Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

    На вниманието на желаещите за Корал...горският пояс е безплатен за бивакуване, на пясъка за палатка е 15 лв, но не пускат коли и джипове, барчетата са 4 бр. цени-поносими...
    До скоро...
    Има два вида джипки: Suzuki Samurai....и други !
    Стефан, 0888851800

    Коментар


    • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

      И моето присъствие е малко под въпрос...
      Ако не успяе да си ожъна житата до тогава-нямам финансовата възможност.

      А относно последния пост-радвам се,ч е палаткуването е безплатно. Щото за мен да вземаш пари за палатка си е чисто обирджийство. Аз поне не бих дал и стотинка за "правото" да си разпъна палатката където и да било, стига мястото да не е частна собственост...
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

        Ще доведем още офроудъри,които не пишат във форума.Засега не мога да кажа точна бройка.
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

          Малко ме притеснява факта че не може джипките да са при палатките,няма ли по надолу някаква пустееща зона,където да можем да си се настаним без условия,вода можем да си носим,а от музиката можем и да се лишим ако компанията се заформи подобаваща....
          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

          Коментар


          • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

            Кофти се заформя...
            Изказвам изцяло лични съображения: Държа джипа да ми е в лагера до палатката, т.к. той е единственото място, което се заключва, освен това не ми харесва, че кучка-вълкодавка ще е само на повод, тя обикновено си подремва в джипа.
            Предпочитам да разпънем палатки някъде в гора, да си правим ел. с генератор, да си носим вода от майната си, нет не ми трябва, ще нося маса, столове посуда ... и каквото още има нужда.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Кофти се заформя...
              Изказвам изцяло лични съображения: Държа джипа да ми е в лагера до палатката, т.к. той е единственото място, което се заключва, освен това не ми харесва, че кучка-вълкодавка ще е само на повод, тя обикновено си подремва в джипа.
              Предпочитам да разпънем палатки някъде в гора, да си правим ел. с генератор, да си носим вода от майната си, нет не ми трябва, ще нося маса, столове посуда ... и каквото още има нужда.
              Подържам изцяло колегата.
              LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
              Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

              Коментар


              • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                Подържам изцяло колегата.
                И аз,освен това може и без музика ,ние ще пеем,а Белата ще удари един казачок
                Ваньо,знаем ,че имаш генератор ,ще дадем по някой лев за гориво!
                0887/400121 Антон Донев

                Коментар


                • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                  Мен си ме забравил в списъка!
                  "Light travels faster than sound. That is why some people appear bright before you hear them speak."
                  LZ1NWW
                  B(+)

                  Коментар


                  • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    И аз,освен това може и без музика ,ние ще пеем,а Белата ще удари един казачок
                    Ваньо,знаем ,че имаш генератор ,ще дадем по някой лев за гориво!
                    Даа,тва е идеята,за кво ни е цивилизация,номера е да подивеем за наякой ден и после пак в градската суматоха.
                    LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                    Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                    Коментар


                    • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                      Първоначално публикуван от nadiator Преглед на мнение
                      Мен си ме забравил в списъка!
                      Споко,то има дето са в списъка,ама няма да могат да дойдат,така че свободни места има
                      LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                      Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                      Коментар


                      • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                        Първоначално публикуван от trent Преглед на мнение
                        Има ли други желаещи от Варна, засега май ще съм сам, не ме бърка дали ще се возя или ще бъдем с моя Квазимодо, важното е да сме там, както гледам от следващият уикенд се заформя всеки следващ до средата на август да съм там,така че ще ми е все едно
                        Остава да се доуговорим с теб и ще си имаш компанийка за път
                        Сузуки Витара '89година, 1.6 8v, автоматик, газ-бензин.

                        0883 55 13 48 и/или 0879 38 38 08 Николай Николчев
                        /e-mail: nikolaynkl@gmail.com/

                        Коментар


                        • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                          Единствения див плаж за който се сещам и на който няма дa пречим на никой е между Атия и Черноморец.Преди време имало някаква радиация ама сега не знам какво е положението Там дърветата са до самия пясък, ивицата е голяма и има място всеки да паркира както си иска и да опъне палатката до джипа.Ток от генератора, вода най-близо има на Лукойл бензиностанцията на 2 км.

                          .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Zaliv Vromos.jpg
Прегледи:1
Размер:82.4 КБ
ID:5196383
                          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                          Skype: pach_bs

                          Коментар


                          • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                            [QUOTE=PACH - Иван Тодоров;1232314]Единствения див плаж за който се сещам и на който няма дa пречим на никой е между Атия и Черноморец.Преди време имало някаква радиация ама сега не знам какво е положението Там дърветата са до самия пясък, ивицата е голяма и има място всеки да паркира както си иска и да опъне палатката до джипа.Ток от генератора, вода най-близо има на Лукойл бензиностанцията на 2 км.
                            /QUOTE]

                            Аз съм ЗА! Високото ниво на радиация /дори и да е истина/ не ме плаши. Това, че е диво повече ме радва, всичко необходимо ще си носим. Само желая да се съберем повече и да си купонясаме здраво!
                            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                            Коментар


                            • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                              Ще помоля и останалите да вземете отношение, за да преценим какво е мнението на болшинството.
                              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                              Skype: pach_bs

                              Коментар


                              • От: Покана за трета лятна морска среща на "Сузуки и приятели" 6-8 Август 2010г.

                                За радиацията сериозно ли говориш.Когато съм минавал оттам ,винаги е имало къмпингуващи.
                                0887/400121 Антон Донев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X