revealed-more-range-leads-the-updates-news-car-and-driver-photo-667972-s-original.jpg Прегледи:0 Размер:161.9 КБ ID:6701504
        E да де ама BMW I3 от снимката е дълго цееееели 4 метра и е в друг клас

        По скоро мечтай за ето тва:

        Рено Туизи

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2.jpg
Прегледи:552
Размер:265.6 КБ
ID:6701648
        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #39
          BMW-то е друга бира.

          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • #40
            "Рено Туизи" си е мотоциклет-квадрацикъл (тип "градско АТВ"). Тука какво го води нашенският КАТ ? Кола ?
            Нема да се учудя, те автомобилите, които на Запад се карат без книжка и без регистрация (пр. разни "Aixam"), тука си се водят автомобили с всички правни последици.
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • #41
              Не знам какви трябва да са критериите за признаване, или непризнаване на опредлена самоходна техника за автомобил.
              Съответно под какви регулации е редно да попадне.
              Аз поне смятам, че обществото ни не е дорасло подобни МПС да бъдат освободени от контрол, подобен на този за автомобилите.
              Както много добре го знаеме, бай ти Ганя е гявол, и дадеш ли му пръст, отхапва до лакетя....
              Младежи, уважавайте старостта - тя е вашето бъдеще...
              0887/осемпет 66 4осем

              Коментар


              • #42
                От тези моторетки няма смисъл, през лятото при хубаво време, карам тротинетката ми - Zero 10X с 24 AH батерия на LG, върви яко, мога да измина 90 км с едно зареждане при еко режим и само с единия мотор, при турбо и при dual двата мотора, развивам максималната скорост 65 км ч, яко е, но го карам само през лятото и без да има дъжд.

                Ето и Zeroto ми:
                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20210122_165233.jpg Прегледи:0 Размер:409.2 КБ ID:6701732Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20210122_165553.jpg Прегледи:0 Размер:338.6 КБ ID:6701733Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20210122_165635.jpg Прегледи:0 Размер:342.3 КБ ID:6701734Натиснете снимката за да я уголемите  Име:FB_IMG_1611305942510.jpg Прегледи:0 Размер:122.3 КБ ID:6701736Натиснете снимката за да я уголемите  Име:FB_IMG_1611305948910.jpg Прегледи:0 Размер:96.3 КБ ID:6701738
                Натиснете снимката за да я уголемите  Име:FB_IMG_1611305845207.jpg Прегледи:0 Размер:189.7 КБ ID:6701714
                Последно редактирано от Еделвайс; 28-01-21, 19:40.

                Коментар


                • #43
                  Нито едно от трите возила не се произвежда в Япония, така че е напълно все едно. И трите са еднакви.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #44
                    Много ми е несериозно и смешно като видя дърти мъже на тия тротинетки.
                    Все едно неизживяно детство.

                    Коментар


                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      Повярвай ми, голям кеф е да караш мощна тротинетка, прочети и виж клипчета за Zero 10X, да видиш за какво иде реч, сериозна тротинетка е и цената му е хубава 3200 лв от Е-Пойнт БГ го купих.
                      Мои приятели които карат истински мотори карат и въпросното Зеро с кеф, та има защо
                      Последно редактирано от Еделвайс; 28-01-21, 19:31.

                    • Джоу (x3mrjoe)
                      Джоу (x3mrjoe) коментира
                      Редактиране на коментар
                      Приятелче се качи на конвенционалната тротинетка на сина си и после, на няма и петия метър, отиде да му шият фейса и си направи 4÷5 нови предни зъба, та бая си смел с тия 65km, освен ако не го караш на писта.
                      ... а и с тоя лост от първи род, който ползваш за кормило, може да стане много забавно при рязка промяна на свободното движение.

                    • Еделвайс
                      Еделвайс коментира
                      Редактиране на коментар
                      В интерес на истината, да чукна на дърво, карам тротинетка от времето преди да навлязат масово тук, някъде бях писал из темите тук, че първата ми тротинетка беше на Tribula Moto, бензинова, двутактов 70 кубиков двигател, знаеш какви са нервни такива двигатели, с кросови безкамерни гуми, та от там имам доста дъгогодишен опит с карането на мощна бензинова тротинетка

                  • #45
                    Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
                    Ако имах финансова възможност, безспорния ми фаворит за градска кола е ей това 100% електрическо BMW, много го харесвам.

                    Натиснете снимката за да я уголемите Име:2017-bmw-i3-revealed-more-range-leads-the-updates-news-car-and-driver-photo-667972-s-original.jpg Прегледи:0 Размер:161.9 КБ ID:6701504
                    Добре си се насочил и аз бих карал BMW, ако имах пари (не че сега не карам 2 бмвта ама от доста по-евтините😅), само че аз бих се спрял на F06 за парите на i3.
                    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X