Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

    Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
    Значи разходка няма да има,ще се гази по плажа,ама това обзсмисля идването до там с джиповете,може да дойдем с леките коли ако е така...
    Пичове, вие угода нямате.Мястото е далече от каквито и да било интересни места за разходка.Може да отидем до Беглик Таш или до устието на Ропотамо.Има варианти, но ще се кара и доста по асфалт.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

      А бе разходката ще я измислим на място,не се притеснявайте!
      0887/400121 Антон Донев

      Коментар


      • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

        Привет!
        Искрено съжалявам, но няма да мога да дойда...на работа съм...
        Весело изкарване ви желая...
        Историята на цивилизацията може да се опише с шест думи: колкото повече знаеш, толкова повече можеш.
        .................................................................................................
        Е. Абу

        Коментар


        • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

          Привет колеги,нали идеята на сбирките е да се видим ,да се запознаем ,да обменим опит и не на последно място да се почерпим.Е ако има разходка добре ,но едва ли това е най важното на такъв вид сбирки.Пък и нищо не пречи на място да измислим нещо
          не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

          Коментар


          • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

            Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
            Привет колеги,нали идеята на сбирките е да се видим ,да се запознаем ,да обменим опит и не на последно място да се почерпим.Е ако има разходка добре ,но едва ли това е най важното на такъв вид сбирки.Пък и нищо не пречи на място да измислим нещо
            Подкрепям те с 2те ръце, а може да вкарам в употреба и краката От 2 години се глася да дойда на сбирка и ето, че денят дойде

            Чакам с нетърпение срещата

            П.П. Ето и малко информация за времето в дните на срещата
            Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

            0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
            /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

            Коментар


            • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

              Първоначално публикуван от PACH - Иван Тодоров Преглед на мнение
              Пичове, вие угода нямате.Мястото е далече от каквито и да било интересни места за разходка.Може да отидем до Беглик Таш или до устието на Ропотамо.Има варианти, но ще се кара и доста по асфалт.
              Ванка,аз мога и без разходка,моите разходки са ежеседмични,ние сме се накарали,а и имаме терени за които да ни завидят много хора от офроуд обществото,имаме си сериозен хардаджийски екип,така че ще се съберем да се видим и да си купонясаме,понеже тва не можем да го правим често...
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                Както го направим все ще е добре.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                  Ако разходката е до Беглик Таш включвам се и аз.
                  Но на Залива мога само да ви посетя за малко.

                  Коментар


                  • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                    Давай кординати адаш ще ви намемерим !!!! " колко и да ми бегаш ще те стигнем "!!!!
                    0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                    Коментар


                    • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                      Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                      Давай кординати адаш ще ви намемерим !!!! " колко и да ми бегаш ще те стигнем "!!!!
                      Ами аз съм ги дал координатите, завиваш към база Атия и веднага в дясно, от там ще следвате табелите.
                      DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                      Skype: pach_bs

                      Коментар


                      • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                        Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                        Ако разходката е до Беглик Таш включвам се и аз.
                        Но на Залива мога само да ви посетя за малко.
                        Ше ти се обадя специално
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                          Ванка,аз мога и без разходка,моите разходки са ежеседмични,ние сме се накарали,а и имаме терени за които да ни завидят много хора от офроуд обществото,имаме си сериозен хардаджийски екип,така че ще се съберем да се видим и да си купонясаме,понеже тва не можем да го правим често...
                          Знам Бела, нека се съберем пък ще го решим на место.Всички сме за купона
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                            Ккакто в повечето случаи става тия с Тойотите взеха да се отказват да идват с тях на Сузуки сбирки ама това няма да ни попречи да си намерим място за разходаhttp://www.offroad-bulgaria.com/images/icons/icon6.png.
                            Сузуки Самурай-старт от скрапа
                            0885192667

                            Коментар


                            • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                              Първоначално публикуван от samurai_1(миро иванов) Преглед на мнение
                              Ккакто в повечето случаи става тия с Тойотите взеха да се отказват да идват с тях на Сузуки сбирки ама това няма да ни попречи да си намерим място за разходаhttp://www.offroad-bulgaria.com/images/icons/icon6.png.
                              Миро страхуваме се от превъзходството на Сузукитата,ще вземат да ни вкарат в накакъв хард,да ни изкарат акъла,чак ще ни принудят да пуснем раздатките
                              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                              Коментар


                              • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                                Нещо замлъкна темата,да не се отказахте?Според мен е време да се уговорим кой кога ще пътува и да го направим организирано.Заедно е по -интересно,аз лично има вероятност да пътувам събота сутрин,но ако успея да си наглася ангажиментите може и в петък!
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X