Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

    На Волгови скорости става,а също и на Мб кутии от 114,123-ка стават ,Волгови дискове.

    Коментар


    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

      Да , за съжаление наистина не стават.Вчера сутринта 3 часа висях по магазините за авточасти със стария диск в ръка , но наистина се оказа че стават само за волговите скорости. В един магазин купих УАЗков диск ама Полски с едно светло жълто феродо , после ми дадоха адрес в интернет на една фирма в Пловдив , която кове всякакво феродо /стандартно и нестандартно/ на съединители и спирачки.Фирмата се казва " ИВ-ДИ " от там ми отговориха че Полското феродо било мн.добро, и аз спрях с търсенето засега . В събота имам обещанието че ще пристигне спортния притискател , и започвам да събирам.Благодаря на всички за подкрепата.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

        ще очакваме сними от монтажа , успех
        ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

        Коментар


        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0021.jpg
Прегледи:1
Размер:193.1 КБ
ID:5218409Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0002.jpg
Прегледи:1
Размер:194.5 КБ
ID:5218408Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0023.jpg
Прегледи:1
Размер:169.4 КБ
ID:5218407Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0014.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5218406Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0012.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5218405Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0011.jpg
Прегледи:1
Размер:153.7 КБ
ID:5218404Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0005.jpg
Прегледи:1
Размер:186.3 КБ
ID:5218403Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0003.jpg
Прегледи:1
Размер:201.8 КБ
ID:5218402Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0028.jpg
Прегледи:1
Размер:101.5 КБ
ID:5218401Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0027.jpg
Прегледи:1
Размер:165.1 КБ
ID:5218400Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0020.jpg
Прегледи:1
Размер:133.4 КБ
ID:5218399Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0030.jpg
Прегледи:1
Размер:139.0 КБ
ID:5218398Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0017.jpg
Прегледи:1
Размер:175.1 КБ
ID:5218397Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0024.jpg
Прегледи:1
Размер:184.6 КБ
ID:5218396Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0004.jpg
Прегледи:1
Размер:193.7 КБ
ID:5218395Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0016.jpg
Прегледи:1
Размер:149.8 КБ
ID:5218394Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0026.jpg
Прегледи:1
Размер:196.0 КБ
ID:5218393Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0029.jpg
Прегледи:1
Размер:150.2 КБ
ID:5218392Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0013.jpg
Прегледи:1
Размер:149.3 КБ
ID:5218391Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0006.jpg
Прегледи:1
Размер:161.0 КБ
ID:5218390Ето обещаните снимки, днес в София в 9 часа в офиса на UPS / куриерската фирма/сички пристигнНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0025.jpg
Прегледи:1
Размер:191.4 КБ
ID:5218389а пратката със спортния притискател. Естествено наша кола го чакаше , и тръгна обратно с мръсна газ за Бургас. В 14.00 започна сглобяването , и порадиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0010.jpg
Прегледи:1
Размер:170.0 КБ
ID:5218388 големия интерес на кибиците се наложи да направим монтажа и обвръзката на всички възли и агрегати . В 18.00 часа мотора заработи . Утре продължаваме.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMGA0022.jpg
Прегледи:1
Размер:200.1 КБ
ID:5218387
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • Re: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

            Колега това че си оставил руската скоростна ти е доста голяма грешка която и за напред ще дава ядове. Требвало е да оставиш оригиналната текесесаркова раздатка и към нея може да си слагаш всякакви скорости. Нем ще си се включват като хората хем съединителите щеха да си си и те като хората.
            Последно редактирано от Tsvetan; 16-10-10, 20:58.
            Луд умора нема,само се поти!!!

            Коментар


            • От: Re: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

              Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
              Колега това че си оставил руската скоростна ти е доста голяма грешка която и за напред ще дава ядове. Требвало е да оставиш оригиналната текесесаркова раздатка и към нея може да си слагаш всякакви скорости. Нем ще си се включват като хората хем съедини9телите щеха да си си и те като хората.
              Колега , тази скоростна кутия /УАЗовата/ беше даденост , така купих ГАЗката / тогава толкова ми разбираше главата, не че сега ми разбира повече/. Другата подробност е, че Скорпио Косуърт в 99 % от случаите е автоматик , така че ако бях заложил на автоматичната ск. кутия щеше да стане голям майтап /въобще не харесвам автоматици/ , и за капак оригиналната кутия е толкова дълга че раздатката / ако имаше такава / трябваше да дойде над задния мост . Иначе , си изключително прав за руската кутия обаче засега това е положението /колкото и да не ми харесва/.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                А синхронизирана ли е поне?
                Случайни хора УАЗ не карат

                Коментар


                • Re: От: Re: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                  Голяма е защото е автоматик. Ако е ръчка щеше да е наполовина. Е дано и тази не ти дава ядове. Просто аз ако правя нещо подобно няма да я сложа руската. Не,че не ме кефи,но има много по здрави и включващи като хората кутии
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • От: Re: От: Re: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                    Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
                    Голяма е защото е автоматик. Ако е ръчка щеше да е наполовина. Е дано и тази не ти дава ядове. Просто аз ако правя нещо подобно няма да я сложа руската. Не,че не ме кефи,но има много по здрави и включващи като хората кутии
                    Имам и ръчна кутия , едно към едно е с другата на размер . Ще ги снимам при първа възможност.
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                      А синхронизирана ли е поне?
                      Не е синхронизирана , за да не забравя да карам с двойно амбрииране и междинна газ. Това е част от удоволствието.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                        Ето още малко клипове: http://www.vbox7.com/play:8a4d45d2 http://www.vbox7.com/play:5f97be08 http://www.vbox7.com/play:89281df6 http://www.vbox7.com/play:557d1573 http://www.vbox7.com/play:773492b2
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                          Съжалявам за лошото качество на клиповете , в момента нямам разумно обяснение на проблема.
                          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                          Коментар


                          • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                            Maй най накрая си намерил мотор който да му пасва на този хубавец
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                              Поздрави колега! ГАЗката е уникална!
                              НОNDA-900RR - RENAULT MEGANE SCENIC 1.9DTI - OPEL CORSA 1.3 mi

                              Коментар


                              • От: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                                Кое точно му се счупи на феродовият диск,ако може снимка ? "Керамичен" не те ли устройва ? Взима се диск от Форд Транзит -240 мм. ДИЗЕЛ !!! но само наBorg & Beck Просто подходът на тази фирма original equipment manufacturer в областта на съединителите е, конкретно за Транзит Дизел - повишена здравина на конструкцията съобразно по "тежкият" дизелов момент.Това за разлика от другите original equipment manufacturers в областа на съединителите, Valeo, Luk и Sachs които пък поставят допълнителна касета вътре в диска.
                                Както и да е,мога да ти пратя снимка какъв диск да търсиш,с колко пружини и прочие.На лазер се изрязва контур, който се занитва за диска,а за него се занитват плочките.Самата касета на феродовият диск се разнитва,вади се сърцето и се присаждат шлиците на газковият диск.Може и други дискове да се ползват за донор,но това за Транзита ми влетя най първо.За илюстрация ти показвам два диска,десният е изглеждал като левият
                                http://i.dir.bg/cards2/cards/111532.jpg
                                И още една илюстрация защо ми се налага да съм в час,една от партидите които потребявам,това е Luk
                                http://i.dir.bg/cards2/cards/111533.JPG

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X