Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Краза в бокса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Краза в бокса

    Фул хидро някой друг път .
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Краза в бокса

      Сектора е от Патрул у 60 помпата е от Опел Вектра заедно със оригиналната си стойка . Комбинацията от двете работи отлично никога до сега не съм имал толкова хубав волан на този джип . Искам да смъкна механичната лебедка и резервоара малко по ниско и го пращам в бояджииното за разкрасяване и окончателен финиш .

      Коментар


      • От: Краза в бокса

        Днес преработих оригиналните Нисански хъбове в ръчни пак имат два режима заключен и вместо да е автоматичен вече е изключен . Възнамерявам да карам по асвалт с изключени хъбове и заключен междуосев диференциал . Това заради предния автоматичен разблокировач .Има много гадно поведение по асвамт и фул тайм при подаване или отнемане на газ дърпа силно, ту в ляво ту в дясно накъдето му скимне . А най голямия кеф е че пак мога да си дрифтя по завоите само на задно .

        Коментар


        • От: Краза в бокса

          Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
          Това заради предния автоматичен разблокировач .Има много гадно поведение по асвамт и фул тайм при подаване или отнемане на газ дърпа силно, ту в ляво ту в дясно накъдето му скимне .
          Ха, и при мен се появи този ефект, даже го обсъждахме в темата за Франко. Явно си е обща болест при тези блокажи.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Краза в бокса

            Новата лебедка чака да и дойде ред за монтаж на Краза .
            Прикачени файлове

            Коментар


            • От: Краза в бокса

              Лебедката от какво е? Цедес някакъв?
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Краза в бокса

                Нее Цедесовата нещо лабава ми се види освен това екзотика . От Цедес Г е само фланеца за кардана и кардана от кома до лебедката . Лебедката е от Виетнамка е 22 - 1 олекотих я колкото е възможно и направих нов барабан хем по голем хем по лек от оригинала на 1ви ред един оборот въже е 45 см. а на последния 1 метър ще събере между 80 и 110 метра стоманено въже 10 мм. С големия диаметър барабан ще компенсирам ниската скорост на редуктора . Когато ми е нужна мощна лебедка ще работя с късо въже . Когато е нужна бърза ще се ползва дълго въже което да напълни целия барабан или ще слагам пълнеж .

                Коментар


                • От: Краза в бокса

                  Колко милиметра е барабана сега и колко са високи страниците ?

                  Коментар


                  • От: Краза в бокса

                    Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                    Когато ми е нужна мощна лебедка ще работя с късо въже . Когато е нужна бърза ще се ползва дълго въже което да напълни целия барабан или ще слагам пълнеж .
                    Павка, ти това вярваш ли го? Щото аз не.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • От: Краза в бокса

                      Какво тегло очакваш на готовата лебедка по спомен оригиналния барабан беше 12 или 15 килограма ,а редуктора 55 .
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • От: Краза в бокса

                        Страниците са по 320 мм. това е маскимума който може да побере оригинално предвидения монтаж , двата винкела между редуктора и другата упора на барабана . Да наистина остава доста тежка за мойта конципция 60 - 65 кила очаквам от нея . Това е цената за гарантирано здрава лебедка .
                        Правя и една бърза диференциална с 4.1 - 1 с малък барабан и хидравлична дискова спирачка без дисконектор . Накрая ще правя конкурс и ще монтирам една от трите които съм пригогвил другите ще продам . Диференциалната ще е двускоростна .

                        Коментар


                        • От: Краза в бокса

                          Ето я набързо нахвърляна колкото да се избистри концепцията .
                          Прикачени файлове

                          Коментар


                          • От: Краза в бокса

                            Притеснява ме само оригиналната полуоска какво ли усилие ще удържи преди да се скъса . Дали ще е достатъчно здрава при този малък диаметър на барабана макс 220 мм. Някои има ли информация Малаизииците как правят техните . Всякакъв опит и инфо по темата ще ми е от полза .

                            Коментар


                            • От: Краза в бокса

                              Тъкмо щях да питам защо ти е такъв едър фланеца на пиньона,после схванах.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • От: Краза в бокса

                                Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                                Притеснява ме само оригиналната полуоска какво ли усилие ще удържи преди да се скъса . Дали ще е достатъчно здрава при този малък диаметър на барабана макс 220 мм. Някои има ли информация Малаизииците как правят техните . Всякакъв опит и инфо по темата ще ми е от полза .
                                Ами по малкото снимки в нета или си произвеждат вал който да влиза според мен в шлица на планетата (изрично пишеше че е къстъм вал) или според мен ползват полуоската. Аз затова се спрях на диф от заден мост с доста дебела полуоска.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X