Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пловдивският Газ 69 - Подготовка за трофи

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Пловдивският Газ 69

    Предизвикателството е прието Около нова година ще имаме резултати

    Поздрави
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • #77
      От: Пловдивският Газ 69

      Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
      Малко виртуален тунинг.

      [ATTACH=CONFIG]386296[/ATTACH]
      Здравей,колега! Много добре изглежда Газката! Малко само ме притеснява това,че май няма да можеш да отваряш шофьорската врата с такива гуми (ако са така , както на виртуалния тунинг). Мой приятел има Газ69 и е решил тоси въпрос добре според мен. Има снимка в темата "собственици на Газ 69" - девета страница - Краси Вълчев. Ако ти хареса,питай го за подробности. (рядко влиза във форума обаче!)
      Б. Бонев
      0осем88две6шест71три

      Коментар


      • #78
        От: Пловдивският Газ 69

        Хубав Текезарец .. Най-големите бойни машини !
        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
        0878 23 58 34- Радо

        Коментар


        • #79
          От: Пловдивският Газ 69

          Дойде време и за парното, помъчих се да го сваля, но нещо не стават нещата. Искам да сваля кожуха ако мога така да го нарека, който е върху питата на парното. Развил съм това което е в червено на снимката но кожуха не помръдва, та въпроса ми е дали иска да се напъне (може би е залепнал за горната част на въздуховода) или се крепи още на някое място? Ако някой го свалял нека да сподели как става

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Untitled.png
Прегледи:1
Размер:227.2 КБ
ID:5329650
          Газ 69 2.4i
          Густо майна, пътят свърши !!!
          GSM: О895 7О6О59

          Коментар


          • #80
            От: Пловдивският Газ 69

            На ГАЗката не съм свалял парното, но на УАЗката има още една гайка като тази и е от лявата страна.
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #81
              От: Пловдивският Газ 69

              Да има още една наистина, но просто я няма на схемата, иначе го свалих искаше малко да се напъне, че гуменото уплътнение беше залепнало.
              Газ 69 2.4i
              Густо майна, пътят свърши !!!
              GSM: О895 7О6О59

              Коментар


              • #82
                От: Пловдивският Газ 69

                4 те. шпилки отвиваш , от горе има гума може да е залепнала др. няма .
                ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                Коментар


                • #83
                  От: Пловдивският Газ 69

                  До като се намотах да напиша , важно че си се справил .
                  ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                  Коментар


                  • #84
                    От: Пловдивският Газ 69

                    Весела Коледа на всички , хайде да задам поредния въпрос към знаещите. Искам да изкарам малко гумите и за целта искам да сложа фланци, ама от какво Витаровите стават ли ?
                    Газ 69 2.4i
                    Густо майна, пътят свърши !!!
                    GSM: О895 7О6О59

                    Коментар


                    • #85
                      От: Пловдивският Газ 69

                      Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
                      Весела Коледа на всички , хайде да задам поредния въпрос към знаещите. Искам да изкарам малко гумите и за целта искам да сложа фланци, ама от какво Витаровите стават ли ?
                      Да стават фланци от Витара, но по добре си купи Витарови джанти с - ЕТ.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • #86
                        От: Пловдивският Газ 69

                        Имам и фланци , и джанти с минусово ЕТ и мостове на 500км.пробег- заден с бетеерски блокаж , преден с дискови спирачки , всичко за продаване.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Пловдивският Газ 69

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          Да стават фланци от Витара, но по добре си купи Витарови джанти с - ЕТ.
                          Не стават, защото искат преправяне. Витарата е с по-тънки шпилки и по-малки гайки на главината от Газката.
                          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Пловдивският Газ 69

                            Да разбирам ли, че ако взема витарови фланци ще трябва да сменям шпилките с по-дебели? И смяната им в разпробиване на отворите и нарязване на нова резба ли се изразява или има и още ?
                            Газ 69 2.4i
                            Густо майна, пътят свърши !!!
                            GSM: О895 7О6О59

                            Коментар


                            • #89
                              От: Пловдивският Газ 69

                              Аз съм със по широки уазкови джанти 15 цола и съм решил проблема;стругар--фланец колкото ти трябва и нови болтове.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18122010(003).jpg
Прегледи:4
Размер:128.4 КБ
ID:5331105Натиснете снимката за да я уголемите

Име:18122010(004).jpg
Прегледи:4
Размер:116.6 КБ
ID:5331106

                              Коментар


                              • #90
                                От: Пловдивският Газ 69

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6927.jpg
Прегледи:2
Размер:225.4 КБ
ID:5331107Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6928.jpg
Прегледи:2
Размер:224.2 КБ
ID:5331108Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6929.jpg
Прегледи:2
Размер:112.5 КБ
ID:5331109Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_6930.jpg
Прегледи:2
Размер:146.2 КБ
ID:5331110 Това са фланците монтирани на УАЗковите мостове . Помня че купувах други гайки , но така или иначе в момента са готови за монтаж на УАЗка и ГАЗка без преработки. Поздрави.
                                ПП. По този повод се сетих за един виц. В едно село една мома се омъжила , но в селото имало традиция след първата брачна нощ ако момата се окаже "честна" да бият тъпана. На сутринта местния хубавец Ванко слушал тъпана и си мислил - абе аз на тъпана ли да вярвам или на оная си работа.
                                Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                                Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X