Обява

Свий
Няма добавени обяви.

от паджеро във витара

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • от паджеро във витара

    здр. колеги. имах паджеро , пуста криза - продадох го, но без джип май не се живее и така сега взех витара но без двигател- мисля да и взема 1.6 карбуратор и да я карам на бензин и газ(на бензин да върви и на газ да е икономична)

    ДАЙТЕ СЪВЕТ

    БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!!
    898450701

  • #2
    От: от паджеро във витара

    Здравей,колега!Ако се интересуваш,имам двигател - 1.6 16в 0895466559,Варна

    Коментар


    • #3
      От: от паджеро във витара

      Така и така е без мотор намери си от Балено 1.8 121 коня и ще се родиш мой приятел кара витара с такъв мотор на бензин много малко му гори с гуми 32" а и има много мощност
      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

      Коментар


      • #4
        От: от паджеро във витара

        Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
        Така и така е без мотор намери си от Балено 1.8 121 коня и ще се родиш мой приятел кара витара с такъв мотор на бензин много малко му гори с гуми 32" а и има много мощност
        А може ли малко по-подробно за тая Витара? Мотора заводско ли е 1.8 или е слаган после? И ако е слаган после - къде е човека и ще има ли нещо против да сменим няколко приказки при удобен случай? Или да каже направо тук трябва ли напасване и поне в общи линии какви са проблемите при смяната?
        Че тук един фен (да видим дали ще си признае кой е ) ми запали главата с тая идея за j18 на Витарка, а аз на моя двигател и без това съм му нещо сърдит напоследък...

        П.П. По основната тема: Моята тъкмо така я карам - газта е настроена за спокойно каране, на икономичен режим (малко над 9/100 про 80-90км/ч, със стария смесител ми харчеше под 9 на тая скорост.). Ако реша да се ежа, цъкам на бензин. Не, че с тия 80 коня бяга кой-знае колко де
        Последно редактирано от tef4o; 29-07-10, 18:26. Причина: допълване
        О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

        Коментар


        • #5
          От: от паджеро във витара

          Никога, аз казах на колегата да пише тук и му предложих точно тази смяна, той има останалите неща, но няма блок, моят съвет да отиде и да си вземе един двигател 1,8 от балено с документ и да го слага, няма нужда да се минава технотест, той така или иначе не я е прехвърлил, останалите части, ако не стават за резервни, ще ги продаде и поне ще си върне част от парите, това е

          Коментар


          • #6
            От: от паджеро във витара

            благодаря ви колеги
            898450701

            Коментар


            • #7
              От: от паджеро във витара

              Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
              Никога, аз казах на колегата да пише тук и му предложих точно тази смяна, той има останалите неща, но няма блок, моят съвет да отиде и да си вземе един двигател 1,8 от балено с документ и да го слага, няма нужда да се минава технотест, той така или иначе не я е прехвърлил, останалите части, ако не стават за резервни, ще ги продаде и поне ще си върне част от парите, това е
              За да сложиш от балено мотора дали не ти трябват и някои други части ?
              0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

              Коментар


              • #8
                От: от паджеро във витара

                Без фланец към кутията ли пасва , щото ако ще се прави фланец,има и по интересни мотори.
                http://vbox7.com/play:398e8b82

                Коментар


                • #9
                  От: от паджеро във витара

                  Колеги нямам наблюдения от монтажа и не мога да си измислям и говоря глупости :Д Ники я купи с тоя мотор само знам че е с оригиналната кутия и раздатка и няма фланец съединителя е от обикновена Витара 1.6 8 клапана и в гората (само там се кара) дава мн добър разход при положение че се кара на бензин :П
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • #10
                    От: от паджеро във витара

                    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                    За да сложиш от балено мотора дали не ти трябват и някои други части ?
                    Прав си, трябват, но след като я е взел с липсваш блок, не се знае още какво липсва, и дали не е имала някакви проблеми, щом с авзели само блока?! Мисля че си заслужава парите и заниманията, аз смятам при първи проблеми и липса на мощност след като си пусна и климатика окончателно да мина на този вариант, и все пак това е само предложения, ако човек е достатъчно грамотен и може сам да си свърши повечето работа, е добър вариант

                    Коментар


                    • #11
                      От: от паджеро във витара

                      Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                      Така и така е без мотор намери си от Балено 1.8 121 коня и ще се родиш мой приятел кара витара с такъв мотор на бензин много малко му гори с гуми 32" а и има много мощност
                      Здравейте,
                      и моята витара е с малкия мотор 1,6 8 клапана, и ще ми бъде много полезно, ако този който е слагал мотор от Балено разясни малко по-подробно с какви проблеми се е сблъскал при операцията, ако обаче не държи да го запази в тайна.
                      Благодаря предварително!
                      Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                      0899 00 2221 Николай Динков
                      skype: kokonp

                      Коментар


                      • #12
                        сложих 1.6 карбуратор и понеже нямям резервоар и изпарител я запалих с ГОРЕЛКАТА, работи супер

                        http://svi79.snimka.bg/tuning/111111111.487748
                        898450701

                        Коментар


                        • #13
                          От: от паджеро във витара

                          Малии колега,щом така работи супер,представям си като си е оборудваш
                          Интересна тема ,пиши развитието
                          Поздрави!
                          Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                          Коментар


                          • #14
                            От: от паджеро във витара

                            ще пиша
                            898450701

                            Коментар


                            • #15
                              От: от паджеро във витара

                              имам проблем с карбуратора- тече , няма ниски обороти и след 1-2мин. работа загасва?
                              898450701

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X