Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

    Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
    Здравей, отностно тунинга на моторите няма да коментираме, защото ще са в сток вид.

    Недостатъци:

    Бензин - скъпа турбина, която е най-слабия детайл в двигателя, малко по-висок разход според колега от Смолян, подбивали се леглата на клапаните
    Не знам доколко надеждна е електрониката, чета в чуждите форуми че вместо електронна помпа на дизела, слагат M-TDI или казано на БГ - механична помпа.Проблема е че никой не дава подробен проект, кое как става и в последствие, какъв е ефекта в сравнение с оригиналната.
    За това се сещам на първо четене, помагайте с информация.

    Да допълня само че за да пътувам със 120 км/ч, предавателното число на ск. кутия е такова че трябват около 3300-3500 об/м.Дизела не знам дали ще е икономичен на такива обороти.

    Ванка, не си спомням дали ти казах, но ние имахме във фирмата една Октавия с мотор 1.8Т 20V Turbo 150HP която я карахме до 480 000 км без да има проблеми по мотора включително и турбото. Изцяло карана в БГ от нова, с редовни смени на масло на 15 000км. Продадохме я и до колкото знам продължават да я карат сериозно.
    Пак е въпрос на късмет на какво ще попаднеш но аз мога да кажа само добри думи за тоя мотор
    Турбото дава същия въртящ момент като на 110 HP дизел - 210Nm при диапазон от 1850 до 4000(4500) оборота което като усещане не отстъпва на дизеловия мотор.
    TG

    Коментар


    • #77
      До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

      Днес ми пристигнаха новите джанти от Mercedes 7х16 ЕТ 31 5х112, за съжаление са само четири, ако някой има една за продаване да си каже, че резервната няма на какво да я монтирам.Още търся и пет гуми BF Goodrich AT 225/75/16
      Също така искам да закупя една 6х15 ЕТ 31 5х112, за да допълня и другия комплект.Освен джантите пристигнаха и тампони, шарнири, маншони, лагери за задните главини, все хубави неща за предницата Вчера си спазарих и две огледала от ЛТ, по-здрави от оригиналние пластмасови и доста отварят визията на буса.













      Последно редактирано от PACH - Иван Тодоров; 27-02-10, 13:38.
      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
      Skype: pach_bs

      Коментар


      • #78
        До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

        Мое лично мнение е, че 1,8 Т е по-добрият вариант, доста корав двигател и предвид качеството на горивата в БГ бензина е по-удачният вариянт, по-лесна подръжка и т.н.

        Коментар


        • #79
          До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=88250 а според мен това е твоя мотор един приятел има А4 и го кара вместо джип и до сега нее мръднал мотора на мен ми се струва доста здрав аи по спомен е 135 коня (може и да се бъркам)
          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

          Коментар


          • #80
            До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

            Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=88250 а според мен това е твоя мотор един приятел има А4 и го кара вместо джип и до сега нее мръднал мотора на мен ми се струва доста здрав аи по спомен е 135 коня (може и да се бъркам)
            Поискана е "Тема" която е невалидна.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • #81
              До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

              Махнали са я защото нямаше снимки иначе продаваха двигател от А4 за 400лв.
              "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

              Коментар


              • #82
                До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                Махнали са я защото нямаше снимки иначе продаваха двигател от А4 за 400лв.
                За толкова пари ?!! Май няма да е много читав мотор
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • #83
                  До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                  Свържи се с някой от модернаторите на продавам части и ги питай кой беше пуснал обявата ако не я пусне пак.На мен ми изтриха една обява в продавам която беше съвсем редовна и аз реших,че като са толкова велики няма да я пускам пак в този форум.Твърдеше,че си е наред работещ и с всичко+комп.Може и на късмет да ти е.
                  "Човек е толкова голям колкото са големи мечтите му"

                  Коментар


                  • #84
                    До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                    Иване, погледна ли тук: http://pozvanete.bg/ads_results.php?...D2%FA%F0%F1%E8

                    това е директна препратка към вестник "Позвънете" онлайн изданието, вчера гледах доста обяви подходящи, късмет аз също имам двигател от Джета2, но мисля че няма да ти свърши работа?!
                    Последно редактирано от trent; 05-03-10, 10:02. Причина: допълване

                    Коментар


                    • #85
                      До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                      Първоначално публикуван от goran Преглед на мнение
                      ...На мен ми изтриха една обява в продавам която беше съвсем редовна и аз реших,че като са толкова велики няма да я пускам пак в този форум...
                      Кога беше това и за какво иде реч?

                      ПП. Така или иначе, коментарите по този въпрос са извън темата.
                      proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                      NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                      Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                      Коментар


                      • #86
                        До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                        мисля, че колегата говори за сайта на мобиле

                        Коментар


                        • #87
                          До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                          Здравей чета темата с интерес и видях че търсиш двигател имам 1,9tdi на пежо около 110к.с ако се интересуваш ще пиша по подробно.
                          [SIZE=4][COLOR=red]Искам България чиста[/COLOR][/SIZE]

                          Коментар


                          • #88
                            До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                            Първоначално публикуван от Билян Дойчев Преглед на мнение
                            Здравей чета темата с интерес и видях че търсиш двигател имам 1,9tdi на пежо около 110к.с ако се интересуваш ще пиша по подробно.
                            Билян, благодаря за офертата но не ми се занимава с преправяния.Оригиналния на Фолксваген пасва перфектно.
                            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                            Skype: pach_bs

                            Коментар


                            • #89
                              До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                              Ето тука едно предложение:
                              за 1,9Д от Поло


                              Прикачени файлове
                              Последно редактирано от Димо; 05-03-10, 23:51.
                              Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
                              ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

                              Коментар


                              • #90
                                До: Проект VW T3 Caravelle Syncro 4x4

                                за тия гуми който си решил да слагаш ти трябва мотор който да потегля лесно и да има мощност в ниските .Ако е дизел задилжително 110 .При 90 к.с. под 2000об/мин мащността е малка за лесно потегляне . Ще се налага да потегляш над 2200 (мощността скага лавинообразно )тогава скоростите се натоварват много.
                                Според мен заложи на по-големия мотор за да нямаш проблеми с счупени неща , ще потегляш на по ниски обороти и ще издържи повече време съединителя.
                                П.П. Много добре знаеш че тези неща ги знам от личен опит , за тях изразходвах доста време ,труд и пари .Послушаи ме за да си спестиш парите другото се прежалва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X