Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Знам какъв джип да си купя, но...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Знам какъв джип да си купя, но...

    Първоначално публикуван от penywise Преглед на мнение
    Да, сега си представям ...
    Първоначално публикуван от x100 Преглед на мнение
    Колкото повече чета, толкова повече се убеждавам, че ми WJ 4,7 ми допада.....
    Що ми не дойдете на гости......
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #62
      От: Знам какъв джип да си купя, но...

      Да . Аз така направих и разбрах , че представите ми за офф са тотално неадекватни към действителността и то от само една лека разходка на границата между Софт и Хард варианта ! Нещо , което вместо да улесни избора ми довнесе още неизвестни в уравнението за избор на Жип ! Единственно знам ,че няма да е Жълт !

      Коментар


      • #63
        От: Знам какъв джип да си купя, но...

        Що ми не дойдете на гости......
        Аз лично бих дошъл с най голямо удоволствие!!!

        Като намеря време ще се обадя на телефона от подписа и ще се разберем!
        ...със сигурност ще науча много за колата и... нямам търпение!
        LZ1EXP

        Коментар


        • #64
          От: Знам какъв джип да си купя, но...

          Първоначално публикуван от penywise Преглед на мнение
          Да, сега си представям как след време и на мен ще ми се струват странни много въпроси на новаци Ей на, тези 2 клипчета изглеждат "страшни" в моите очи (основно заради всичко, което ми наговори един приятел, който няма никакъв опит с офроуд, но си е платил да го качат до Орлово Око, като се е наслушал на глупостите на шофьора). След като видях тези 2 клипчета и си казах, чакай малко бе, тва са пикапи с пейки отзад... От това, дето съм изчел до сега - пикапите като цяло не се хвалят с най-сериозните офроуд възможности и обикновено са с някво смотано 4х4 без бавни, без блокировки и т.н.

          Честно казано ме "наплаши" този мой приятел, който се качил до горе с местните водачи (50 лв качването). Ония вътре не спрял да разправя как били избутвали в канавката всеки, дето им се пречкал по пътя, как не му пукало, зад него имало поне още един джип от техните, който ще го подпре, ако се наложи и пак ще избутат от пътя който им пречи. После им искали по 100 лв да ги извадят. Само местните си знаели пътя, имало 3 пътя и, ако не знаеш дори точно в кой коловоз да минеш - свършваш на капак, много често се обръщали (айде пак 100 лв им взимали), на всеки 2-3 седмици ремонтите им на местните пикапи бил по 3 бона средно заради тоя офроуд и т.н.

          Абеее, пълни глупости, очевидно! Чак ме хвана яд, че слушах, но нали видиш ли той вече се е качвал там, а аз не съм...
          Така, и тъй като и мен ме хваща яд да чета подобни глупости, нека и аз да кажа няколко неща относно маршрута до орлово око. Като се има предвид, че аз карам един от джиповете, които правят разходките до площадката. Първо, маршрута до Орловото око въобще не е труден, горе съм виждал какви ли не паркетници, които се качват без никакъв проблем /всичко зависи от шофьора и колко му пука за колата/.
          Не знам вашия приятел с кой колега точно се е качил до площадката, но това което ви е разказал са абсолютни глупости. Това звучи толкова абсурдно, че дори малко дете не би повярвало на подобни приказки. И в интерес на истината много се съмнявам, че някой от колегите би казал подобно нещо, та дори и на шега. Да не говорим, че обикновено когато се срещнем с друг джип, първо ние отбиваме в страни за да се разминем, все пак познаваме пътя доста добре и знаем къде и как може да се разминаваме. Друг е въпроса, че отбивката може да е на два метра зад вас, а ние за да ви дадем път трябва да връщаме 50 метра назад, е тогава се налага и другите джипове да ни направят път, но това не е защото сме местни или дрън, дрън. Да не говорим, че доста от така наречените офроудъри които тръгват със собствените си джипове нагоре към върха не могат да върнат и два метра назад и тогава ние сме им виновни, че се движим по пътя.
          Относно ремонтите, факт е че джиповете често се чупят, но 3 бона на две седмици, ми то ако е така въобще нямаше да предлагаме подобна услуга, при положение, че пикапите струват по 8/10 000лв., демек всеки месец плащаме нов пикап. А и другото което е, как си представяте един такъв пикап да се качи до върха с 6/7 човека без бавни, аз не мога да си го представя. "Само местните си знаели пътя"- който и човек да попитате в Ягодина, включително и колегите, които возим с местните джипове, веднага биха ви упътили от къде да минете.
          Има една поговорка, "с чужди очи свят не се вижда". Не вярвайте на всичко което чуете, пък било и от приятел.
          Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

          0886023885

          Коментар


          • #65
            От: Знам какъв джип да си купя, но...

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            А бре не ги слушай тия "специалисти" колега! Бил съм там и съм видял таралясниците, дето ги ремонтират за 3000 лева на седмица...дрън-дрън, та пляс му се вика на това! То и тук има участници от тамошния "елит" , като конкретно се сещам за един дето питаше какво да стори, защото всичките му дифо-ве са се разпарчетосали..понеже обул Ранъра с 35-ци, та да изглежда по-машина и да ти вземе 50 лева! А това за избутването не го вярвай...аз докато се катерех на горе с Тойотата, все на мен ми правеха път...та така..
            Да, аз преди време питах за Ранъра със счъпените дифове. Само за уточнение, джипа си беше обут с 35-ците преди да го купим, а го купихме защото никой не се е родил научен и всеки греши, а ранъра беше грешка, която вече е поправена благодарение на колегите от форума, за което съм ви много благодарен. А и тези 50лв не ги взимаме от хората насила, всеки се качва доброволно, а ние просто с това си изкарваме хляба. Срещу тези пари предлагаме някаква стока /услуга/, не ги крадем.
            Моля да ме извините за спама. Поздрави!!!
            Последно редактирано от B.S.S; 14-10-13, 00:18.
            Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

            0886023885

            Коментар


            • #66
              От: Знам какъв джип да си купя, но...

              Първоначално публикуван от B.S.S Преглед на мнение
              Да, аз преди време питах за Ранъра със счъпените дифове. Само за уточнение, джипа си беше обут с 35-ците преди да го купим, а го купихме защото никой не се е родил научен и всеки греши, а ранъра беше грешка, която вече е поправена благодарение на колегите от форума, за което съм ви много благодарен. А и тези 50лв не ги взимаме от хората насила, всеки се качва доброволно, а ние просто с това си изкарваме хляба. Срещу тези пари предлагаме някаква стока /услуга/, не ги крадем.
              Моля да ме извините за спама. Поздрави!!!
              Никой не казва, че крадете парите Колега, щом има търсене- редно е да има и предлагане на дадена услуга. Смущаващо обаче звучат цитираните от колегата в пост 56 думи на ваш колега, които всъщност бяха причина за реакцията ми. Ясно е , че се е "поизхвърлил" този ваш колега в стремежа ентусиазирано да си направи реклама, но има и хора, които биха се "вързали" на приказките за съприкосновения и конфронтации по пътищата в планината, което всъщност не е аргумент във ваша полза относно ползването на услугите ви!
              0899 шест5313нула
              За всекиго по нещо

              Коментар


              • #67
                От: Знам какъв джип да си купя, но...

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Никой не казва, че крадете парите Колега, щом има търсене- редно е да има и предлагане на дадена услуга. Смущаващо обаче звучат цитираните от колегата в пост 56 думи на ваш колега, които всъщност бяха причина за реакцията ми. Ясно е , че се е "поизхвърлил" този ваш колега в стремежа ентусиазирано да си направи реклама, но има и хора, които биха се "вързали" на приказките за съприкосновения и конфронтации по пътищата в планината, което всъщност не е аргумент във ваша полза относно ползването на услугите ви!
                Да, точно защото много хора биха се вързали на подобни истории реших, че е редно да поясня как стоят нещата в действителност. А и още нещо, тази услуга вече се предлага от прекалено много хора, /новоизлюпили се превозвачи/ и не само от Ягодина, а и от съседните села, всеки си дрънка каквото му падне за да е интересен пред туристите. Затова ви казах, не вярвайте на всичко което чуете.
                Кораб, стоящ на пристанището, е в безопасност, но НЕ за това са направени корабите...

                0886023885

                Коментар


                • #68
                  От: Знам какъв джип да си купя, но...

                  По този път повечето няма да включват, което си е грешка все пак и бавните. Това е( не екстремно) обикновено ежедневие на работещи в гората.......,,


                  Това беше за http://www.offroad-bulgaria.com/show...=169537&page=3. Съжалявам....
                  Последно редактирано от стив; 13-11-13, 09:49.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X