Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи днес по Фронтерата?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Много симпатични гумета. Изглеждат доста подходящи за калта. Не са ли една идея по-малки от кумхото, с които беше?

    Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
    Разхода си остана същия, но за сметка на това върви много по-добре. А онзи ден едвам навих газаджията да сложи дифузьор на плочката 38 мм., която всъщтност сложих сам, но той трябваше да ми направи настройка. Газаджията твърдеше, че 100% сместа ще обеднява много на високите и ще гърми. И има логика наистина. Аз обаче се запънах и го накарах на моя отговорност да пробваме, пък да видим какво ще стане. Той извади каталог на БРЦ, според който дифузьорът трябва да е 33 мм. за да ме откаже, но аз пак си насатоявах на моето. Резултатът сега е, че колата върви още по-добре и да не предизликвам дявола не е пукнала нито въднъж. Ще споделя как е и разходът по-нататък. ЗА всеки случай си пазя стария дифузьор 33мм., ако почне да гърми да го върна него. Наистина този Х22ХЕ работи доста добре с обикновена газова уредба.
    В интерес на истината газаджията не се държарл лошо с мен. Човекът си караше по-станарт и даже не ми взе пари за настройката втория път.
    Аз пак да се самоцитирам Последно плочката на газовата остава с най-големия дифузьор 38 мм. Не гърми и няма признаци за подобно нещо и определено върви най-добре с този размер. Разхода си е същия, но вървенето е осезаемо по-добро от предните размери. Какаво нещо е пробата на принципа проба-грешка и то съобразена с някое и друго мненеи на хора, които разбират наистина от коли.
    Последно редактирано от maxxx; 21-08-10, 14:37.

    Коментар


    • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

      Първоначално публикуван от sony bono Преглед на мнение
      Много симпатични гумета. Изглеждат доста подходящи за калта. Не са ли една идея по-малки от кумхото, с които беше?


      Аз пак да се самоцитирам Последно плочката на газовата остава с най-големия дифузьор 38 мм. Не гърми и няма признаци за подобно нещо и определено върви най-добре с този размер. Разхода си е същия, но вървенето е осезаемо по-добро от предните размери. Какаво нещо е пробата на принципа проба-грешка и то съобразена с някое и друго мненеи на хора, които разбират наистина от коли.
      Не са по малки.И тези са 31-ци.
      Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
      Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
      OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

      Коментар


      • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

        Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
        Не са по малки.И тези са 31-ци.
        Много ми харесват тези страничните грайфери. Много са полезни за излизане от калните коловози. На слука с тези гуми

        Коментар


        • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

          Днес се сдобих с ветробранчета,екстра работа вършат-по малко духа на вратния кабел.Ако някой се интересува-пращам координатите на фирмата вносител,ама на лични за да не го таксуват като реклама.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от gimax; 23-08-10, 19:47.

          Коментар


          • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

            Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
            Днес се сдобих с ветробранчета,екстра работа вършат-по малко духа на вратния кабел.Ако някой се интересува-пращам координатите на фирмата вносител,ама на лични за да не го таксуват като реклама.
            Ако са от тия Полските,определено не съм доволен.Преди месец-два сложих и течението си остана.
            Единствено пазят от дъжд.
            Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
            Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
            OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

            Коментар


            • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

              Първоначално публикуван от mishev3006 Преглед на мнение
              Преди месец-два сложих и течението си остана.
              Единствено пазят от дъжд.
              То течението нема как да изчезне,нали предназначението им е като си отвориш два пръста прозореца да не ти вее и бучи и да смуче цигарения дим,а като ти стане много жега натискаш вълшебното копче и затваряш прозорците.

              Коментар


              • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                Днес се сдобих с ветробранчета,екстра работа вършат-по малко духа на вратния кабел.Ако някой се интересува-пращам координатите на фирмата вносител,ама на лични за да не го таксуват като реклама.
                Браво намерил си ги, много са добри и държат на бой от клони.
                no signature no problems

                Коментар


                • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                  Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                  Браво намерил си ги, много са добри и държат на бой от клони.
                  За боя от клони е вярно.Пробвах ги
                  Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                  Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                    Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                    Днес се сдобих с ветробранчета,екстра работа вършат-по малко духа на вратния кабел.Ако някой се интересува-пращам координатите на фирмата вносител,ама на лични за да не го таксуват като реклама.
                    Здравей колега видях че си от София пиши ми на ЛС каде е точно и колко пари.
                    Какво е това 4x4...:confused:
                    [FONT=Arial Black]Мечтите са си твои,ако ги споделиш със друг си е за твоя сметка...:rolleyes:[/FONT]

                    Коментар


                    • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                      А за ОФБ КБ имали и какви пари са.

                      Коментар


                      • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                        може ли и за мен едно ЛС-една година тъся такива.... а эа Б има ли наистина???

                        Коментар


                        • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                          Първоначално публикуван от Ares757 Преглед на мнение
                          може ли и за мен едно ЛС-една година тъся такива.... а эа Б има ли наистина???
                          Освен да ми звъннеш,щото още нямаш право на ЛС .

                          Коментар


                          • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                            зелена тиква съм още a_i_p@abv.bg така става ли

                            Коментар


                            • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                              Напишете в гугъл ветробрани и гледайте к^во става.
                              Jeep Cherokee 4.0l-Звяр
                              Volkswagen Passat 1.9TDI-Шосейка
                              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                              Коментар


                              • От: Кой какво направи днес по любимата ФРОНТЕРА?

                                Е малко и аз да се похваля.Направих си нова броня,и си замених старата лебедка с малко по голяма.
                                Прикачени файлове
                                sigpic

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X