Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

    Все някъде трябва да се видим , тези ходове няма да ги правим цял живот я.
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

      Коко, това какво е?Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0012[1].jpg
Прегледи:1
Размер:100.3 КБ
ID:5278313

      Коментар


      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

        Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
        Коко, това какво е?[ATTACH=CONFIG]331804[/ATTACH]
        Като гледам стрелката , болт с шайба и гайка които държат панхарда захванат към планките , заварени към шасито. Дано правилно съм разбрал въпроса.
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Като гледам стрелката , болт с шайба и гайка които държат панхарда захванат към планките , заварени към шасито...
          Размени захващането. В смисъл, следвай захващането на кормилна щанга мост-рама. Освен това, следвай дължината и наклона на кормилната щанга.
          Поздрави!

          Коментар


          • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

            Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
            Размени захващането. В смисъл, следвай захващането на кормилна щанга мост-рама. Освен това, следвай дължината и наклона на кормилната щанга.
            Поздрави!
            Благодаря за съвета, ще огледам много внимателно дали има техническа възможност да обърна захвата и ще пиша. Какво точно се получава в моя случай , би ли обяснил? По принцип ми се струва логично да стане така както предлагаш. Поздрави.
            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

            Коментар


            • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

              Получава се това, че като се движи моста вертикално и колелата се опитват да зават., защото щангите дърпат в противоположни посоки.
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                Получава се това, че като се движи моста вертикално и колелата се опитват да зават., защото щангите дърпат в противоположни посоки.
                Мдааа, логиката е желязна . Геометрически схемата при мен изглежда грешна, моста се опитва да описва окръжност и практически избутва кормилната щанга . Може би липсата на ходове ме е заблудила че всичко е под контрол. Дообре, приемам забележката / на бялото не мога да кажа черно /.
                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                Коментар


                • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111013.jpg
Прегледи:1
Размер:134.8 КБ
ID:5282454Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111019.jpg
Прегледи:1
Размер:125.1 КБ
ID:5282453Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111017.jpg
Прегледи:1
Размер:128.2 КБ
ID:5282452Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111021.jpg
Прегледи:1
Размер:94.9 КБ
ID:5282451Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111014.jpg
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5282450Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111020.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5282449Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111016.jpg
Прегледи:1
Размер:122.6 КБ
ID:5282448Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111015.jpg
Прегледи:1
Размер:123.4 КБ
ID:5282447Здравейте, има лек напредък който искам да споделя с вас.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:020620111018.jpg
Прегледи:1
Размер:120.0 КБ
ID:5282446 Снимките са от телефона , така че качеството е обяснимо лошо. Опитах се да направя койлоувър , не за да открия топлата вода , а защото няма място къде да набутам всичките железа по предния мост. Най-голям зор видях с панхарда , но мисля че се получи добре въпреки всички трудности с които се сблъсках. Всички елементи са само на прихвати до момента в който не се убедя че всичко ще артикулира без засечки. Пружините и амортисьорите съм ги използвал при други схеми и се надявам да работят добре заедно. Хода е 21см. мисля напълно достатъчен за сега. Има опция за добавяне на допълнителен амортисьор в пружина от някакъв стандартен автомобил на който не му знам марката. Нооо първо пробите , после рязане.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                    Даи някое клипче .
                    ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                    Коментар


                    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                      Колега, моля пиши - от какво са дисковете на спирачките, какви автомати си сложил, имаш ли чертеж на планките за захващане на автоматите. Виждам на някои снимки, че си сложил разширителни фланци за джантите - иамш ли чертеж и какви болтове си сложил за закрапване на джантите. Аз съм със УАЗ-469 и влязох във същия филм. Разглобих го до рама и купе. Пясъкоструене, грундиране ... Подготвил съм двигател Мерцедес 300Д, искам да сложа хидравлика, дискови спирачки и амортисьори, честно казано вече нямам кураж да сменям и ресьорите с прижини, макар че някои приятели ме съветват да го направя.

                      Коментар


                      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                        При мен нещата са пълни измишльотини , не те съветвам да влизаш в моя филм с пружините , освен ако имаш трима-четирима верни монтьори дето да ти уйдисват на акъла.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7683.jpg
Прегледи:1
Размер:61.2 КБ
ID:5291327Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7667.jpg
Прегледи:1
Размер:157.0 КБ
ID:5291326Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7665.jpg
Прегледи:1
Размер:131.1 КБ
ID:5291325Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7669.jpg
Прегледи:1
Размер:176.5 КБ
ID:5291324Здравейте колеги,искам да ви направя съпричастни с подготовНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7671.jpg
Прегледи:1
Размер:173.5 КБ
ID:5291323ката за "Дакар",която направих в "Странджа Сакар". Най-после дойде момента на истината след три месеца на проби и грешки. пружинното окачване отпред Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7672.jpg
Прегледи:1
Размер:169.8 КБ
ID:5291322работи учудващо добре въпреки пълния непрофесионализъм използван при направата. "Койлоувърите" изработени от пружини на МБ124 в съчетание с амортисьоНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7664.jpg
Прегледи:1
Размер:90.3 КБ
ID:5291321ри от никому неизвестен руски производител издържаха на почти едночасов рали рейд из дебрите на Странджа планина без да покажат умора.Може би имат и Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7675.jpg
Прегледи:1
Размер:156.6 КБ
ID:5291320военно предназначение. Естествено появиха се и проблемчета които ще бъдат отстранени в най-скоро време . Ще пробвам утре да пусна и видеото.Поздрави.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7692.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5291319
                          Прикачени файлове
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                            На снимките изглежда страхотно!
                            Чакаме видеото.

                            Какви проблеми са се появили?
                            0осем9осем7шест0осем7едно
                            Миро

                            Коментар


                            • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                              Да чакаме видеото,иглежда ще е интересно както винаги!
                              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                              Коментар


                              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                                http://youtu.be/DFitDCdAHZk
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X