Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Great Wall - плюсове и минуси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Great Wall - плюсове и минуси

    Здравейте!Да докладвам ,тази сутрин звъннах на сервиза в Русе и се оказа ,че имат всико за спирачната система.Веднага се изстрелях и сега съм олекнал с 560 лева,но затова пък имам предни и задни накладки,горивни филтри,предни дискове и маншон за скоростната кутия!Утре или най късно в четвъртък ще са сменени.Лек ден на всички!

    Коментар


    • От: Great Wall - плюсове и минуси

      П.П.
      Остана само да намеря джанти 16 цола за да направя втори комплект!

      Коментар


      • От: Great Wall - плюсове и минуси

        Първоначално публикуван от Дончо Ив. Преглед на мнение
        Здравейте!Да докладвам ,тази сутрин звъннах на сервиза в Русе и се оказа ,че имат всико за спирачната система.Веднага се изстрелях и сега съм олекнал с 560 лева,но затова пък имам предни и задни накладки,горивни филтри,предни дискове и маншон за скоростната кутия!Утре или най късно в четвъртък ще са сменени.Лек ден на всички!
        Бентли ли поддържаш?
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Great Wall - плюсове и минуси

          Мдааа аз последният път на кайен дизел 2016 за 900лв смених масла,филтри и спирачна течност в представителството.Дувара скъп верно.
          Няма страшно в умирачката...
          Страшното е да си жив!...

          Коментар


          • От: Great Wall - плюсове и минуси

            Бих бил благодарен ако ми посочиш откъде да взема тези части по тънко!?

            Коментар


            • От: Great Wall - плюсове и минуси

              Аз мога да те посъветвам, ако разбираш руски език да разгледаш руския форум на грейт уол - почти всички части по окачване и двигател са съвместими с други марки. Знаейки какво точно търсиш ще си спестиш лукса да купуваш от представителството на марката у нас
              Поздрави

              Коментар


              • Наистина цените в Русе не са най приемливите(особенно за горивния филтър-100лв),Но за сметка на това маслото ми е подарък и за труд не плащам!Гледах тук за едни смени на масла с цени от рода на 900лева!!

                Ще ти бъда благодарен колега!Дай малко линкове да разгледам.

                Да обобщя какво научих,пък вие ме поправяйте или допълвайте.
                1.Накладки стават от Опел Фронтера.
                2Дискове предни стават от Фронтера ама се губи АБС-а
                3.Задни накладки -само оргинални
                Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-04-19, 22:51.

                Коментар


                • От: Great Wall - плюсове и минуси

                  1. Накладки предни Isuzu D-MAX - JAPANPARTS парт номер: PA-006AF ; LPR парт номер: 05P1568 ; TRUSTING парт номер: 905.0 ; METELLI парт номер: 22-0888-0 ; Ferodo парт номер: FDB4625
                  2. Дискове предни стават от Frontera B ,Isuzu Campo , Monterey, но не съвпадат монтажните отвори за гривната на АБС. За сверка най-добре със стария диск в магазина. Това е фабричния номер по който може да се намерят аналози: 3103102K00 . Но задължително сверка отворите за монтаж на гривната!
                  3.Задни накладки LPR парт номер: 08910 ; JAPANPARTS парт номер: GF-900AF ; ASHIKA парт номер:55-09-900 ;NIPPARTS парт номер: N3509011. Някой може да се наложи да се пилят малко за да влезнат.

                  Коментар


                  • От: Great Wall - плюсове и минуси

                    Добро утро.Намерих джанти от Фронтера но те се намират в Пловдив.Някой четящ форума да има желание да отиде да ги види?Става въпрос за човек живеещ в Пловдив и съгласен да им хвърли едно око преди да поискам да ми ги пратят с колет?Да види дали са читави.Просто до края на седмицата не мога да мръдна от Търново

                    Коментар


                    • От: Great Wall - плюсове и минуси

                      Ако са 15ки е много вероятно спирачния апарат да опира - аз взех 15ки с ет +12 от мицубиши и са о.к, фронтеровите ми опираха. С 16ки мисля че няма да има проблем.
                      Руския форум го потърси в гугъл, че не знам доколко е ок да го поствам тук.
                      Поздрави

                      Коментар


                      • Благодаря колега!

                        Днес бях в КАТ за нова регистрация.НЯМА МИ НОМЕРА НА РАМАТА!!!!Нямам думи!В момента съм със старата регистрация и в четвъртък ще ме гледа някаква комисия.Убиха ме направо!Някой ако се сеща за друго място освен зад задна дясна гума да казва.

                        Може ли номера на рамата да е на друго място освен зад задна дясна гума?
                        Последно редактирано от Чавдар (V93); 27-04-19, 22:51.

                        Коментар


                        • От: Great Wall - плюсове и минуси

                          Като я купува,къде гледа най-напред?
                          Така и не се научихте!Дали има ръжди,а има ли номер на рама и двигател?
                          Ама сега какво да правя?
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Great Wall - плюсове и минуси

                            Както ти казах днес по телефона, отзад е при дясната гума, на рамата около амортисьора на рамата. Ако не се чете го почистете нежно, набит е като с игла и се вижда много трудно.

                            Коментар


                            • Благодаря за съчуствието!Сменил съм над 40 автомобила в живота си и досега такова не ми се е случвало!Може би си прав-време е да се науча!Иначе нещо конструктивно имаш ли да кажеш?

                              Утре ще гледам там внимателно!
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 24-04-19, 06:29.

                              Коментар


                              • От: Great Wall - плюсове и минуси

                                Моя е набит на шасито отзад откъм шофьорската страна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X