Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Great Wall - плюсове и минуси

    Здравейте колеги!Напоследък из града започвам да мяркам коли от новата за БГ марка,чието производство очаквме да започне скоро и у нас!Предлагам в тази тема,хората имащи наблюдения над марката,качествата и и т.н да споделят-за джиповете имам предваид!
    TLC 120 Prado
    Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

  • #2
    От: Great Wall - За и против....

    Нямам собствен опит, каквото знам от руски приятели:
    Не се приближава и до корейските таралясници. Никой от моделите джипове не става за нищо. Пикапите - и те там.
    Каквото знам от тук:
    Изобщо не ги интересува за какво става дума - разчитат единствено на държавни поръчки. Не се интересуват от мнението на този форум, не се интересуват от потребителите.
    Едни хора въртят едни пари. Трябва ли ти да им подариш от своите изгладувани?
    Майната им. Сигурно ще е нещо като самосвалите Роман, или бетоновозите Йелч. Или Ровърите Намко)
    Бегай от тия мошенници, не ти трябва. На Горубляне е същото, че може после и да го намериш, и да го нариташ.

    Коментар


    • #3
      От: Great Wall - За и против....

      Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
      Здравейте колеги!Напоследък из града започвам да мяркам коли от новата за БГ марка,чието производство очаквме да започне скоро и у нас!Предлагам в тази тема,хората имащи наблюдения над марката,качествата и и т.н да споделят-за джиповете имам предваид!
      А ти за какво ще го ползваш?
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • #4
        От: Great Wall - За и против....

        За каквото и водомера, ако правилно съм разбрал едновременно въпроса и подписа ти.

        Коментар


        • #5
          От: Great Wall - За и против....

          Аз конкретно не съм се насочил да купувам,но с мои познати си говорихме дали не е добър вариант за бюджетен автомобил.А съм сигурен че доста хора се замислят за това!За 30 к лв нов ватомобил,и то голям,си е доста привлекателна оферта,и съм сигурен че доста хора си задават тои въпрос!Само дето нищо не знам за качество,двигатели,поведение на пътя и т.н.....!А ми се струва,че списания като Аутобилд и други такива не биха се занимавали да правят тестове на китайско-български автомобил!Затова по добре ние тук да си споделим кой какво знае и е преживял с тази коли!Това с дърйавните поръчки не звучи никак зле,ама не В и К и енергото,ами парламентаристите да яхат по един Grat Wall и да се мятат по пътищата на родината!
          TLC 120 Prado
          Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

          Коментар


          • #6
            От: Great Wall - За и против....

            Май пишеш с много удивителни.
            За оная кантора, в тоя форум, рекламата е платена. Можеш да се обърнеш към кой да е администратор на ЛС.

            Коментар


            • #7
              От: Great Wall - За и против....

              Аз не виждам някъде в думите ми да става дума за реклама!А и съм толкова далеч професионално и физически от това,че просто няма на къде......
              TLC 120 Prado
              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

              Коментар


              • #8
                От: Great Wall - За и против....

                Трудно е да се каже към момента. Трябва да се види какво от стандаритите за качество ще покрие завода. Пък и километри по нашите пътища си трябва. За сега може би на руснаците мнението е най-меродавно, но те все пак карат коли произведени в други заводи и ги карат в друга среда. А и мнението на клиентите обикновено е субективно и зависи от тяхните очаквания.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • #9
                  От: Great Wall - За и против....

                  Здравейте колеги ,
                  това което съм чул от познати е че разхода на гориво е доста висок ,независимо от моделите .За това има опция за всички модели да си пръчаш колата с LPG инсталация.А това което съм чел по руските сайтове е че са прилично здрави и устоичиви . Все пак гледайте цена / качество .За тези пари няма как да се получи перфектния , здравия , икономичния ,и ............. ,джип за без пари. Такова жувотно НЕМА .
                  Не всичко,което е с две БУЗИ ,е лице !
                  ТЕЛ. нула88седем7шест4дведве8

                  Коментар


                  • #10
                    От: Great Wall - За и против....

                    Имам познат от завода. Подпитах го дали може да се вземе кола за "тест каране". Отначало каза, че няма проблеми. После май се досети за какъв тест всъщност говоря... и каза, че няма да стане - давали само на фирми при сериозен интерес за голяма поръчка... И така.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Great Wall - За и против....

                      За пикапа STEED (почти = руското стыд ) по- може да се намерят клиенти, но леката кола със странното име Voleex не бих казал, че е изгодна - 16-17-18 хиляди лева излизат оферти за компактни автомобили и на доказани марки... Да не говорим, че употребяваните на 1 година сигурно ще се предлагат под 10 000лв...
                      На Аерогара София гледам търкалят няколко пикапа и SUV-чета... С предишната муцуна в 2 цвята пикапа е уникално грозен, сега с новата маска, която е качена на сайта бива... Ховър-а изглежда най-добре, но цената е към 30-32 хиляди...

                      Мисля, че в БГ много трудно ще продават повече от 1000бр за година общо от всички модели в близките 1-2 години... Освен, че пазарът ни е малък, хората са много мнителни и предубедени... С Made in Ловеч трудно ще ги спечелиш...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        От: Great Wall - За и против....

                        Аз от години внасям тясно специализирана финна техника от Китай и всичко е с качествата на швейцарски часовник. И затова смятам, че ако колите бяха произведени изцяло в Китай, сигурно щяха да са качествени... Но имам големи опасения за качеството на българската сглобка - от личен опит с български продукти...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Great Wall - За и против....

                          Първоначално публикуван от nitro Преглед на мнение
                          Аз от години внасям тясно специализирана финна техника от Китай и всичко е с качествата на швейцарски часовник. И затова смятам, че ако колите бяха произведени изцяло в Китай, сигурно щяха да са качествени... Но имам големи опасения за качеството на българската сглобка - от личен опит с български продукти...
                          дали? на мен пък ми се налага доста често да бъзикам каква ли не китайска електроника и мога твърдо да кажа следното: каквото е правено от машина - поносимо до много добре. Където е пипнала китайска ръчица - от силно подозрително до пълен ужас.
                          О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                          Коментар


                          • #14
                            От: Great Wall - За и против....

                            Преди 30 г така гледаха и на японските !Преди 15г за кореиските сега са наред китайските.А за Китайските стоки разликата е дали е BACK YARD или Front Yard
                            Когато другаде затварят фабрики а в България отварят АЗ съм ЗА!!!
                            А за държавните поръчки това не ставаше ли по комунизъма.Много ми е чудно как ще ме накарат да си купя на зор кола!
                            Grand Vitra ddis 2008
                            SEAT Althea XL tsi 2010
                            Mitsubishi Canter

                            Коментар


                            • #15
                              От: Great Wall - За и против....

                              Според мен определено форумът стана обект на рекламна атака. Появиха се три теми, колко евтини били Made in Ловеч колите
                              Да, бе, и един мармот... Като сте такива баровци - купувайте си "джип без пари" за 32 000 лева. Пита се защо в РОссия-та същите са по 20 000 $ (~ "670 000 уе") и..., ама защо ли изобщо питам...
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X