Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как да подготвя Нивата за офроуд

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

    Добър вечер!Колеги имам един въпрос,днес стоях и си мислех,дали може да се сложи уазков карадан на Нива.Мислех го нещо с преходен фланец или ако може някой,който знае Руски да провери в руския сайт за нива

    Коментар


    • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

      Моля уважаемите участници занапред да се въздържат от дискусии в духа на току-що изтритата.

      Първоначално публикуван от Rocco Преглед на мнение
      Добър вечер!Колеги имам един въпрос,днес стоях и си мислех,дали може да се сложи уазков карадан на Нива.Мислех го нещо с преходен фланец или ако може някой,който знае Руски да провери в руския сайт за нива
      С преходни фланци и работилница за балансиране всичко може. Точно от УАЗ май и преходни фланци не трябват, само да се уцели дължината. Въпросът е, защо? На Нива карданите са рядко безгрижен детайл. Износват се, сменят им се каретата и се монтират обратно. Като се подгъне някой от тях, ще се сменя, ако ще не от УАЗ, ами от КАМАЗ да е.

      Коментар


      • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

        Моята така е "подготвена" да минава през клони, шипки и хвойна, но тия железа пречат при преминаване на канавки и дерета.
        Теглича е за връзване на ловни кучета и прасета.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Front.jpg
Прегледи:1
Размер:149.7 КБ
ID:5208342Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000697.jpg
Прегледи:1
Размер:161.2 КБ
ID:5208344Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Back.jpg
Прегледи:1
Размер:163.6 КБ
ID:5208343
        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

        Коментар


        • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

          а нещо по окачването или то си е стандартното.
          Техниката в ръцете на дивака е парче желязо.
          Dacia Duster 4WD

          Коментар


          • От: До: как да подготвя нивата за офроуд

            ТРАПЕР аз сам от ВАРНА и искам да си вземам НИВА помагаи

            Коментар


            • От: До: как да подготвя нивата за офроуд

              Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
              ТРАПЕР аз сам от ВАРНА и искам да си вземам НИВА помагаи
              Какво по точно те интересува??
              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
              Honda Dominator 650
              088ЧЧ93979-->Борис
              0878956Ч38-->Борис

              Коментар


              • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                всичко.

                Коментар


                • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                  Ами като за начало прочети всичко, написано в този раздел, и ако имаш въпроси питай.
                  Александър

                  Коментар


                  • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                    Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
                    всичко.
                    Ем, то най-важните работи са, да има хубава раздатка(да не изключва блокажа и бавните..) и Ск(те не са толкова,ама..Да не изключват и те)Раздатката е 1000 лева нова, мостовете да са що годе здрави и вече по купето, ръждичка тук, раждичка там, да няма..Двигателя да е здрав..Това е в общи линии...Като при всяка кола
                    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                    Honda Dominator 650
                    088ЧЧ93979-->Борис
                    0878956Ч38-->Борис

                    Коментар


                    • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                      Излизате извън темата колеги,спамите я излишно.Чудя ви се,защо отговаряте на такъв тип въпроси.Мисля,че модератор трябва да изчисти ненужните постове,включително и моя,нека да се придържаме към темата.

                      Коментар


                      • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                        колега Rocco явно говориш за мен това че съм попитал незнам къкво лошо има но както и да е. Друго искам да питам ппонеже във офф. (лекият имам в предвид) който при мен преминава предимно вечер, та въпроса ми е следния някой да може да ми каже как да си сложа халогени на покрива на НИВИЧКАТА.??? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО..

                        Коментар


                        • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                          Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
                          колега Rocco явно говориш за мен това че съм попитал незнам къкво лошо има но както и да е. Друго искам да питам ппонеже във офф. (лекият имам в предвид) който при мен преминава предимно вечер, та въпроса ми е следния някой да може да ми каже как да си сложа халогени на покрива на НИВИЧКАТА.??? БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО..
                          Най-простия вариянт за които се сещам-една греда за багажник от най-простите,дето се хващат за водобранната лайсна,дупчиш и монтираш халогените.Кофтито е,че по този начин стават уязвими при горско каране.По правилния вариянт е да си изработиш,нарочна стойка за халогените,така че,те да се монтират под гдедата.
                          И друго важно-електрически да се вържат читаво,че да не се подпалиш...
                          Можеш да си спретнеш и някакъв багажник,и да ги интегрираш в предната му част.
                          Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                          Коментар


                          • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                            Много мислих и аз по този въпрос и за това се чудя още как . Иначе като е готова ще се похваля и аз

                            Коментар


                            • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                              Първоначално публикуван от 3301 Преглед на мнение
                              Много мислих и аз по този въпрос и за това се чудя още как . Иначе като е готова ще се похваля и аз
                              Колега, няма ли да ти е по-удобно доло на бронята??Даже някои и на предния капак ги монтират, мойте са на бронята и си вършат прилична работа.. Горско, си карам само по тях..Осветяват солидно, но не на всякаде.. Затова се прави багажник на тавана и от всичките страни се нареждат
                              За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                              Honda Dominator 650
                              088ЧЧ93979-->Борис
                              0878956Ч38-->Борис

                              Коментар


                              • От: Как да подготвя Нивата за офроуд

                                ами аз и за бронята имам 2 квадратни и мисля горе на тавана 4

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X