Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Японска или немска кола ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Японска или немска кола ?!

    Преди години гледам някакъв РЕКСТЪН, с двигател "мерцедес" викам на продавача е кой мерцедес е с тоя двигател, той вика МЛ, викам пич МЛа е 5 цилиндров тва е 4 Тия Грейт уол били с дизел на митсубиши 2,0лт, само че митсубиши слагат 2,0 на Фолксваген или на пежо, та 1во се съмнявам че след като не ползват техен ще го продават, пък и с сигурност този двигател който видях не е на 2те марки

    Коментар


    • От: Японска или немска кола ?!

      Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
      Преди години гледам някакъв РЕКСТЪН, с двигател "мерцедес" викам на продавача е кой мерцедес е с тоя двигател, той вика МЛ, викам пич МЛа е 5 цилиндров тва е 4 Тия Грейт уол били с дизел на митсубиши 2,0лт, само че митсубиши слагат 2,0 на Фолксваген или на пежо, та 1во се съмнявам че след като не ползват техен ще го продават, пък и с сигурност този двигател който видях не е на 2те марки
      Не е нито един от двата 2.0 на фолксваген помпа-дюза е 140 коня, а на пежо е 2.2 . Докато в БГ-пикапа е команрейл 150 коня.

      Коментар


      • От: Японска или немска кола ?!

        Това което аз знам е,че бензиновия двигател на Грейт уол 2.4 е взет от Митсубиши.
        sigpic
        Land rover lightweight-series 3
        Range Rover V8
        Range Rover Classic Vouge SE V8
        Mercedes G280

        ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

        Коментар


        • От: Японска или немска кола ?!

          Според мен двигателя е китаец от всякъде, сетих се за ТАТА дето пак били с мерцедес двигател, само че няма част от мерцедес да става, а гарнитура на главата става от пежо 1,9 д Те всичките все са с двигател на...

          Коментар


          • От: Японска или немска кола ?!

            Свързано точно със заглавието на темата - я вижте кво става тук : http://fakti.bg/avto/21569-adac-nemc...anskite-koli#/

            Коментар


            • От: Японска или немска кола ?!

              Първоначално публикуван от сиско Преглед на мнение
              Свързано точно със заглавието на темата - я вижте кво става тук : http://fakti.bg/avto/21569-adac-nemc...anskite-koli#/
              А като се погледне броя на анкетираните, картинката става друга.

              Коментар


              • От: Японска или немска кола ?!

                Да бе ...10 години имам в немско... яп колите са си хубави ама пък стане ли нещо ...ау каква цифромания се развихря..... а дори и наи глупавия немец знае че все нещо ще грамне и ще му пръснат задника в сервиза.. така че е доста съпо да караш яп кола в немско.Иначе на кои какво му хаерсвало е друг локум .

                Коментар


                • От: Японска или немска кола ?!

                  Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                  . така че е доста съпо да караш яп кола в немско.
                  С нем или ам кола по-еф ли излиза от яп ?
                  О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

                  Коментар


                  • От: Японска или немска кола ?!

                    Ако говорим за нова кола -всичките са една стока. До към 150 000км ще изкарат без голям проблем
                    Така че нова кола се избира по два показателя - "показателите, които търся" и "колко ще изгубя, когато я продам"
                    По тая логика аз си взех японска - точно това което ми трябваше, и малка загуба при препродажба след 5-та година.
                    Не говоря наизуст - обезценката и първоначалната цена в комбинация са най-ниски.

                    За втора употреба най-важното, 90% от решаващите фактори, е състоянието.

                    Коментар


                    • От: Японска или немска кола ?!

                      http://fakti.bg/avto/27280-aponska-i...tema-za-zimata

                      Коментар


                      • От: Японска или немска кола ?!

                        Първоначално публикуван от jorko Преглед на мнение
                        На мен ми е интересно това SH-AWD как ще се справи срещу един Xdrive, примерно Х5. Или едно Субару Трибека, че е в същия клас.
                        Дано скоро някой се сети да тества и сподели :Д

                        Коментар


                        • От: Японска или немска кола ?!

                          Quattro, AWD и т.н. са търговски марки показващи, че автомобилът е с 4 задвижващи колела. Реално зад всяко от тия означения се крият толкова различни технически решения, че обобщения с в стил "Quattro" прави не знам си какво, а задвижването на другата фирма правело друго е безсмислено.
                          Не чета коментари и не отговарям на такива.

                          И коментаторите...

                          Коментар


                          • От: Японска или немска кола ?!

                            Не може да се каже дали Немският или Японският автомобил е по-добър . Има Японски коли които са много по-добри от Немските , в много насоки ! Но има и Немски коли които са класика и Японските не могат да им стъпят на малкия пръст ! Разбира се , че старите автомобили бяха по-здрави ! Особено Японските . А и колегата е прав , че новите автомобили са еднакви .
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • От: Японска или немска кола ?!

                              Този тест е за коли които единственото нещо което предлагат в повече от мойта е status quo,или по Български да покажем колко пари имамеЩото аз с моита Витара/2008/на цена ена трета от тези си го качва баира без проблем че иска и още .А и Големия Дувар невярвам да се затрудни че и струва една десета от цената на тези
                              Grand Vitra ddis 2008
                              SEAT Althea XL tsi 2010
                              Mitsubishi Canter

                              Коментар


                              • От: Японска или немска кола ?!

                                Според ADAC, TUV и AUTO BILD всички с немски произход за последните три години №1 по надеждност е "Хюндай". Немците не класират до свой продукт до 7 място. За това говорим, че май въпроса не е японска или немска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X