Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ford Explorer или Range Rover

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ford Explorer или Range Rover

    Ето цитат на един приятел(някои ще го познаят)
    Веднъж влюбен в американски автомобил, след време с ужас осъзнаваш, че за теб всичко прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично или не се побира в гаража...
    Е, повечето американски коли отговарят на цитата. Относно това, кои са по-здрави моето мнение е следното: тези, които се поддържат правилно и навреме. Не съм притежавал богат автопарк, но от всички мои автомобили съм бил доволен. Всеки автомобил си има и се използва по предназначение, което смятам, че е редно, пък и нали затова са различни.

    Относно Експлорера - шаси на камион с купе и возия на голяма кола. Учудващо здрав и сравнително евтина поддръжка. Разхода на гориво - по-малък или равен на автомобили от същия клас. Капризен е към двигателното масло, иска си да е по спецификацията на Форд.

    П.П. Колега, ей така за спорта ако се навиеш, обади ми се и ела да покараш Експлорер. За периода 7-17 май ще съм в София, през останалото време съм на линия.
    Приятели не се печелят - губят се завинаги.
    УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
    Времето е ценно, само ако не бързаш.
    0889623098

    Коментар


    • #77
      От: Ford Explorer или Range Rover

      Знам на кой е цитата Вчера цял ден бях при него предимно в реката Е да скоростите на Експлоръра се купуват за 1000лв и то преди години, сега сигурно и по-евтино ще се намерят. На здравата Шкода, стабилна немска кола, 1вия път се прецакаха лагери и синхрони на около 80 000км, айде 2500 на Еура тек, после нали е здрава пак се счупи на около 120 000 пак толкова оставихме, не били срещали такъв проблем, е да ама имам познат в сервиза и каза че повечето чупели, като се сетих за приятел с гоФъл и той прави скорости, после съединителя беше за смяна айде 2000лв, та от 2007ма до 2011 по трансмисията 7 000лв са дадени, от тая година до сега за Експлоръра 1000лв при положение че едното е ново от магазина, другото е старо.Колега faster чакам те на 2ри юни в Драгоман

      Коментар


      • #78
        От: Ford Explorer или Range Rover

        Мерси за Поканите момчета,сега остава да натаманя и времето,че нещо ми липсва напоследък за развлекателни екстрийм занимания!Феновете на Американските "дараци са с +1 -моят син,като види Американска машина от трактор, до камион изпада във възторг и веднага почва да ги рисува и само ме терори да му обяснявам това ,онова!Поздрави и със ЗДРАВЕ!/надявам се до сбор на група/
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #79
          От: Ford Explorer или Range Rover

          Първоначално публикуван от Rady1st Преглед на мнение
          Знам на кой е цитата Вчера цял ден бях при него предимно в реката........
          Е що цел ден у ряката - не можеш да излезеш ли? Чукни следващият път да те издРъпаме
          Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

          Коментар


          • #80
            От: Ford Explorer или Range Rover

            Е защото пробвахме и моя и един Форумски Черок, който за 1ви път беше на офроуд. Там има с какво да ме вадят ако закъсам, в реката за сега не съм потъвал, ама в една преспичка 3 джипа едвам ме извадиха има клипче в подфорума.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X