Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

    Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
    Трябва да се разберем за шофьорското заплащане
    Майтапа на страна за мене също няма значение. Само имайте предвид, че не искам заради радиацията да ми се уголемят изкуствено някои органи
    Ще се наливаме с Бира,да забавим мутацията
    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

    Коментар


    • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

      Първоначално публикуван от Nik16 Преглед на мнение
      Само имайте предвид, че не искам заради радиацията да ми се уголемят изкуствено някои органи
      Спокойно,те от радиацията се смаляват...
      Да не зависиш от "Органи" в България....

      Коментар


      • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

        Не знам дали се смаляват,ама може и да се умножават
        Аз съм съгласен за мястото,но наистина трябва по-отрано да се "резервира" мястото,защото няма да се съберем./Отстрани лесно се дава акъл/
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

          На Корал е близо за колегите които са резервирали квартири за жените! Ами Децата?
          0888 69 88 72
          https://www.youtube.com/channel/UC2lB8CKbb5eIV1Aj8ikgayw

          Коментар


          • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

            Първоначално публикуван от biser_kulinov Преглед на мнение
            На Корал е близо за колегите които са резервирали квартири за жените! Ами Децата?
            Бис, аз за това искам всеки от заявилите участие да си напише мнението, за да си изясним картинката.КОлеги, не остана време, вземете отношение за да няма сърдити после.
            DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
            Skype: pach_bs

            Коментар


            • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

              Аз съм за Корал, но и Вромос става. Снимката ми от поста е от залива Вромос, но Ванка, предлагам да се разпънеме в северния край...по-4исто е и плажа е широк.
              Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
              Стефан, 0888851800

              Коментар


              • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                Първоначално публикуван от chefo39 Преглед на мнение
                Аз съм за Корал, но и Вромос става. Снимката ми от поста е от залива Вромос, но Ванка, предлагам да се разпънеме в северния край...по-4исто е и плажа е широк.
                OK, има ли още колеги с резервации в Приморско и Китен ?
                DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                Skype: pach_bs

                Коментар


                • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                  Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                  Очаквам и останалите, които се записаха за срещата да вземат отношение по въпроса със залива Вромос.Утре ще отида и ще направя снимки на терена за да сте наясно с ландшафта и природните забележителности
                  Ванка трябва много бързо решение, всички искат място и дата.
                  ТЛК-120 Николай Колев
                  0898521295

                  Коментар


                  • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                    Явно всички сме за веселото, мястото няма значение, важното е да сме всички и да не ни правят проблеми

                    П.С. в събота ще минавам през Приморско, на кого да се обадя да погледна мястото?!

                    Коментар


                    • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                      Първоначално публикуван от krasio46 Преглед на мнение
                      Ванка трябва много бързо решение, всички искат място и дата.
                      За да взема решение за мястото, очаквах по сериозно отношение от вас.Вече няколко пъти питам колко човека имат резервации за хотел или квартира и никой нищо не пише.След като е такова положението мястото остава залива Вромос между Атия и Черноморец.Датите са ясни, там промяна няма.Ще помоля всеки който идва да си вземе поне по една 20 литрова туба с вода.Аз имам два бидона по 100 лт. които ще напълня да има за баня.Продукти, барбекюта, хладилници, кой каквото има да го вземе Агрегат за ток и музиката са ясни, останалото на место.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                        Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
                        За да взема решение за мястото, очаквах по сериозно отношение от вас.Вече няколко пъти питам колко човека имат резервации за хотел или квартира и никой нищо не пише.След като е такова положението мястото остава залива Вромос между Атия и Черноморец.Датите са ясни, там промяна няма.Ще помоля всеки който идва да си вземе поне по една 20 литрова туба с вода.Аз имам два бидона по 100 лт. които ще напълня да има за баня.Продукти, барбекюта, хладилници, кой каквото има да го вземе Агрегат за ток и музиката са ясни, останалото на место.
                        Е тва е приказка вече,часът и мястото на срещата вече са известни!
                        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                        Коментар


                        • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                          Приветствам решението за окончателния избор на мястото! Ще се напъна да освободя някоя и друга туба, за да взема вода, но ще смърдят на ракия.

                          Маса, столове и посуда ще нося. Какво друго ще е необходимо?

                          Очаквам някой да пусне описание как се стига от Бургас до залива и ГПС координати.
                          С нетърпение очаквам срещата да започне.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Приветствам решението за окончателния избор на мястото! Ще се напъна да освободя някоя и друга туба, за да взема вода, но ще смърдят на ракия.

                            Маса, столове и посуда ще нося. Какво друго ще е необходимо?

                            Очаквам някой да пусне описание как се стига от Бургас до залива и ГПС координати.
                            С нетърпение очаквам срещата да започне.
                            От Бургас се пътува към Созопол и където свършва разделителната мантинела се завива в ляво към входа на база Атия и веднага след това в дясно по локалното платно. След километър-два има отбивки към морето.
                            Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
                            Стефан, 0888851800

                            Коментар


                            • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                              Чефо правилно ви е описал, след като завиете към база Атия, веднага в дясно започва стария път за Черноморец.Точно там ще е първата указателна табела, след нея ще има още няколко, за вас остава само да ги следвате
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                                Ванка мога да ударя едно рамо за къмпинг ЮГ ако искате има бунгала под наем и място бол за палатки със сянка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X