Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип за около 6000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Избор на джип за около 6000 лв.

    Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
    Изобщо нямам нищо против всичко руско, особено към водката, сельодката и рускините... А и Лада 1200 и Москвич 2140 съм имал лични и са ми вършили работа. Но Нивата е друга работа. По-гаден автомобил никога не съм карал и по-скоро бих си купил Трабант, отколкото Нива. И аз нищо лично, просто споделям впечатления. Последното от вчера, когато ми се скапаха чистачките в големия дъжд, а Нивата е на 60000 на 3-4 години. По таблото и нищо не свети, пластмасите са разкривени във всички форми, вентилатора на парното бучи като излитащ самолет(за сметка на това не духа), а седалките са чупени, сменяни и заварявани десетки пъти. За сравнение, оплюваните Астри са в пъти по-добре при тройно по-голяма експлоатация по същия начин...
    Не му обръщай внимание на Борис
    Лудак

    Коментар


    • #32
      От: Избор на джип за около 6000 лв.

      Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
      Не му обръщай внимание на Борис
      Ахъ! Ще стигне до истината!!

      Коментар


      • #33
        От: Избор на джип за около 6000 лв.

        За километрите ми е ясно, затова не искам да е над 150к, че поне като се сложа врътките да се върти около 300к., а когато на обявата е на 300к. работата вече е друга, а и ако е карана и поддържана колата могат да се скрият километри иначе трудно.
        За разхода, стига да отговаря на мощността, не ми пречи, и без това ще карам този джип където и когато немога леката кола. С оглед на това, че ще го ползвам в по-нормални условия, клоня по към някой шосеен вариант. За сега Suzuki GV наистина ми допадна, така като го гледам по обяви. Почивните дни ще отида да ги поогледам. Само ме притестява тоз филтър за твърди частици на дизеловото Сузуки да не прави много проблеми.
        Последно редактирано от itsme; 31-10-12, 08:15.
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • #34
          От: Избор на джип за около 6000 лв.

          Прави, има тема във форума.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #35
            От: Избор на джип за около 6000 лв.

            На едно място намерих да пишат, че като се запуши трябва да се покара извънградско малко в обороти. Ако това е решението, мисля че не е пробелм.
            Nissan Patrol Y60

            Коментар


            • #36
              От: Избор на джип за около 6000 лв.

              колега, доколкото разбирам, финансите не са ти проблем (щом се притесняваш да не си одраскаш другата кола)... Вземи си нещо от първа ръка (от собственик или върнато от лизинг), защото сметката с 15-20 годишния "нов внос" и 6-те хиляди после излиза много крива като си сложиш престоите и съсипаните уикенди (вместо да идеш за риба, да висиш в сервиз)...

              ТЛК бил с евтина подръжка вземи такъв за 6000лв и пак ще си говориме (аз си бях взел през 2003г)...

              За Субару последното нещо, което трябва да те притеснява е моторът, че бил боксер... Основен ремонт ли ще правиш
              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

              Коментар


              • #37
                От: Избор на джип за около 6000 лв.

                Ами не ми се иска ново, защото ще го ползвам или да дърпам ремъркета или да нося някакви рибарски работи, а не да го карам по кафета. Главно искам да не си губя времето с ремонти, както всички нас, но за жалост за това нямя никакви гаранции . Понеже наистина не се съм се интересувал до сега от джипове, вече ми стана голяма каша , но през почивните дни ще пообиколя и видя на живо как стоят нещата. Субарото просто не ми е по вкуса.
                Nissan Patrol Y60

                Коментар


                • #38
                  От: Избор на джип за около 6000 лв.

                  Последното нещо, което трябва да ти е критерий за избор на една лека кола или джип е малко число на километража. Всъщност, когато е на подозрително малко километри, е по-добре да се замислиш, дали наистина искаш тази кола, която със сигурност е барана, за да се прикрие нещо.
                  Този клип е пускан и преди, но е много показателен за "карана от бабичка и то само в събота":
                  Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Избор на джип за около 6000 лв.

                    Последно ще гледам за Nissan Patrol 2.8 GR къса база, даже има един регистриран от Варна, който се продава. И за Mitsubishi Pajero 2,5TDi superselec. Това е окончателно, ако не излезе някоя супер оферта.
                    Nissan Patrol Y60

                    Коментар


                    • #40
                      От: Избор на джип за около 6000 лв.

                      Първоначално публикуван от itsme Преглед на мнение
                      Последно ще гледам за Nissan Patrol 2.8 GR къса база, даже има един регистриран от Варна, който се продава. И за Mitsubishi Pajero 2,5TDi superselec. Това е окончателно, ако не излезе някоя супер оферта.
                      Защо се спря точно на тези джипове ?
                      Лудак

                      Коментар


                      • #41
                        От: Избор на джип за около 6000 лв.

                        Първоначално публикуван от Людмил Кюковски Преглед на мнение
                        Защо се спря точно на тези джипове ?
                        Трудно ми е да отговоря, но ще си опитам. Липсата на опит в избора на джипки, ме кара да се доверявам на приятелски съвети, дискусии и др. Карал съм няколко, но по асфалт. В началото исках нещо, с което да мога да си върша работата, която с колата немога. Реших да не отделям много пари с оглед на това, че ще го карам само когато немога да карам колата. Обаче неможе да е някоя барака, в която само да наливам пари и време за ремонти. Понеже ми е невъзможно да изчета всичко изписано за всички марки и модели в интернет си харесах на външен вид 2-3 марки и се допитах до мнението на познати и тук във форума. Най-много си бях харесал Сузуки Гранд Витара, намерих да се продава и такова във Варна, можеби читаво. И се почна с коментарите от сорта, мани ги тез джипове, те са майтап истинските са .... Patrol, TLC, Pajero и още няколко. Тези коментари ме наведоха на мисълта, така и така ще давам едни пари, дай поне да ги дам за нещо качествено. Искам да е дизел, че не ми се занимава с газовиразстройства, искам и да не е дълга база по възможност. Като се порових из обявите, тези ми допаднаха от Варна са и ще мога да ги видя в някой сервиз. Почивните дни ще ходя на оглед и ще преценя, но мисля че това е за сега, защото колкото повече го омувам по-голяма каша ми става в главата , но винаги съм гатов да прочета съвети и коментари.
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • #42
                          От: Избор на джип за около 6000 лв.

                          Първоначално публикуван от itsme Преглед на мнение
                          Чудя се между Suzuki Grand vitara 2.0HDI - 2002г. - дълга база и Honda Cr-v 2.0 16V 1998 - дълга база без газово у-во!
                          Първоначално публикуван от itsme Преглед на мнение
                          Последно ще гледам за Nissan Patrol 2.8 GR къса база, ... Mitsubishi Pajero 2,5TDi superselec. Това е окончателно, ако не излезе някоя супер оферта.
                          Първоначално публикуван от kuzdov Преглед на мнение
                          Основен проблем ти е, че не знаеш какво искаш .
                          +1!
                          Нали щеше да е само за риболов, и разхода имаше значение!? Прочети още малко, и намери начин да покараш всеки един от избраните, действаш много емоционално. Успех!
                          "Make love, not war!"

                          Коментар


                          • #43
                            От: Избор на джип за около 6000 лв.

                            Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
                            +1!
                            Нали щеше да е само за риболов, и разхода имаше значение!? Прочети още малко, и намери начин да покараш всеки един от избраните, действаш много емоционално. Успех!
                            +1
                            Слушаш ли хорското мнение и градските легенди, скоро няма да си вземеш джип...
                            Качваш се и пробваш, което на теб ти хареса, това взимаш, кой каквото иска да ти казва после
                            Като взимаш жена, гледаш на теб да ти харесва нали ??? Не на Аврам Бакалина...
                            За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                            Honda Dominator 650
                            088ЧЧ93979-->Борис
                            0878956Ч38-->Борис

                            Коментар


                            • #44
                              От: Избор на джип за около 6000 лв.

                              Определено с четенето приключих. Сега ще покарам някой друг модел и ще му мисля тогава.
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • #45
                                От: Избор на джип за около 6000 лв.

                                Истински джип, качество и 6000 лв. трудно ще ги събереш в едно изречение . И ако наистина искаш да направиш сериозен риболовен излет за няколко дни, не се сещам как ще се вместиш в късата база, освен ако не ходиш сам или всеки със собствен превоз. Пак си помисли дали все пак не е по-добре да имаш пространство, щото там може и много и малко. А и можеш да не взимаш палатка, ако си сам или двама (и не сте по 2 метра високи) и да си спите в джипа като сгънете задната седалка. Сто пъти по-комфортно е, вЕрвай ми ...
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X