Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Японска или немска кола ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Японска или немска кола ?!

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    Това за правнуците ли става дума, или за следващия живот?
    Че япончето дотогава ще се се споминало многократно..

    Ти не се бъзикай в тая тема, ами отвори нова - със снимки - нови..

    И да видя баща ти - леко усмихнат и леко доволен от придобивката..
    Другото - тури му пепел.

    И кажи кога да си сипя едно питие, все едно, че сме на една софра - за новата придобивка..
    Айде пак ...... май не сте виждали Сузуки Марути и ДЕУ Тико на над 1ккк км., ако не сте да ви покажа! Щяла да се спомине .....глупости!!
    --------------------------------------------------
    [FONT=Courier New]понякога седя и си мисля, а понякога само си седя......

    Toyota Yaris 1.0 VVTI :)
    [/FONT]

    Коментар


    • От: Японска или немска кола ?!

      Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
      Гледай състоянието,марката ти е най-малкият проблем.Всички се чупят.Но форд само недей че там е една.....
      И пак не може да се обобщи. Колкото и да не ги долюбвам, примерно за старото безиново Мондео и едно лоша дума не мога да кажа, а имам наблюдение върху няколко екземпляра.
      Грамотността е прозорец към интелекта, ако човек не може да усвои дори майчиния си език, то потенциала му за нещо повече е под въпрос.

      Коментар


      • От: Японска или немска кола ?!

        Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
        ...Това че е с протрити стелки където струват 20 лв,или поразлепена тапицерия за 4-5 години експлоатация,за тези пари толкова...
        Не се заяждам, но едва ли има официален вносител при когото комплект стелки да са 20 лв. То сигурно и за мотоциклет няма стелки на тия цени... Стелките "от Метро" предлагам да не ги коментираме.

        Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
        Айде пак ...... май не сте виждали Сузуки Марути и ДЕУ Тико на над 1ккк км., ако не сте да ви покажа! Щяла да се спомине .....глупости!!
        Сигурно има и такива, но цитираните автомобили нещо ги няма по пътищата... Скоро време, като видя Тико и ще изпадам в умиление, все едно съм видял Москвич или "гърбав Жожо".
        Не чета коментари и не отговарям на такива.

        И коментаторите...

        Коментар


        • От: Японска или немска кола ?!

          Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
          Айде пак ...... май не сте виждали Сузуки Марути и ДЕУ Тико на над 1ккк км., ако не сте да ви покажа! Щяла да се спомине .....глупости!!
          Виждал сьм ма да са на едни пари с едни други коли не ми се врьзва.Бащата продаде Тойота Корола на 96 200 мили на цена от 7200 нам си там 2000 и нещо година,и 2 да речем.Днес взе 140 мотор 500 на 95 300 мили за 7 300.Е те тва ми кажи на какво прилича.В България сьщо се намират такива и то не са рядкост.От тук вече кое и колко се троши е ясно поне за мен,за качество няма да споменавам.


          Вени,отваряй пиенето.На пьрви поглед ново виско,термостат и антифриз,едно компе на климатика иска настройка и един ключ за резерва от дильра.Все пак е кола на 170 000 километра,дьрта работа ти казвам.Снимки в ония форум.А НАЗДРАВЕ
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Японска или немска кола ?!

            То и при официален вносител и един бр. пластмасов тас за сеат 15 цола е 60 лв,ама само излизат от там на чисто новите коли.Стелко по за 20лв има даже и гумени тип лиген,които са много здрави и удобни.

            Поздрави

            Коментар


            • От: Японска или немска кола ?!

              Аз съм си намерил странно(да не кажа перверзно) забавление. Когато ми потрябва някаква част за Ленд Круизера ( 25 годишена 70-ка ), отивам при местния дилър на Тойота и го питам за цената. Обикновенно успява много да ме развесели. Последният хит беше 480 $ (канадски) за една стоманена джанта . Та като чуя за официален дилър/вносител и се оглеждам дали има някое дърво наоколо.

              За мерцедесите и японските коли
              Има едни големи и тежки мерцедеси, даже им дават да са и умни (Smart) и то за двама (for two). Някой ще каже, че не са баш мерцедеси, ама гледам, че ги продават в дилършипа на Мерцедес
              Това е закачка, аз харесвам Мерцедес и може би ще си купя някой ден заради удоволствието да карам мерцедес(не за ежедневна кола).

              А ето и малко японски коли от по-големите и тежки модели през 90-те години на миналия век.

              Lexus LS/GS 400
              Infiniti Q45
              Acura 3.5RL

              Следващите три май са повече в средна категория
              Toyota Camry
              Nisan Maxima
              Honda Accord
              Toyota Land Cruiser BJ70 1985
              Lexus LS430

              Коментар


              • От: Японска или немска кола ?!

                Остави Мерцедесите,те са само пример от моето семейство.Някой ако иска да разгледа и цените на Лексус ЛС430 примерно от годините 2003 или там някьде.И после да си вземе Корола за тия пари щото била нова.Един проблем имат - малко са им кекави копчетата на прозорците.ОТВРАТИТЕЛНО ЗНАЧИ
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Японска или немска кола ?!

                  Като дългогодишен работник в сервиз карам Астра Ф 96-та-за 150 000км едни сегменти и биелни лагери(италианка...) и 2 тампона на носачи по 10лв.
                  Не видях нито едно мнение на човек ремонтирал сам коли-идиотските решения на Форд за картера,или пък предния болт на левия носач на Мондео,кошмара с частите на японките,вадещите се шарнири на Мерцедес,задния мост на Пежо,Рено,Ситроен без хидравлика...
                  Знам за 2 коли на които шарнира държи колата в посока на изваждане от ябълката-Мерцедес и Лада.
                  Колата е създадена да служи,а Астрата го прави с минимум поддръжка.Астр Г е издънка на Опел,не ме подхващаите за нея.
                  Калин Владов,09РСПБЗН

                  Коментар


                  • От: Японска или немска кола ?!

                    [QUOTE=kalin09;1285945
                    Знам за 2 коли на които шарнира държи колата в посока на изваждане от ябълката-Мерцедес и Лада.
                    .[/QUOTE]
                    Ако си забелязал, началните симптоми, на повреден шарнир на Мерцедес, са силно скърцане , което продължава , докато не се смени шарнира или не се откачи носача и падне тракалото. Също така не е за изпускане да се каже как точно се сменят тези шарнири.
                    ________________________________________________________________________________________
                    Grand Cherokee WJ 3.1TD 1999
                    HARLEY DAVIDSON - HARITADGE SOFTAIL CLASIC 2006

                    Коментар


                    • От: Японска или немска кола ?!

                      Първоначално публикуван от Ba4e Mite Преглед на мнение
                      Ако си забелязал, началните симптоми, на повреден шарнир на Мерцедес, са силно скърцане , което продължава , докато не се смени шарнира или не се откачи носача и падне тракалото. Също така не е за изпускане да се каже как точно се сменят тези шарнири.
                      Скърцането не е 100 процента сигурно.А за смяната-имам няколко хитринки,но пак си е много бои
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • От: Японска или немска кола ?!

                        Първоначално публикуван от kolio33 Преглед на мнение
                        Айде пак ...... май не сте виждали Сузуки Марути и ДЕУ Тико на над 1ккк км., ако не сте да ви покажа! Щяла да се спомине .....глупости!!
                        вероятно са глупости....
                        но пред офиса имам 3 броя Тико, които са подминали периода си на полуразпад преди половин ера...
                        на около 500 к км.
                        Ако имаш уклон към скрап от такава категория, мога да ги снимам - за спомен...

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Вени,отваряй пиенето.На пьрви поглед ново виско,термостат и антифриз,едно компе на климатика иска настройка и един ключ за резерва от дильра.Все пак е кола на 170 000 километра,дьрта работа ти казвам.Снимки в ония форум.А НАЗДРАВЕ
                        Мммммм, взе го значи, гадината...
                        Ма то дръто, та дрънка, и е повредено освен това - клима за настройка - то това е смърт, направо...А колко антифриз пие, мани, мани.
                        Знаеш ли колко пари е виското - ти си се набутал жестоко.
                        Ако го хвърляш, направо фащам аероплана и пристигам да го прибера...

                        Честито!!!!
                        Ей сега отварям фотките, че не ме сдържа.

                        Със здраве да си го карате!

                        Коментар


                        • От: Японска или немска кола ?!

                          Първоначално публикуван от kograman Преглед на мнение
                          То и при официален вносител и един бр. пластмасов тас за сеат 15 цола е 60 лв,ама само излизат от там на чисто новите коли.Стелко по за 20лв има даже и гумени тип лиген,които са много здрави и удобни.

                          Поздрави
                          Проблемът с повечето стелки от 20лв. е, че леко люти на очите от миризмата на гума. А че вършат работа, спор няма.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • От: Японска или немска кола ?!

                            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение


                            Мммммм, взе го значи, гадината...
                            Ма то дръто, та дрънка, и е повредено освен това - клима за настройка - то това е смърт, направо...А колко антифриз пие, мани, мани.
                            Знаеш ли колко пари е виското - ти си се набутал жестоко.
                            Ако го хвърляш, направо фащам аероплана и пристигам да го прибера...

                            Честито!!!!
                            Ей сега отварям фотките, че не ме сдържа.

                            Със здраве да си го карате!
                            Е няма как,с повреди ги дават.Нали се сещаш за една тема с ремонт на копче на панела?Ония плоския за климатика?Това го правя за 15 минутки.
                            Виско му взех,Бехр,намалено от 600 на 124 долара ма си тьрся болт,че не ми се реже тоя оригиналния.Антифриза и той е ужас,22 кинта Мерцедес и му дават 150 000 километра или 15 години ма аз леко мисля да го скься тоя интервал,туба от 5 литра концентрат и сега трябва да се набутвам за дестилирана вода .Термостат му взех за 25 и 2 филтьра по 11 броя и се ухарчих,а и филтьр за купето за цели 30 кинта,имаше по 18 ма исках да е Бош .................да си бяхме взели Корола пак нямаше да ме е яд,караш без да да пипаш и пари пести,мани мани.


                            А как се сменя шарнир е ясно - отвиваш и 2 чука и пада или поне моите така падат.На Лада не сьм сменял.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Японска или немска кола ?!

                              ммм, направо си загинал...
                              ще те мисля довечера.

                              или направо ще те сънувам...
                              не тебе, бре, мискинино, бенца, бенца - тоя, дефектния...

                              Честито!!!!

                              Коментар


                              • От: Японска или немска кола ?!

                                ММММ да,един шестограм,едно ключе десятка и една малка крьстата ми трябват след 170 000 километра и го вкарвам в правия пьт.Королата май може и без тях да мине.Остави ми и капачка на резширителния му взех за 13 кинта и ме заболя сьрцето,скьпотия ша знайш.


                                На майтап стана темата.
                                За малко пари малка кола Японска,за малко повече пари среден или висок клас Немска.Или гледаш колко можеш да поправяш и колко ти стиска и купуваш каквото те кефи.Един Лексус примерно за 15 000 или двойно на парите сьщо не е лоша идея ако ти се кара Японско.Ако имам само 3...........дизел Мерцедес на 20 години ма това пак от моята камбанария щото Хонда за 3 е минала през 4 рьце и то на студенти и мамата,купувам проект,а не кола.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X