Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Краза в бокса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Краза в бокса

    Има предвид , че гледано отпред ръчката за освобождаване на съединителя ти е от ляво , а при повечето лебедки е обратно - тоест лебедката е завъртяна на 180* и тегли на обратно .
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Краза в бокса

      Дойде ред да изхвърля лостовте от кабината . Механичната лебедка и кома ще се задействат елегантно с и с лекота през пневматични бутони .
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Краза в бокса

        Полезно преправяне!

        Интересно ми е ротационната задвижва каква е (от какво е). Чудил съм се дали такава от управляем кран би свършила работа.
        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

        Коментар


        • От: Краза в бокса

          Тва вярно е интересно ,аз дълго време проучвах тея ротационни цилиндри (ама нови са една торба пари) за да си преправя фри спула на ел.лебедката и не успях да намеря решение -затова радикално преправих с лост и нормално цилиндърче.
          Екстра е станало ,явно мислим по един начин

          Коментар


          • От: Краза в бокса

            Първоначално публикуван от Ивайло Павлов Преглед на мнение
            Тва вярно е интересно ,аз дълго време проучвах тея ротационни цилиндри (ама нови са една торба пари) за да си преправя фри спула на ел.лебедката и не успях да намеря решение -затова радикално преправих с лост и нормално цилиндърче.
            Екстра е станало ,явно мислим по един начин
            180 градуса ли ти работи съединителят или по-малко (напр. 90)?
            Мислил съм не много задълбочено и не стигнах до заключение как да се реализира 180 гр ротация с линеен цилиндър.
            о 88 з 417 оо 4 - Стоян

            Коментар


            • От: Краза в бокса

              Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
              180 градуса ли ти работи съединителят или по-малко (напр. 90)?
              Мислил съм не много задълбочено и не стигнах до заключение как да се реализира 180 гр ротация с линеен цилиндър.
              Не е там разковничето, трябва да се види по надолу включването на муфата на какъв принцип е? При мен линейно се измества 10мм -като по този начин зацепва единия редуктор към корпус(по спомен) директно един лост с опора рамо спрямо хода на цилиндъра -и край на драмата

              Коментар


              • От: Краза в бокса

                Първоначално публикуван от Ивайло Павлов Преглед на мнение
                Не е там разковничето, трябва да се види по надолу включването на муфата на какъв принцип е? При мен линейно се измества 10мм -като по този начин зацепва единия редуктор към корпус(по спомен) директно един лост с опора рамо спрямо хода на цилиндъра -и край на драмата
                Ясно, ти си премахнал ексентрика В тази връзка, обнови си твоята тема като имаш желание и време. Явно има какво да се види.
                о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                Коментар


                • От: Краза в бокса

                  На моя ком съм заложил 90 гр. за включване , изключване и точно толкова прави ротационния цилиндър . Няма проблем при съществуващ линеенцилиндър с помоща на верига да преобразуваш линеиното движение в ротация .
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от павле; 25-03-16, 19:00.

                  Коментар


                  • От: Краза в бокса

                    Наложи ми се малко тунинг на кома . Оказа се слаб материала на шпонката , направих нова по широка и за по сигурно добавих още 3 шпонки .
                    Най накрая минах през кантара 1620 кг . Със всичкото оборудване готов за старт , инструменти пожарогасител резервна гума котва Хай Джак и пълен резервоар с гориво .
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от павле; 19-04-16, 19:49.

                    Коментар


                    • От: Краза в бокса

                      Има ли някой мераклия да ми огъне малко тръби 45 х 2.5 за една кледчица или най добре да я изработи цялата работата е горе долу спешна . Имам 3д макет от арматурно желязо . По него ще мерим .

                      Коментар


                      • От: Краза в бокса

                        Павка , такъв размер няма - 42.4 е най близкия размер
                        VEREYA MOTORSPORT TEAM

                        Коментар


                        • От: Краза в бокса

                          Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                          Павка , такъв размер няма - 42.4 е най близкия размер
                          Има,има.Купувах ги от Пловдив.

                          Коментар


                          • От: Краза в бокса

                            Първоначално публикуван от павле Преглед на мнение
                            Има ли някой мераклия да ми огъне малко тръби 45 х 2.5 за една кледчица или най добре да я изработи цялата работата е горе долу спешна . Имам 3д макет от арматурно желязо . По него ще мерим .
                            Ако искаш мога да ти пратя моя тръбогиб и да си я направиш.
                            Но долния китаец леко ги посмачква при 90 градуса.

                            Коментар


                            • От: Краза в бокса

                              Има ги ама згъвачките за тях са кът . А по нашия край хич ги няма .

                              Коментар


                              • От: Краза в бокса

                                Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                                Има,има.Купувах ги от Пловдив.
                                Масовата безшевна тръба е 42.4 мм а и повечето тръбогиби са с такъв размер на камъка , ама щом казваш кой съм аз да споря ...
                                VEREYA MOTORSPORT TEAM

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X