Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

    Маркучите ми ги правиха в Бургас на " правилното място " което предполага че не е в тях проблема.Щангата ще гледам да я снимам и утре да я кача тук. Няколко колеги писаха че проблема с връщането на волана се дължи на липсата на обратна връзка.Къде е тази обратна връзка , как изглежда , защо да не можем да я монтираме ? Изобщо ако някой е наясно къде е " ключа за бараката " нека да пише. При положение че някои от вас имат монтирани хидравлики от БМВ, моля споделете има ли го този проблем ?
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

    Коментар


    • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

      Поздравления за проекта. Много добре изглежда! Ще се радвам ако можем да го видим наживо на Зверино.
      Аз съм с хидравлика от БМВ (на УАЗ 469) и нямам проблема със сеенето. Освен това воланът се върти много лесно, като на лека кола. Не видях на снимките имате ли монтиран демпфер на кормилната щанга и предвиждате ли да слагате.
      LZ1GYY
      0898 436 956

      Коментар


      • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

        Не съм монтирал още демпфер, но предстои . Можеш ли да споделиш какъв е ефекта от него ?
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

          Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
          Не съм монтирал още демпфер, но предстои . Можеш ли да споделиш какъв е ефекта от него ?
          "Демпфер, управителен регулатор,steering damper или спринт амортисьор е затихващо устройство, предназначено да потиска нежелано безконтролно движение или трептения на кормилния механизъм."

          Най-грубо казано, като се опиташ да излезеш от коловоз или да се качиш на бордюра, отпада рязкото и неконтролирано, чупещо палци въртене на волана до откат.

          Не мога да преценя дали и доколко оказва влияние и би могло да помогне за твоя проблем със сеенето.
          LZ1GYY
          0898 436 956

          Коментар


          • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

            Браво, страхотна е пожелавам ти много безаварийни километри с нея.

            Коментар


            • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

              Страхотна сглобка е. Готин жълтурко.

              Коментар


              • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                Провери си добре шенкелите. Аз веднъж се престарах с стегнатостта и ефекта беше тежък волан "сеене" и волана не се връщаше от завой. Аз съм без хидравлика. Поздрави.

                Коментар


                • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                  Проблема с хидравликата и " сеенето " мисля че го решихме. Оказа се че всичко отпред е много стегнато , волана се въртеше трудно дори когато цялата предница беше вдигната на крик. Подложихме пластини , и волана започна да се върти като на някакъв " западен таралясник " Вчера монтирахме още една екстра- вентилатор от OPEL на радиатора, на него се радвам най много защото като си спомня оригиналната перка как се заби в чисто новия радиатор направо ме втриса. П.П. Благодаря на всички колеги за помоща която ми оказахте за решаване на проблема с предницата.
                  Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                  Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                  Коментар


                  • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                    Здравейте колеги.Представям ви малко снимки от последните преработки.Оранжевия козлик беше обурудван с ресьори от Toyota Hilux,хидравлика от BMW5 и промяна на ушите на предните амове.Все пак ГАЗ69 трябва да е първо проходим,а после всичко останало.
                    Прикачени файлове
                    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                    Коментар


                    • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                      Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                      Здравейте колеги.Представям ви малко снимки от последните преработки.Оранжевия козлик беше обурудван с ресьори от Toyota Hilux,хидравлика от BMW5 и промяна на ушите на предните амове.Все пак ГАЗ69 трябва да е първо проходим,а после всичко останало.
                      Браво!Сега очаквам и видео,да го видим в действие.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                        Браво колега! ГАЗката е станала още по хубава!
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                          Направо е супер.
                          Много безаварийни километри

                          Коментар


                          • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                            Явно срещата в Зверино допълнително ви е засилила мерака! Как ли ще изглежда джипката на следващата среща? ...
                            0886 854 174

                            Коментар


                            • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                              Определено,срещата в Зверино ми даде нови насоки за преобразяването.Закупил съм два броя БТР-ски блокажа и имам нужда от съвети и мнения за правилния им монтаж.Видях във форума колеги,които се справят успешно с тази операция,така че ако някой може да помогне ще съм изключително благодарен.
                              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                              Коментар


                              • До: Още едно пълно преобразяване на ГАЗ 69

                                Обърни се към dragomir_68, с червеният Газ 69 от Бяла Слатина, той може да ти ги монтира , а и има много опит с тези касети.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X