Първоначално публикуван от EXALIBUR
амортисьори каквито си сложиш, ако не искаш тунингови си сложи ДеКарбон.
Но все пак какво значи да се побългари,ако имаш идея давай...........
Но все пак какво значи да се побългари,ако имаш идея давай...........
Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар